Звездни компромати - 44 част

  • 77 575
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 268
Мадона може да има който мъж си поиска и не виждам защо да не си поиграе малко с този сладур.Няма да се жени за него я!Вие пък направо й завидяхте. Wink

# 721
  • Мнения: 6 039
Мадона може да има който мъж си поиска и не виждам защо да не си поиграе малко с този сладур.Няма да се жени за него я!Вие пък направо й завидяхте. Wink

 Party Peace

# 722
  • Мнения: 10
Ами да, примерно Брус Уилис сега като си взе 20-годишна женичка никой не оспорва защо точно са заедно  Joy

# 723
  • Мнения: 11 747
На Мадона мога да и завиждам за поне няколко неща, ама това момче не е сред тях. Не е лошо момчето, но не ме влече. Не виждам тръпка между тях, поне по снимките, които се тиражират по световната преса. Не, че може по тях да се съди... Всеки мери по своя си аршин. Аз, след дълъг брак със стойностен човек, няколко деца, определено не бих се хвърлила в обятията на някакъв хлапак, който още си мисли, че всичко що хвърчи се яде. Би ме отегчило до смърт, отделно, че нямаше да се чувствам готова за подобно забавление. Възможно е и да не съм права.
Наложи се да напиша това отклонение, тъй като първа изказах съмненията си по повод действителността на тяхната връзка, пък се нареди опашка да ме убеждава, че и завиждам  Thinking

# 724
  • Мнения: 3 268
pina,ти не си Мадона и точно затова разсъждаваш така.Бракът със "стойностния човек" я отегчи до смърт и сега жената търси нещо свежо за разтуха.Тук едва ли става въпрос за любов,а за здравословен бръчкоопъващ Laughing секс.Много сериозно прие забележката за завиждането,просто се шегувам. Peace

# 725
  • Мнения: 11 747
Да, верно много сериозно го приех  Simple Smile
Може би Мадона е по- повърхностна, отколкото си я представям  Thinking Не съм гледала нито едно интервю с нея. Изградила съм си образ, който ме устройва.

# 726
# 727
  • София
  • Мнения: 23 081
В Мадона харесвам това, че от нищо не й пука  Peace
Голяма работа, че майката на Хесус е с 13 год. по-млада от изгората му  Mr. Green Мадона се уредила с ярешко, той пък се прослави покрай нея (ракетата-носител за него)  Wink

Джош Холоуей стана татко на момиченце
Бионсе с мъжа си
Салма Хайек  семейно в Сен Тропе
Дженифър  Анистън
Джейсън Пристли ще става за втори път татко
Марая  Кери  според клюката е напълняла рязко поради хормоналните инжекции, стимулиращи зачеването
Мел Гибсън  който се развежда след 28-годишен брак, а скоро ще става и дядо!

# 728
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Марая  Кери  според клюката е напълняла рязко поради хормоналните инжекции, стимулиращи зачеването


Нали се говореше, че Марая не иска да има деца?  Thinking

# 729
# 730
  • Мнения: X
Черпя ви с галерия с полуголото гадже на Мадона (жената има вкус) Simple Smile



Аууу, че хубост. И аз искам такова гардже, но не съм Мадона. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт