Най-често срещани имена в BG? Статистика.

  • 25 714
  • 185
  •   1
Отговори
# 180
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ако е момче, е малко вероятно да си сменя фамилията, но да, разбирам какво казваш.

# 181
  • Мнения: 399
...Каква е гаранцията че Гергана Иванова няма след 20 години да стане Гергана Картър, тогава ще й сменят името ли, да си отива с фамилията...
Хм  Rolling Eyes Peace Има резон...
В този ред на мисли се сетих за моя близка приятелка,която стана Даниела Брук ...уж банално за моето поколение име,а се получи симпатична комбинация!  Grinning

# 182
  • Мнения: 11 747
Да, така жените, често са 20 години с една фамилия, а после 50-60 години с друга фамилия, която не може да се предвиди.
Мъжете рядко, но и те сменят фамилии.

# 183
  • Мнения: 1 896
Като каза за евентуалностите, винаги съм се чудила защо като решат родителите, че името и фамилията си отиват, това решава всички проблеми, та да е толкова важно. Каква е гаранцията че Гергана Иванова няма след 20 години да стане Гергана Картър, тогава ще й сменят името ли, да си отива с фамилията...

В повечето случаи българското име с чужда фамилия звучи добре, за разлика от чуждо име с българска фамилия. Най-малко заради окончанието -ева,-ова, което внася комичност в името Брук Карастоева, да речем.
 Пък и жената ще бъде достатъчно голяма, за да реши дали иска да сменя името си и дали новата комбинация ще и хареса.

# 184
  • UK
  • Мнения: 3 959
Защо Рада Смит да звучи по добре от Джесика Иванова? Мисля че си звучат съвсем еднакво. И жената може да иска да си смени името защото това е традиция или защото иска да достави това удоволствие на мъжа си, примерно, и ще трябва да се примири със странно звучащото си име.

# 185
  • Мнения: 1 896
Защо Рада Смит да звучи по добре от Джесика Иванова?

По вкус и цвет... Laughing Аз ги чувам различно.

Общи условия

Активация на акаунт