здравейте и от мен

  • 586
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте мили мами в чужбина!     newsm44    newsm68
Аз сам нова във форума     newsm03 и старшно много ви харесах. Прочетох почти всички теми, мнения     smile3529 за да мога по малко да се запозная с вас.
От един месец сме в Монреал и се чувсвтвам малко самотна  smile3518 и затова почти по цял ден вися в саита  atwork.  Спешно  си търся майки монреалки,  с които да се срещаме. Ако не си намеря такива мисля, че ще се разведем с мажа ми bash.  Живеем на Hotel de Ville,  на ъгъла с Saint Joseph. Ако има желаещи моля ви да се свържете с мен. Благодаря ви!    newsm51

# 1
  • Spain
  • Мнения: 3 750
привет Simple Smile
и аз така съм "самотна " в моето село Simple Smile
 като се "разведеш" идваи при мен  Wink  а до тогава можем да си клюкарстваме тук Simple Smile  Wink
мисля 4е има доста жени от Канада  и дори от Монеал
форума е заразителемн така 4е добре ще си прекарваш с нас ..4е дори ще позабрави6 домашната работа Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 195
Здрасти и добре дошла  Hug
Има прекрасни емоции с форум4ето,така 4е може да внесе малко разнообразия в ску4ното ежедневие  Flutter   bouquet

# 3
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Здравей и добре дошла във форума ни  bouquet Simple Smile
Има доста майки в Монреал, дано да се намерите.

# 4
  • Мнения: 980
3дравей Мариански,
добре доШла при нас, smile3525 надявам се да намериШ мами в Монреал и да си допаднете.
Отскоро ли сте там?Питам, zаЩото ми стана интересно, че живеете на хотел smile3506

# 5
  • Мнения: 4 212
Ха добре дошла  Hug наистина има много мами от Монреал, желая ти едно прекрасно и дългогодишно запознанство с тях. И тук ще намериш много приятели надявам се., не само от Канада  Grinning

# 6
  • Canada
  • Мнения: 277
Здравей, Мариански и
smile3525добре дошла във форума и Монреал!
 В коя 4аст на града живееш?
Аз съм в Cote des Neiges, имаме хубав парк до нас "Кент" и всеки след обяд се въргаляме с бебоците по тревата.Тук в квартала сме  3,4 съфорумки, с които се виждаме по4ти всеки ден.
Така, 4е по-добре се присъедини към групата, не си разваляй семейството newsm62.

# 7
  • Мнения: 4 244
Като гледам в Монреал купон ще пада Laughing
Добре си ни дошла Мариански   Hug и никакъв развод  Naughty
   bouquet
Форум само в ограничено време и повече джиткане из Монреал с форумски и нефорумски мами

# 8
  • Мнения: 19
Момичета благодаря ви за хубавите думи  newsm51. А вие монреалски майки от Kent чакайте ме, ще дойда в парка. Не живея много далече, но какво значение имат растоянията. Боже колко се радвам че ще има с кой да си поговоря  newsm44  newsm68, имам предвид жени, защото откам мъже не мога да се оплача. Над нас живеят цяла банда български ергени newsm20.
Търсим девойки. newsm19
        Благодаря ви още веднъж! smile3525

# 9
  • Мнения: 7 837
Добре дошла и от мен   bouquet

Трябва да се наредят на опашка. Първо се търси девойка за старозагорско  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 629
Добре дошла, Мариански  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 825
Добре дошла във форумчето...тука скука няма, голям лаф пада  Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 7 430
Здравей Мариански  Hug

...аз се извинявам, че сега отговарям на призива ти  smile3525
Ще ми бъде приятно да се срещнем....аз съм една от "форумките", за които е писала Йони Бонбони и живея точно срещу парк Кент  Wink
Когато си готова - свиркай  fiuuuuuu и ще те чакаме....е, духова музика няма да има, но бисквитки, бонбонки - със сигурност  Hug

Хайде чакаме ви Mr. Green

# 13
  • Мнения: 83
Здрасти mariansky и от нас.
Добре дошла във Форума и се надявам да ти достави поне същото удоволствие както на мен Laughing, въпреки че не съм много често тук Sad.

Общи условия

Активация на акаунт