Слънце или сняг, ЛЮЛИНските майки в градинките сме пак

  • 13 465
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
tediata,добре дошла.Кажи термин,микрорайон и РД твоя за да те добавя отпред.Ако знаеш и пола на бебето също.Много стана,ама така е

джудже,можже и на скайпа да ми пратиш снимка

# 16
  • София
  • Мнения: 2 437
И аз тук. Деси мерси  bouquet
Благовеста ще класираш малката при баткото споко нали ПС на ДГ ще имат и те критерии при равен брой точки, а 100 % съм убедена, че един от тях ще е брат/сестра в ДГ.
Ели четох, че е болен Камен. Какво му е, че и Митко ми изкара един страхотен вирус-три дни темп. над 39 гр., която смъквах до 38 за два часа и пак нагоре чак до 39,7. Ей побелях направо. Бързо да му минава и как е в яслата? Колко деца са в група? И въобще ще ми обясниш л икак минава един ден вътре - сигурно навсякъде е различно ама все пак. Че нещо май хич не съм доволна от нашата, не че нещо мога да направя де. И отваря ли се прозореца вътре, когато са децата. При нас едната сутрин от 9 до 12 ч. са били на отворен прозорец и врата, съответно течение и на другия ден доста деца вече бяха болни. Разбрах го случайно.
Добре дошли на новите попълнения  bouquet

# 17
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Деси` - веданага си казвам без бой Laughing термина ми е на 5 юли 2009;в 6-ти микрорайон съм;рождния ми ден е на 9 ноември(83 набор);а за пола ба бебо още незнам(срамежливо е и се крие)

# 18
  • София
  • Мнения: 746
Деси,браво за снимките,и темата  bouquet
Джудже,точно същия е,че даже и следващия го имам bowuu.Вчера пуснах поръчка,но другата седмица пак ще пращам,така че,ако искаш нещо,свиркай Wink
Добре дошла на tediata Hug
Мама Мони,в моята група задължително прозореца седи отворен,вратите затворени,за да не става течение,много е топло вътре.За яслата не знам как е.
Камен от събота е с температура,вчера на обед беше 40градуса,изкарах си акъла,та му дадох Нурофен да пие,заедно със свещичка Еферелган,студени компреси на краката,та след 20мин я свали.Днес,Слава Богу,е добре,още не е вдигал температура.Абе,да е жива и здрава докторката,постоянно се чуваме по телефона,да ми казва какво да правя.Много е добра.
А да ви кажа за Славчева,в 26п-ка,била бременна,та скоро няма да е на работа.Вчера водих Оги при заместничката и,казах и че се съмняват за възпалени сливици при Камен,а тя ми каза,че децата на две години,нямали още сливици #Crazy,представете си колко е компетентна #2gunfire.Та,сега съм решила,личната лекарка да я ползвам само за имунизации и болнични,а иначе да ги водя при Райчева,ще си плащам с кеф,поне ще знам,че ги лекува правилно.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 530
Добър ден в новата тема. Е, как пък така се получи, че всички сме с малки снимки, само dgudge се уреди с голяма  gydi , да взема да пускам мъже, че да се вредя и аз ли? Това е добронамерена шега. Надявам се да не се обидиш   smile3533 .
Как сте момичета? Днес слънце грее, супер е времето за разходки.

# 20
  • Мнения: 9 973
Джуджето нали ми е комшийка,та ми е на сърце  Mr. Green Мазня се  Wink Grinning

 sunnymoney рвидях,че се ми писала на ЛС Hug Рядко се сещам да си ги преглеждам  Blush

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 14:39 от `Деси`

# 21
  • София
  • Мнения: 211
Деси, мерси за новата тема!
brilliantine, за педиатър се насочих към д-р Груева, Люлин 6, чела съм добри отзиви... В началото много се бях навила на Антонова от Медива и аз (май ти спомена за нея), даже питах и тук, ама честно казано получих и някои негативни мнения и отзиви за нея - най-вече че явно е била много добра и внимателна на времето, ама напоследък май лежала на стара слава и карала малко през пръсти (не знам до колко всичко това е така, само пиша какво съм чела), и затова най-накрая се отказах.... ако искаш, може на лични да ти пратя мнения за нея (аз като четях и питах за нея всеки който ми отговаряше си го пействах в отделен док и затова)... И ние чакаме момиченце - първо детенце Simple Smile  Heart Eyes
Добре дошла, tediata! Лека бременност и на теб!
dgudge, честито ви зъбче! Как е в новия дом?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 437
Елка днес-утре трябва вече да падне темп. При Митко беше от четвъртък вечерта до неделя следобед някъде и оттогава нищо. педи даже се усъмни за скарлатина, защото гърлото беше ужасно и правихме и гърлен секрет за щастие отрицателен. Той не даваше да го пипна боляха го костите и явно си беше чист грип с висока темп. и червено гърло. Като вдигна 39,7 я смъкнах с Хексалгин и панадол +потапяне в коритото с хладка вода, но много бавно спадаше при все това. Иначе три дни 38,5-39,2 някъде. И мерси за отговора явно съм се объркала мислих, че си в яслена група и затова така те разпитвах. А при нас хич не е толкова топло - запушени са радиатори в групата и е 21-22 гр. абсолютно нормална температура, но ме е яд за това течение. Абе мнооого неуредици даже наскоро след родителски скандал смениха едната сестра и дойде нова.

# 23
  • София
  • Мнения: 746
Абе,не знам,вече пети ден.За днес още не се е отчел,сигурно пак нощес ще стане Rolling EyesАз също си помислих за скарлатина,ама,не.Преди малко пак ми се обади докторката,да ме пита как е,чудя се какво да направя за тази жена,подарък едва ли ще и свърши работа,най-добре да си и платя,ама тя като се дърпа....,ще мисля начин как да и оставя парите.
За яслата,досега не съм имала оплаквания,но аз и не разпитвам много,като го взимам само питам-има ли проблеми някакви,те отговарят-не,и това е.Може би е време да им кажа че съм им колежка Flutter Joy

# 24
  • Мнения: 181
Минавам за малко, че няма време.
Ели, дано да се оправят нещата!
Джуджи, чектито зъбче, купи му нещо бяло на детето да са му бели и здрави зъбките!
Добре дошли на новите мами!

# 25
  • Мнения: 9 973


Джудже,аз съм изтървала бе муцко ooooh! а уж чета  Whistling

Да ви е бяло и здраво,много да ви хапе Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 746


Джудже,аз съм изтървала бе муцко ooooh! а уж чета  Whistling

Да ви е бяло и здраво,много да ви хапе Mr. Green
hahaha Joy Joy и от мен така Hug

# 27
  • Мнения: 1 931
Добре дошли на новите мами.
За точките за класирането за градини системата не ми ги смята, аз по критериите ги смятам, че ще са толкова. Ще имаме 1 точка, че разликата им е под 2 години и това може да ни дръпне малко. А и това, че в градината ще си решат при повече деца с еднакъв брой точки да се борят за по-малко места какъв да е критерият за прием се надявам да решат първо да са тези с брат/сестра там. Иначе това дава поводи за корупция като цяло, зависи от Директора, но който даде повече този ще приемат, поне на мен така ми се струва, ама дано да се лъжа.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 857
Здравейте и  от мен в хубавата нова тема!
Днес най накрая отидох до този Културен център.Исках да видядали има група за народни танци,че Мими иска да ходи.Обаче като видя групата за балета реши,че иска балет Crazy.и от петък ще ходи на балет.
Между другото в неделя ще ходим на театър там-Али Баба,от 11ч е.

# 29
  • Мнения: 85
Привет, малко се позагубих от форума. Но да се включа поне в новата тема.  bye

Общи условия

Активация на акаунт