Америкън айдъл- осми сезон- втора тема.

  • 21 243
  • 464
  •   1
Отговори
# 45
  • Далече
  • Мнения: 438
Хм, може аз чух че каза само че един от тях си отива, но може би съм блеела Simple Smile Simple Smile някъде.
И някък си от начина по който бяха подредени си помислих че може и Мегън да е била в ботъм 3, но може би съм изпуснала....

# 46
  • Мнения: 1 533
 Аз пак с голямо закъснение изгледах топ 13 и резултатите. Нарочно не ви и четох предварително. 

Адам е извънземен просто. Съчувствам на останалите, че им се е паднал като конкуренция в този сезон. Гледам го и не мога да му се нагледам и наслушам. Има енергията на Фреди Мъркюри, Стивън Тайлър, Мик Джагър и дори щипчица Васил Найденов в най-добрите му години.

# 47
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Знае ли се вече какво ще пеят другата седмица?

# 48
  • Мнения: 7 837
Знае ли се вече какво ще пеят другата седмица?

Кънтри

# 49
  • Мнения: 2 253
Знае ли се вече какво ще пеят другата седмица?

Кънтри
  Tired Аман от чалга....

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Малко превъплащения на Адам - http://www.youtube.com/watch?v=Q_zHjeqQ05o Качеството на озвучението не е на ниво, вероятно любителско изпълнение.  Wink
Кънтри...не ми се слушаше точно това, ама...

# 51
  • Мнения: 2 257
Гледах ги тия миналата седмица като го ютубвах, има и други, вижте ги - пак ала домашни записи. Интересно същество. Не знам дали въобще му е мястото в Айдъла, просто защото другите едвам се виждат/чуват от него. Но ако това му е шансът да пробие - ясно.

Кънтри. Нито знам мелодии, нито текстове, ни певци. Знам за Кери Ъ. от Айдъла и една реднечка, дето пееше едно отвратително, но пък мелодично "I'm a redneck woman" по всички радиа по едно време. Mr. Green

# 52
  • Банкя
  • Мнения: 823
Здравейте!

Реших и аз да се запиша най-накрая в темата за AI8. По принцип трудно намирам време, да го гледам, но гледайки, какво е нивото тук в България ставам все по-голяма фенка на оригинала. Wink
Всъщност, добре че е брат ми, да ми сваля концертите и да ми дава зор да ги гледам, че иначе щях да си остана с впечатлението, че талантите са само в България.

За последните две седмици наваксах с епизодите от сегашния сезон, а днес изгледах и първия концерт и резултатите от него.

Фаворитете ми са с "А" - Allison, Alexis и Adam.
Danny също е страхотен, но там брат ми е фен. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 7 837
Кънтрито би трябвало да пасне чудесно на Меган.

# 54
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Кънтрито би трябвало да пасне чудесно на Меган.
Мисля, че на Алексис и Майкъл също ще пасне.
Приятно гледане. Ще ви чета сутринта  Grinning

# 55
  • Мнения: 1 436
На Майкъл много ще му отива песен като тази  Laughing:
http://www.youtube.com/watch?v=Ed49S2nyBD0

# 56
  • Мнения: 2 257
Sweet Home Alabama е кънтри, нали? Или не?Blush Ако да, виждам Адам със страхотен кавър. Но не знам какво си е избрал.

Тези всичките песни до тук ми звучат силно китайски. #Puppy dog

П.П. - мъжът рече, че Алабама било кънтри.

# 57
  • Мнения: 98
охоо, адам ще пее любима моя песен! гениален!

# 58
  • Мнения: 2 257
Лелееееееееееееееее, колко съм далеч от перфектността с мойта проста Алабама. Mr. Green Mr. Green Laughing
Жесток е!

# 59
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Останах безмълвна! Рядко ми се случва.

Общи условия

Активация на акаунт