Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SOFIA

Бихте ли сложили в детската стая вместо легла разтегателни фотьойли? Нашата детска е 9кв.м. и не знам как да наглася легла, гардероб, бюро и да има място за разминаване. Бях се  спряла на двуетажно легло, но като гледах предлаганите в мебелните магазини ми се струват като една грамада, която ще запълни визуално цялата стая и ще стане много грозно. затова мислех за фотьойлчета, които сутрин като се сгънат ще има място дори за игра. Съпругът ми обаче е на мнение, че  не са подходящи за спане за всяка нощ или по-точно така му казала някаква продавачка в Домо.Аз мисля все пак, че зависи от модела и качеството,което трябва да издържи разпъване и сгъване всеки ден. Моля помогнете! Тук има хора с много опит в обзавеждането......
Цитирай

София/Света на Диска

Не е добра идея според мен.
 Peace
Има доста добри мебели, които така са измислени, че спестяват ценното пространство. Има и легла, които са на механизми и се вдигат и затварят на самата стена, ама не знам къде се правят такива. Rolling Eyes
Цитирай

София

Напиши в Гугъла   "вградени легла" и ще видиш какви красоти има.
Цитирай

София

Преди време и аз се замислих за такъв фотьойл за малка кухничка и с опция за спане. Имаше една много добра тема точно в този форум и аз след като я прочетох и помислих, се отказах. Моите съображения бяха, на първо място цената. Добре изглеждащите, не паянтови фотьойли са по-скъпи от диван двойка, или почти на същата цена, но мястото за спане е по-тясно, бих казала направо ограничено, в сравнение с диванче двойка. Второто ми съображение - повечето мнения, да не кажа почти всички са, че е много неудобно за спане и то за постоянно. Обикновено хората купуват такъв фотьойл за гости.
Можете например нещо да го подобрите - например с някакво допълнително матраче, да не е толкова кораво, или да измислите нещо друго, но повечето мнения, които съм чувала, са че не става за постоянно спане.
Съжалявам, че косвено подкрепям мнението на съпруга ти  Laughing.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.