Затлъстяване от АМ???

  • 3 154
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
От АМ бебетата нито затлъстяват, нито главите им стават големи, (защото и това съм го чувала).

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
 Joy Joy Joy Joy  Е ти ме разби направо.
Всички бебета имат т.нар. бебешки целулит, който няма нищо общо с този на възрастните Naughty

Давай на детето да яде не мисли за глупости.

# 17
  • Мнения: 2 013
Благодаря не мамчетата,които ми отговориха без да ми се подиграват на въпроса!   bouquet
А на останалите- не съм си и помисляла да лишавам дъщеря си от храна,да я подлагам на диети или фитнес...
Беше просто въпрос,за който пак повтарям,съжалявам,че зададох!  ooooh!

# 18
  • Мнения: 46 510
И аз да те успокоя - не е затлъстяло детето, за тази възраст е нормално е това, което описваш. Те са по-ралични от нас, само си представи бебешките гривнички и възрастен човек с гривнички  Simple Smile моята беше пухкаво бебе, но в нормите, сега е направо кльощава, без никаква намеса, а яде сухо мляко до 3 г. Laughing

В августовската ни тема имаше едно бебе, изцяло на кърма, което вървеше пред дъщеря ми, а тя определено се причисляваше към големите.

# 19
  • Мнения: 27 524
В августовската ни тема имаше едно бебе, изцяло на кърма, което вървеше пред дъщеря ми, а тя определено се причисляваше към големите.

На наши приятели бебето е на 5 месеца точно, само на кърма е все още и тежи 10кг. По-дебело бебе не съм виждала през живота си, колена и глезени няма, целият е едни бузи и очи, всичко друго се слива в едно  Laughing

# 20
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
И аз имам наблюдения, че кърмените бебета са по-пухкави от тези на АМ.Но пухкаво, или не-важното е да е здраво.Храни си детенцето и се радвай, че яде, защото моя хубустник едвам го карам да изяде по 190 гр АМ, а другите на неговата възраст ядат по над 200.

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 139
Рбейби,това за мен са пълни глупости-да може би качват повече от кърмените бебета,което даже по моите наблюдения не е баш така,но да затлъстянат абсурд! И мойта бебка има целулит на дупето,а хич не е дебела! Това ще изчезне според мен! И все пак -колко кг е и на каква възраст е?

# 24
  • Мнения: 4 433
Въобразяваш си Wink

# 25
  • Мнения: 6 713
E, не, целутит просто е прекалено! Joy
Не се притеснявай излишно. Имам позната, която кърми бебчето си, което на 7 месеца беше 9 кг, а друго което на годинка пак беше 9 кг и беше на АМ почти от раждането си.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Mr. Green и сина ми има дупчици по Д-то.
Не се шашкай толкова Naughty

# 27
  • Мнения: 8 242
Само ще кажа, че на 2,5г. синът ми е 14кг...99см. и беше на 1г. 10 500кг...86см. Никога не е бил дебел, затлъстял или нещо от сорта.
Спокойно давай на детето да пие мляко. Внимавай само когато стане по-голямо...т.е давай разнообразна и здравословна храна.

И аз за доказателство, че няма никакво значение дали детето е на кърма или АМ ще кажа..
Синът ми (само на кърма, друго мляко не е ял) - 1 месец качи 2 кг  Laughing Беше шок за цялата поликлиника как може  Laughing .. после постепенно намали този си прираст.. 3500 се роди (3300 спадна) .. на 1г. беше 11 кг 81 см - както виждаш съвсем нормално. На 2г. - 14 кг. 92 см, сега на 2г.10м. - 18 кг. 103 см.. Винаги е бил по-едър от средните норми, но никога не е бил дебел Simple Smile
За целулита - да! и той като мъж  Mr. Green Имаше целулит по баджаците  Laughing (на 3м. беше 7,300 и доста топчест) .. ама започна да се върти като пумпал, пропълзя и .. нямаше вече как да арзте на пухесто.. само на височина .. и мускули караше  Laughing

Та не е само в какво мляко пие Wink Важни са и гените, и начина на хранене, физическо развитие.. всичко..
Няма нужда да се притесняваш изобщо  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 705
нека си хапва детенцето и моята кукла яде повече от колкото трябва за възрастта си и дупето и е пухкаво и бузките,а какви крачета имаме,но педи и се радва всеки път като я види-особено на кълчиците!

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
нека си хапва детенцето и моята кукла яде повече от колкото трябва за възрастта си и дупето и е пухкаво и бузките,а какви крачета имаме,но педи и се радва всеки път като я види-особено на кълчиците!
Според мен това няма правила...кой колко да яде. Аз ако ти давам на теб само едни плод /щото така трябва за фигурата ти Mr. Green/
Просто се води по детето.

Общи условия

Активация на акаунт