Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 11 март 2009, 10:54 ч.
  • Преглеждания  728  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Здравейте,моля за съвет.На 16.02 ми изтече отпускът за отглеждане на дете и в момента ползвам 20 дена платен отпуск(от полагащия ми се за 3 години)Работодателя не ми е плащал майчинствота за 4 месеца назад,които след след споразомение с НОИ ще ми бъдат изплатени от там.Разбрахме се да напусна по взаимно съгласие (само и само да се отърва от тази фалирала фирма)Имам ли право на обезщетение,по кой член ще ме съкратят и ще ми бъде ли изплатена оставащата платена отпуска????

Реклама
# 1
  • гр.Златица
  • Мнения: 112
Щом е по взаимно съгласие ще те съкратят по чл.325,ал.1
Нямаш право на друго обезшетение,освен за
 неизползвания отпуск по чл.224,ал.1 от КТ

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 12:22 от didoneti

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Благодаря за отговора.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт