Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 март 2009, 13:10 ч.

нормално ли е??

• 977
  • 21
  •   1
Отговори
  • Варна/София
Здравейте,

искам да ви попитам нормално ли е да повръщам в 8-я месец?? Първите 3 месеца се съсипах от повръщане и мислех, че това ще ми е за цялата бременост, но уви!! В средта на 8-мия месец кошмарът се върна, а сега вече ще влизам в 9-я, гади ми се почти по цял ден и повръщам поне по един път на ден, всичко ми горчи, а за ужасните киселини няма да говоря, дори и НОАЦИД не ми помага вече Cry

Случвало ли ви се е подобно нещо???

# 1
  • Варна,морето,сините вълни...
Да,при мен беше нормално.Престанах да поврьщам,когато родих.От самото начало ми се гадеше и поврьщах(преди закьснението ми на МЦ,така и разбрах,че сьм бременна),та до края.

# 2
  • На Края На Вселената
Попитай доктора си!
Аз не съм повръщала през цялата бременност.  Thinking

# 3
Снаха ми беше така, но тя имаше някакви проблеми с хранопровода, а след раждането й махнаха жлъчката. Не съм сигурна, но може би има някакъв здравословен проблем. Не е лошо да провериш.

# 4
Случва се, да. На мен никога не ми се е гадело де, но бях чула за момиче, което повърнало току след раждането.  Confused Стискам палци да ти мине скоро!

# 5
  • Варна
Аз съм така. Имам ужасни киселини и нищо не ми помага. И от тях започвам да кашлям и повръщам. И с първата бременност бях така и сега пак така, но след като родих всичко отмина. Peace

# 6
  • Stara Zagora
И двата пъти не съм повръщала.Мислех,че е нормално до 3-4 месец да се повръща.
Най-добре се посъветвай с доктора си.

# 7
  • София
и с двете бременности не съм повръщала,но с първото преди да родя ми се гадеше в 9 м.

# 8
Аз не съм имала този проблем, но снаха ми повръщаше от първия до последния месец и с двете си деца.
Макар и нетипично повръщането и във втори и трети триместър е нормално според лекарите.

# 9
  • София
Ами аз си повръщах до края ...  Confused Даже вечерта преди да родя също .

# 10
  • Белгия/София
Възможно е, да, случва се, не се притеснявай  Simple Smile

# 11
  • София
Мисля че именно киселините те карат да повръщаш ...
Не се притеснявай  .

# 12
Слува се. Аз повръщах през цялата бременност, включително по време на раждането.
Опасно е ако се обезводниш и повръщаш, без да се храниш.

# 13
E тия двете теми -нормално ли е да повръщам и нормално ли е да не повръщам страшно ме развеселиха LaughingВсеки организъм е различен и по различен начин приема бременността.Някои повръщат само в началото,други до края не престават,а късметлийки като мен не повръщат изобщо Simple SmileКиселините обаче са гадно нещо-може и от тях да ти се гади Thinking

# 14
  • На тиха улица
Аз също повръщах през цялата бременност - до края.И като azaf държах легенче, в което да повръщам по време на секциото, защото упойката ме разката  Sick  Пий течности много, слагай си лимон във водата.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт