"Twilight"/"Здрач"- тема 2 (предимно за фенове)

  • 37 377
  • 412
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 843
Гледах скоро и няколко интервюта с Ники Рийд, дето играе Розали (немного успешна визия, както смятаме повечето тук) и като човек е много сладка- харесва ми, особено като се усмихва и като смее е много симпатична, даже красива. Почвам да си мисля, че в Здрач не бяха я гримирали подходящо, и понеже не се усмихва много там, затова нещо не се получи..Дано в Новолуние успеят малко да пооправят нещата.


  Ужасен грим, ужасна коса, ужасен подбор на дрехи за нея. Много красива жена но да я бяха изрусили като хората, да бяха подбрали дрехи които да не я правят да изглежда пухкава-  въпреки,че до Бела незнам кой може да изглежда слаб.

Аз психясах с музиката ето това ми е непрекъснато в главата/ кой им е правил клипа на тези хора Laughing/:
http://www.youtube.com/watch?v=Xsp3_a-PMTw

# 16
  • Мнения: 2 590
И аз психясах с музиката. Обаче Persia, тази песен наистина е страхотна, много зареждаща. Слушам я постоянно и се надъхвам.

# 17
  • Мнения: 2 897
Има нова тема!

И това е тя Mr. Green!

Оплетох се вече............

# 18
  • София
  • Мнения: 843
Ники Рийд


Да не станат много-голями така? newsm78

# 19
  • Мнения: 2 590
Не сме ли в новата тема  newsm78 Shocked
Редактирам се и аз  Joy Joy

# 20
  • Мнения: 2 897
Да де... редактирах се аз Crazy

# 21
  • Мнения: 21
Още Робърт като Едуард и себе си

 
 

# 22
  • Мнения: 30
wow толкова съжалявам,че чак сега гледах филма.не знам,има нещо притегателно в него-закова ме пред екрана,както малко други филми са го правили.а от тази тема тук разбирам,че самата история си има и продължение... ще потърся книгите и ще гледам най-скоро да се ограмотя и аз.иначе за Робърт Патинсън и за героя му (Едуард Кълън) мога само да кажа-страхотен мъж,страхотна игра.малко ме разочарова,че ролята си е роля и някак си няма да мога да го възприема в друга.иначе този Dark тип мъже винаги ми е допадала-я! май разбрах какво ме прикова към екрана хихихих а химията си личеше още от първата обща сцена на "двамата влюбени"

# 23
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Наистина химията им е убийствена  Mr. Green
За последно толкова напрежение във филм, между артисти
усетих в "Мистър и мисис Смит"  Mr. Green
После видяхме всички какво стана - Бранджелина  newsm53

# 24
  • Мнения: 30
хайде де! трябват повече талантливи актьори-да вземат да си направят няколко  (вярно е,че ще има разочаровани фенки,но...такъв е животът)

# 25
  • Мнения: 434
 
 


Освен другото има страхотни зъби! Grinning

# 26
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Розали, Джейк и Бела на разходка във Ванкувър, където ще се снима Новолуние.

Момичета, ако снимките са по-големи правете ги като линкове, моля.
Правилата на форума за размера на кртинките са:
Цитат
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 07:13 от wa_wa

# 27
  • Мнения: 1 800
Я, къде била моята тема Mr. Green

Ето любимия ми сайт за Роб(ърт):
http://www.robsessedpattinson.com/
Сайта е супер, следя го от създаването му, публикува се всичко свързано с Робърт и много, много снимки Wink

любима снимка


На официалния сайт на Стефани Майър има непубликувани глави от книгите, както и голяма част от "Миднайт Сън"- Туайлайт разказана от Едуард. Много по-силно и добра е според мен, но тя за сега се отказа да я издава.

Извинявам се, ако вече сте писали,публикували и обсъдили тези сайтове. Нямам време да изчета старата тема, но тази няма да я изпусна Simple Smile

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 08:51 от benson10

# 28
  • Мнения: 21
wa-wa, снимките ни не са ли в позволените размери (поне аз като right-click- на на мойте,или на последните публикувани в темата ми дава, че са под 400 на 600) ...а и аз си мислех, че то системата автоматично ги отхвърля, като са по-големи

добре дошли на новите фенки  Laughing

ау,много добър линк- много актуална инфо... ще почна да го следя и него

Тийм Едуард!!  Sunglasses

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 200
прегледах ги всичките, в границите на позволеното са, само напомням.

добре дошли на новите вампирясали Laughing

Общи условия

Активация на акаунт