Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Майчета, моля Ви помогнете!
Малкия е на 7 м. и  от петък е с конюктивит /май така се пише/. Слагам капки Офталмо..., после други, /не ги помня точно/, мия с преварена вода и на всичкото отгоре в събота вдигна висока температура 39,5. Възможно ли е да е от очите? После хрема. Но очите не минават. Първо беше едното, после се оправи и мина на другото. Сега  вече 5-ти ден има и на двете. Дайте ми съвет, защото ми е много жал като го гледам как се мъчи!
Благодаря Ви предварително!
Цитирай

при ОП

Цецо като беше на окло 8 месеца така зверски му текнаха оченцата, ама направо течаха зелени гурели, никога не бях виждала подобно нещо. Естествено отидохме при нашата докторка - хомеото ни Wink от един прием на хомеопатично лекарство, секнаха от веднъж. Майка ми тогава повярва на хомеопатията, защото иначе беше много предубедена Wink  Exclamation

Но ние сме във Варна, а за София мога да ти препоръчам само ако желаеш.

Забравих да допълня, че миех оченцата с лайка.
Цитирай

София

Незнам защо е излезнало два пъти! Shocked  Shocked  Shocked

Желая, разбира се, щом се отнася за мъничкото!
Моля!
Цитирай

при ОП

Цитат на: ivvva
Незнам защо е излезнало два пъти! Shocked  Shocked  Shocked

Желая, разбира се, щом се отнася за мъничкото!
Моля!

В София Д-р Вилма Михайлова, клиника Хирон, 088 8854 834. Педиатър - класически хомеопат
.

с/у ОколоМръсТното

Цитат на: AFRODDITA
[В София Д-р Вилма Михайлова, клиника Хирон, 088 8854 834. Педиатър - класически хомеопат[/color][/b].

Е баш от нея съм мноооооого разочарована....  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad
Цитирай

София

А взеха ли му секрет от очите за изследване? Направете го.
Аз съм доволна от капки TobraDex.
Успех!
Цитирай

при ОП

Цитат на: Шани
Цитат на: AFRODDITA
[В София Д-р Вилма Михайлова, клиника Хирон, 088 8854 834. Педиатър - класически хомеопат[/color][/b].

Е баш от нея съм мноооооого разочарована....  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad

Сори, аз пък не съм Exclamation
Цитирай

София

След като го заведох отново на преглед, но при друга лекарка, която го прегледа обстойно, каза, че е от някакъв вирус, който е с конюктивит, много висока температура, разстройство. Изписа ни Tobradex и чудо: очите му спряха да текът и гадните зелени гурли ги няма вече! И то само два пъти съм му капала.
Заслужават си парите! Да чукна на дърво вече няма и Т.  Благодаря Ви за съветите!
Цитирай

В повечето случай конюктивита е последствие от цялостна вирусна инфекция. Моя син много често като се расополиви и му залепват очите и дори 2 пъти му се подуваха и клепачите /така се изплаших/. Понеже моя приятелка доста си изпати от конюктивит / мажът и прихвана от детето и дори имаше намаляване на зрението/ аз винаги го водя на очен лекар. Дори последния път го заведох и на втора лекарка, тъи като първата реши, че е алергичен конюктивит и на мен ми се изправиха косите,  а малкия се беше сдобил с някакво вирусче от градината.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.