Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 464 отговора

Ю Ес енд Ей

Топ 13

« Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 16:46 от ТинаХрис »
Цитирай

Е, защо Мегън си е докарала Smile - не на база лични чувства нали  Wink

Ей тези не стават ли? Ако ти се занимава още - не знам как точно ги правиш  - само с линкове ли?
Цитирай

Ю Ес енд Ей

Използвах линка ти направо. Опитах да сложа снимките, не се получаваше...
« Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 16:51 от ТинаХрис »
Цитирай

На мен и така ми харесва - още повече, че на въпросното място ще ги зачеркват при елиминиране  - ще ти спестят труд Smile.
Цитирай

Ю Ес енд Ей

Чудесно! Не се научих да си намирам точно това, което ми трябва в нета и туй то!  Embarassed
  Хайде до довечера.

Цитирай

DFW

Определено мисля, че журито ще може да наклони везните, така че да не си тръгне някой, който е пял по-добре от друг. Все пак Саймън каза, че съжаляват, че са върнали Ануп...доста е вероятно да предпочетат той да си тръгне.
Цитирай

Ей на това се натъкнах преди малко:

Rumors are flying around the 'net that eliminations will no longer be made by the telephone voters, at least until we get down to the final three contestants. Instead, the bottom three will be made to "sing for their survival", and the Stooges (Executive Producers) will decide who gets booted.

Хм, напомня ми българския вариант на шоуто - дали наистина ще се окаже така?
Цитирай

Далече

От снощния концерт аз съм сравнително доволна, не беше зле Smile
А за журито , че ще се намесва  съм със смесени чувства Smile. Хем е добре, доста добри певци са си отивали нелепо, но пък в това е и чара на предаването - вота е непредсказуем.

След снощи искам да си отиде Джасмин, Майкъл или Хорхе Smile
Цитирай

Лондон

Тук ли е мястото да спомена, че имам билети за майкъл джексън през септември  Laughing

Ще дават това, което снощи сте гледали чак утре вечер, ама аз не съм по чакането; мерси за репортажа!
Цитирай

под Сините камъни

Адам! Адам! Адам!   superuu  superuu

Иначе още Лил, Алисън, Дани  Mr. Green
Цитирай

Sunshine State (of mind)

Адам ще бъде AI. Освен ако не изхвърчи без време като Daughtry.
Добре беше концерта снощи, доволна съм. Мойта мила Пола пак беше спейс кадет, но няма лошо.

Естело, гледай какво намерих за тебе:
цък
и помниш ли го с тези гащи? Mr. Green
Цитирай

Canada

Както отбеляза многоуважаемия Cool, Адам е в друга лига направо! Винаги ще е кофти за тези, които трябва да пеят след него.

Известно ли е защо чудото Адам чак сега се появява? Готова звезда, от най-дъртите участници, живее в Л.А., не ми се връзва нещо. newsm78
Цитирай

Sunshine State (of mind)

Моето дете чуруликаше нещо, та не можах да чуя всичко, но ми се стори, че Адам разказа, че отдавна се мъчи да пробие в Холивуд, затова и родителите му са се преместили там, но било изключително трудно да се получи нещо, затова и сега АИ му бил голяма възможност.

То си личи от излъчването, от вида му, че е в съвсем друго измерение, но дано не го препънат глупавите вотове, а може и смяната в правилата тази вечер да проработи в негова (че и на други) полза също.

Да не са сменили правилата, защото негово хм, 'височество' Ем Джей не ще да благоволи да ги озари с присъствието си? Mr. Green
Цитирай

...

Да не са сменили правилата, защото негово хм, 'височество' Ем Джей не ще да благоволи да ги озари с присъствието си? Mr. Green

Човекът е зает, подготвя не 10 както обяви, а 30 концерта в Лондон.

Аз пак да подпитам на вас Алисън хареса ли ви?
Цитирай

DFW

Аз пак да подпитам на вас Алисън хареса ли ви?

Да, много ни хареса  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 464 отговора