Откриване на Родилно отделение в МБАЛ "СВ.ИВ.Рилски" Ст.Загора

  • 36 823
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 870
Момичета, не знам дали има по-нова тема за Иван Рилски? по повод на написаното за нехваналата упойка ... ами и мен не ме хвана - раждах в друга болница. Бях си в пълно съзнание, адекватна, усетих скалпела, пипането по корема с ръце, чувах разговорите, и всичко. Болеше ме, но някак бепше притъпена болката. ПАк да кажа, бях в пълно съзнание, но вдървена и не можеш да се помръдна да им кажа, че аз все още не съм "заспала". По едно време си мислех, че няма да оживея. Когато извадиха бебенцето ми, тогава ме хвана упойката. От шиенето абсолютно не помня нищо.щ

В последствие като коментирах ми казаха, че под пълна упойка по време на раждане това се било имало предвид - тоест, омагьосване на майката докато излезе бебето, и за да не омагьосат и него не е в толкова голяма концентрация. и след като го извадят, тогава те приспиват за да не усещаш шевовете.

е, да, ама аз затова сега се боря със зъби и нокти да отърва второто секцио, искам нормално.

затова вярвам на момичето, което пише, че упойката не го е хванала - случва се и в други болници, да знаете ...

# 121
  • Мнения: 9 481
rumka833, само че аз не бях с пълна, а със спинална...болка изобщо не трябва да има!
И да, всичко опира до кадърността на анестезиолога-къде се случва, няма никакво значение; оказва се, че "избора на екип" и плащането не са гаранция за "качество"...то за кое ли  в нашата държава се отнася де.. Confused

Съжалявам, че и ти си преживяла с такава болка раждането  Confused
Къде и при кой се случи-кажи, за да се предпазят поне други бъдещи майки Hug

# 122
  • Мнения: 21
Здравейте Simple Smile Искам да попитам дали някой скоро е раждал във МБАЛ “Св. Иван Рилски” секцио и колко пари е? Д.р Пиперкова е добър лекар.Аз при нея си следя бременността от самото начало.

# 123
  • Мнения: 4
Здравейте, може ли някоя скоро раждала мама да каже как стоят нещата в болницата. Цени не мога да намеря в сайта? Как са цените? Избор на екип? Отношение, престой?

Общи условия

Активация на акаунт