Продуктите на Bourjois - 2

  • 21 564
  • 224
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413
Старата тема


Нека да продължим темата за Bourjois - от кой продукт сте доволни и от кой-не,въпроси и т.н.

Peace
                                                                                          Peace
Peace
                                                                                                  
                                                                              Peace
Peace

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 14:58 от GodaiVa

# 1
  • Мнения: 30 992
Не съм доволна от спиралите.

# 2
  • Мнения: 20
Аз съм най-доволна от ружа и от гланца с 3д ефект. Иначе съм ползвала и душ-гелове- единият беше с аромат на шоколад, наистина много приятно мирише, ама по-скоро да го изядеш, отколкото да се изкъпеш- и от тях имам добри впечатления.

# 3
  • Мнения: 214
И аз да се присъединя.
не съм доволна от спиралите.Дори последната,която имах се почистваше много трудно,а не беше водоyстойчива.Мисля,че беше от серията Clubbing ,също и от червилата.

Доволна съм от лаковете,моливите за очи,ружчетата,фон-дьо-тените,3D глосовете.

# 4
  • Мнения: 3 413
На този руж мазна ли му е консистенцията?Лесно ли се нанася и кой е най-хубавия номер (от прасковените/кафеви нюанси)?Преди време беше около 14 лв,сега колко е?

# 5
  • Мнения: 214
От розовите нюанси имам 95 Rose de Jaspe,а от кафявите 03 Brun Cuivre ,но е малко към прасковен цвят.Сухи са като консистенция и са с много сладки четчици.Може и с друга да се нанася.Иначе са сухи,не кремообразни.Стоят великолепно!За цена нямам идея.може би са някъде там пак./14-15/

# 6
  • Мнения: 3 413
От розовите нюанси имам 95 Rose de Jaspe,а от кафявите 03 Brun Cuivre ,но е малко към прасковен цвят.Сухи са като консистенция и са с много сладки четчици.Може и с друга да се нанася.Иначе са сухи,не кремообразни.Стоят великолепно!За цена нямам идея.може би са някъде там пак./14-15/
Мерси,аз към прасковения цвят съм се насочила.Това е първата кутийка най-доре на снимката,нали?

# 7
  • Мнения: 10
Имам черния молив за очи и много ми харесва - много плътен, лесен за нанасяне и сравнително устойчив. За съжаление при дъжд и сълзене на очите пак се поразмазва, но е по-добре от други (по-евтини) които съм имала досега.

Имам и ролка против изпотяване и се води, че забавя растежа на космите - доволна съм, естествено забавянето на растежа се изразява в +1-2 дена повече преди да трябва да се бръснеш отново, но все е нещо Simple Smile

В момента се чудя за озаряващата пудра "бял шоколад" и за 3-д гланцовете  Thinking

# 8
  • Мнения: 214
GodaiVa ето го цвета,но го виж наживо,че тук излиза малко по-различен

# 9
  • Мнения: 3 413
GodaiVa ето го цвета,но го виж наживо,че тук излиза малко по-различен
Мерси,това е 03 номер  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 214

А това глосче още го няма в БГ,само в нет-а.

# 11
  • Мнения: 0
От трицветните сенки съм доволна аз  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 30 992
Белия шоколад е превъзходна пудра, а черният им молив е най-размазващия се който съм ползвала.

# 13
  • Мнения: 0
Аз съм стабилна фенка на марката, влюбена съм в душ геловете им, а има един шоколад, които съм виждала на много малко места- той ми е номер 1 в класацията. Харесват ми също цветните моливи за очи, трицветните сенки, лаковете от серията винил и стандартните, шоколадовата бронзираща пудра, прасковения дездорант. Общо взето повечето им неща ми допадат с изключение на спиралите.

# 14
  • Мнения: 140
и аz съм  много доволна от ружовете и гланца им zа устни и да си приzная друго не съм опитвала но сега искам да си вzема новата им спирала да я пробвам

Общи условия

Активация на акаунт