Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 10 март 2009, 22:15 ч.
  • Преглеждания  1 104  Мнения  4  Онлайн  1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 097
Здравейте! Пиша от името на моя приятелка, която няма възможност да публикува темата.
Проблемът е следният. Тя има висок пролактин и взема лекарството  Бромокрептин. След шестмесечна употреба започва да и се подуват устните, като възпалението постепенно тръгва и нагоре към лицето. Обиколила е всички възможни лекари, но никой неможе да и каже какво се случва. Затова ме помоли да попитам тук дали някой е приемал този медикамент и дали е възможно това да бъде алергична реакция от него.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 23:18 от borianna

Реклама
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 621
Няма как да получи алергична реакция след 6-месечен прием на Бромокриптин. Аз доколкото знам неможе да се получи и предозиране
Моя съвет е да потърси причината другаде

# 2
  • Мнения: 170
Не ми се вярва да е от Бромокриптина. Ако все пак се съмнява, това лекарство има своите заместители, Достинекс и Парлодел мисля че бяха, моля да ме поправят, ако греша. Може да пробва да го замени, но задължително да се консултира с лекар преди това.

# 3
  • Мнения: 763
Възможно е да е алергична реакция от Бромокриптина. Аз също получавам подобни странични ефекти от лекарството, заедно със задух, запушен нос и всички възможни описани в листовката му. Ако има възможност нека го замени с Парлодел.

# 4
Здравейте! Преди три години ми откриха микроаденом и завишен пролактин. Започнах лечене с парлодел, но след като изчезна от аптеките се наложи да пия бромокрептин. Макар че съм с лекарства от три години се чувствам много зле. Всички симптоми като нежелана реакция се проявяват при мен като: смяна на кръвното налягане, сърцебиене, чувство на страх, депресия и т.н. Ужасно е чувството. Прочетох за билката витекс и мисля да започна да я пия вместо бромокрептина. Някой има ли подобни оплаквания от това гадно лекарство?

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт