Отзиви за шишета B free?

  • 8 677
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Моля, споделете, ако някоя от вас е ползвала шишетата B free? Много ми ги похвалиха против колики и поради факта,че Free пластмасата била напълно изчистена от химикала бисфенол А.

 

# 1
  • Мнения: 79
 Simple SmileПривет,аз съм от доволните от тази марка шишета,малко са кофти за миене,но не текат!С чико и авент имах  проблем(постоянно  подлизваха около винта),дано си ме разбрала Hug

# 2
  • Мнения: 174
Хубави са, но чистенето е много досадно.
Сега съм с Авент, наистина понякога протичат от винта. Развиваш , завиваш и пробваш..така няколко пъти и спира да тече. Не би трябвало, но се случва.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Моите и течаха Crazy

# 4
  • Мнения: X
Ами за бебето са много добри, но за майката - тц!
Текат и искат малко повече миене, но....да речем, че това може да се преживее, заради комфорта на бебето.

# 5
  • Мнения: 202
И за млякото и за сока сме с тези шишета--да определено се мият малко трудно, но то с бебковците лесно няма Joy---захабяват се много по - бавно.Имахме едно на Авент-ползвах го само за вода и стана отвратително за кратко време

# 6
  • Мнения: 87
Да кажем, че това с миенето ще го преживея, но ефективни ли са против колики наистина, както ги рекламират, или това е поредния рекламен трик? newsm78

# 7
  • Мнения: 502
аз не съм имала оплаквания към тяхно шише, но не съм и ползвала много време. първоначално бях купила на Бебе Конфорт против колики, но от София.. към тях нямах никаква забележка, но тъй като не бях намерила за подмяна си взех 2  шишета на B Free. в последствие си намерих и във варна шишета от предпочитаната марка и пак към тях се насочих.
но не са ми протичали, не са се засилвали коликите- това е мнението ми, а имам приятелка майка, която само техни шишета позлваше.

# 8
  • Мнения: 87
Между другото каква е разликата в миенето на тези шишета и на обикновените?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 679
Доколкото имам спомен Би Фрии бяха копие на Др. Браун. Имах няколко Брауновски и наистина се е случвало да изпускат и не съм ги ползвала кой знае колко, карахме на Чико и Авент  Peace

# 10
  • Мнения: 6
Аз също използвам тези шишета и никога не са ми протекли. Относно коликите, една от другите мами, които беше започнала да ги използва на по-късен етап, каза, че коликите на детето й значително са намаляли. Аз не мога да кажа подобно нещо,защото не съм използвала други шишета, но определено малкия не е имал силни колики.

Гласувам с две ръце за тези шишета!  Peace

# 11
  • Мнения: 41
Много съм доволна от B free, нямахме силни колики.А за пластмасата наистина е много качествена,шишетата на Avent след някалко стерилизирания ставаха на бели петна,а тези не са мръднали,като нови са.

# 12
  • Мнения: 130
Доколкото имам спомен Би Фрии бяха копие на Др. Браун. Имах няколко Брауновски и наистина се е случвало да изпускат и не съм ги ползвала кой знае колко, карахме на Чико и Авент  Peace

На са копие, а просто марката се прекъсти от Д-р Браун на Би Фрий.

# 13
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Доволна съм, но никога не съм разчитала на шишета за по-малко колики.

# 14
Аз лично силно препоръчвам шишетата B Free. Ние научихме за тях от приятели, когато коликите бяха в пълната си сила и ги купихме по спешност от фирмения им магазин на бул.Г.М. Димитров. Там подробно ни обясниха принципа им на действие. Много хитро е измислено. Определено имаха ефект, коликите значително намаляха. Освен това срока им на използване е по-дълъг от този на другите пластмасови шишета, защото пластмасата е подобрена. Малко са неудобни при почистването, защото имат повече части, но се свиква.

Общи условия

Активация на акаунт