Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 119 отговора
  Здравейте, момичета.Искам да споделя с Вас радостта си от изписването на моята племенница Евгения от Родилно отделение в МБАЛ "Св.Ив.Рилски" в Стара Загора. Отделението вече работи и моята племенница беше първото бебе на отделението.Роди се нормално на 07.03.09г.  и тежи 4,040кг., 53 см. Благодарна съм на целия екип- завеждащ отделението д-р Пиперкова, педиатъра д-р Минева.Условията са прекрасни, всичко е ново и персонала е много любезен. Желая Ви успех на процедурите и да се видим в другия форум. Very Happy(ако модераторите решат могат да преместят темата)
Цитирай

Честито, Jeny_M! Онзи ден отидохме с моя съпруг до "Св. Иван Рилски" да разберем нещо повече за условията, които предлага болницата и ни посрещнаха с кутия бонбони - за здравето на първото бебче, което се е родило там Very Happy. Нека бъде живо, здраво и много щастливо дете!
Аз от скоро съм в Стара Загора и все още не съм решила къде ще родя (хубавото поне е, че имам избор) - мненията за частните клиники, държавната болница и гинеколозите са толкова разнообразни! Особено тази д-р Цонева - явно е голям образ щом предизвиква такива вълнения Shocked
Очаквам отзиви за новата клиника и лекарите, работещи там. 
Цитирай

Аз съм много разочарована от новата клиника и персонала,особено от д-р Пиперкова.Техниката е на ниво ,но лекарите не могат да работят снея.Цените са доста солени,а компетентноста е под всякаква критика.Аз лично съм много разочарована и повече няма да стъпя там,същото го препоръчвам и на всичките си познати.
Цитирай

Аз съм много разочарована от новата клиника и персонала,особено от д-р Пиперкова.Техниката е на ниво ,но лекарите не могат да работят снея.Цените са доста солени,а компетентноста е под всякаква критика.Аз лично съм много разочарована и повече няма да стъпя там,същото го препоръчвам и на всичките си познати.

Съжалявам Деси за разочарованието ти. Ако желаеш може да поговорим какво се е случило точно, иначе техниката определено е на световно ниво, а цените са като на всички други места. Пожелавам ти успех в намирането на по-добри здравни заведения
Цитирай

Много съжалявам ddessi, били споделила откакво точно не си доволна. Аз не съм ходила в новата клиника и немога да коментирам битовите условия, но за специалистите много, много мога да пиша. 
  По принцип съм от  Казанлък, малко преди термина ми реших, че ще раждам  в Стара Загора. Така моята кума , която също беше бременна  и ходеше от време на време при Пиперкова ме насочи към нея. Невероятно отношение, внимание и професионализъм. За съжаление се оказа, че въпросната докторка излизаше в отпуск и ми препоръча д-р Минчев. Така на 29.07.2008г. аз родих с планирано секцио в държавното АГ, при д-р Минчев. От там нататък какво да кажа- невероятен човек и още по- невероятен лекар, с огромно чувство за хумор. Не минаваше ден без да види как се възтановявам, как е детето. С негова помощ днес аз имам най-ценното нещо- моята радост, моя прекрасен, малък син Александър.  Д-р Пиперкова макар и в отпуск, едва ли не с багажа от морето на рамо дойде да ме успокой преди да влезна в операционата. (За уточнение 2 месеца по късно, моята кума роди нормално при Пиперкова и мога на драго сърце да заявя, че тя също беше много доволна.) Докато бях в болницата попаднах и на няколко от смените на д-р Янев, който на драго сърце  отговаряше на всичките ми въпроси, точно той оказваше невероятна подкрепа и на едно момиче от моята стая в Патологията, на чието бебе се губеха тоновете. До ден днешен се разплаквам от умиление като се сетя за отношението им.   :bouquet:
  Извинявам се за дългия пост, но просто нямам думи да изразя благодарнастта си към точно този екип. Бих го препоръчала на всички . Живот и здраве и по нататък да мога да посетя и новата клиника, защото ако сега трябва отново да раждам пак ще се обърна към тях. Hug
« Последна редакция: Пет., 13 Март 2009, 13:16 от marche_kz »
Цитирай

За Jenny - Благодаря за ласкавите слова.Аз съм неонатолога на Вашата племенница -Евгения и името ми е Д-р Жанета Узунова.В родилното отделение на болница Св.Иван Рилски няма Д-р Минева.

Цитирай

Извинявам се за грешката д-р Узунова, може би защото бях много развълнувана Embarassed и грешно съм запомнила.
    До Деси - Деси съжалява, че си останала с такива впечатления, аз лично съм възхитена, защото съм била в болница Шейново за лапаро и  от там имам ясна представа за условията в АГ болниците. А в "Св.Ив.Рилски" са повече от чудесни и цените са същите както във всяка друга частна болница.
Цитирай

Нe е редно да си се обадил и обяснил какво точно искаш и са те уверили,че могат да го извършат,първо да чакаш 1 час,защото пропуснали да уведомят д-р Пиперкова.След което,лекарката да не може да си пъсне 4Д и да не може да премери бебето,да говори през повечето време по телефона и да ме претупа за10 мин./оценка на плода се прави минимум 30 мин./След цялата тази идилия ми беше казано да отида пак след 2седмици и тогава ще ми извършат исканата от мен процедура,като за този измислен преглед трябваше да заплатя 50 лв.Относно цените вклиника ,,Малинов,,София същото иследване е30лв.,,Ниа Мед,,-30лв.д-рАт. Янев-20лв.,и то направено както трябва ,а не отбиване на номера. newsm78
Цитирай

Нe е редно да си се обадил и обяснил какво точно искаш и са те уверили,че могат да го извършат,първо да чакаш 1 час,защото пропуснали да уведомят д-р Пиперкова.След което,лекарката да не може да си пъсне 4Д и да не може да премери бебето,да говори през повечето време по телефона и да ме претупа за10 мин./оценка на плода се прави минимум 30 мин./След цялата тази идилия ми беше казано да отида пак след 2седмици и тогава ще ми извършат исканата от мен процедура,като за този измислен преглед трябваше да заплатя 50 лв.Относно цените вклиника ,,Малинов,,София същото иследване е30лв.,,Ниа Мед,,-30лв.д-рАт. Янев-20лв.,и то направено както трябва ,а не отбиване на номера. newsm78
Мога само да кажа че д-р Пиперкова е голям специалист затова прегледите при нея протичат по бързо отколкото при други лекари  Peace по повод меренето на бебето може да не е било в поза за точно измерване , за 4д -то какво толкова човек се учи докато е жив всички ние се приспособяваме към новите технологии кои по бързо,кои по бавно.
Цитирай

Днес за пръв път разгледах Родилното отделение на Новата ни болница.Можем да се гордеем с нея.Цените според мен са съвсем адекватни за частна клиника.Има чудесно обзаведена родилна зала и възможност бебетата да бъдат с майките си веднага след раждането.За мамите,които са родили секцио също е много добре помислено-стаята с бебетата е преходна на реанимацията и на практика могат да са заедно веднага.Ако желаят. Мисля,че можем да се поздравим,че тази болница е в нашия град. Смятам също,че с наша помощ-предложения,впечатления и градивна критика,тя ще става все по-добра.

Личните ми впечатления са че,персоналът подкрепя естествения и здравословен начин на живот,естественото раждане и осигурява условия за добър старт на кърменето.
Цитирай

Здравейте!
Регистрирам се за първи път във форум и бих желала да споделя с Вас моите впечатления от посещенията ми в 3-та поликлиника.
Предстои ми второ раждане, имам дъщеричка на година и 5 месеца.С нетърпение очаквах да започне работа болницата,за да родя там.Преди да родя първото си дете ми се наложи да лежа В АГ-то,за задържане на раждането и се нагледах на всичко,но жертвата си заслужаваше  имам едно невероятно дете.Докторите,които ме израждаха бяха Д-р Пиперкова и Д-р Янев.Много съм и благодарна,защото имах много усложнения и раждането беше спещно,но те се справиха отлично.Сега пак ще се доверя на тях,ходя на консултации при Д-р Пиперкова,за мен тя е един невероятен човек и специалист.Много съм доволна от нея.Ходила съм доста пъти в 3-та поликлиника поради различни причини,мисля,че средствата,които са вложени не са напразно и трябва всички ние да започнем да мислим позетивно за болниците и докторите,условията са на 5 звезден хотел,стаите са уютни и просторни,баните са самостоятелни и луксозни,а стола за раждане е невероятен,бих исклаи да мога да родя на него,но няма да мога.трябва да родя секцио,защото избързахме с второто и така.
Пожелавам късмет на всички!
Цитирай

След първото си посещение, вече и аз мога да споделя мнение. Уточнявам, че не съм от Стара Загора и моята база за сравнение са условията и специалистите от друг, по-малък град. Това донякъде може да е притъпило чувството ми за критичност... Битовите условия не се нуждаят от коментар. Впечатлението ми от д-р Пиперкова е изцяло положително. Тъй като това ми беше първо посещение при нея, направи много обстоен преглед и не спестяваше обяснения (нещо, изключително полезно за моят съпруг, който присъстваше Laughing). А и е много позитивен човек, което ми се струва особено важно.
Дано това не звучи като платено съобщение, но аз останах доволна!
Цитирай

аз родих на 13.05.2009 в МБАЛ''СВ.ИВ.РИЛСКИ'' И СЪМ МНОГО доволна .родих секцио при доктор Янев и доктор Минчев.условията са на световно ниво,цените са като в всички др болници но повярвайте че когато става въпрос за здравето-няма цена.грижите за бебето ми също бяха много добри.
Цитирай

Здравейте мами.Аз родих второто си дете в ''СВ.ИВ.Рилски'' в екипа на д-р Пиперкова и съм направо възхитена. Трябва да спомена че аз преносих 6 дена и нямах признаци за раждане,затова отидох на преглед при д-р Минчев[просто страхотен човек и професионалист] и той ми каза ако не родя до понеделник да отида рано сутринта в болницата да раждам. И така в понеделник в 7 часа бях там.Той ме прие прегледа ме ,направи ми разкритие,пукна ми водата [като обясняваше на мъжа ми какво ми правят в момента] и после останах да раждам в смяната на д-р Пиперкова.Отношението на всички от санитарките до лекарите е страхотно и донякъде всичко минава по-леко за бъдещата майка. Но аз искам да благодаря на акушер Атанасова от сърце и душа [защото всъщност тя ме изражда] за това че пмогна на моето съкровище да види бял свят и затова че не се отдели от мен дори за 5 минути ,а аз раждах 5 часа, дори не беше яла.Постоянно се шегуваше . Няма като нея втора на света.Благодарна съм на всички от сърце и за всички бъдещи мами да не се замислят ,и да знаят,че в МБАЛ''СВ.ИВ.Рилски'' работят само професионалисти.
Цитирай

Здравейте на всички...
Радвам се за положителното отношение което имате към доктор Пиперкова. И ние в момента ходим на консултации при нея. Но искам да попитам каква е цената за раждане в Св. Иван Рилски... Embarassed
Цитирай

1-14 от 119 отговора