Черен списък на храни и хранителни продукти - 3

  • 99 487
  • 807
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 120
 Един дълъг - дълъг ,дебел и усукан ,розов ,найлонов конец, Bangheadнай вероятно от чувала, в който са били чушките.Но нали те са печени ,после белени ,после нарязани,после объркани с останалите заленчуци и подправки,Та никой ли не поглежда???
 RageЗа съжаление - отписвам и тази марка Angry

# 46
  • Мнения: 253
Сетих се и за българското крема сирене. Не мога да си спомня каква е марката, но колкото пъти си купя българско крема сирене все се оказва вкиснало или най-много на другия ден вече да е вкиснало  Sick А толкова много го обичах преди, но вече не смея да взимам  #Cussing out

# 47
  • София
  • Мнения: 13 122
Сетих се и за българското крема сирене. Не мога да си спомня каква е марката, но колкото пъти си купя българско крема сирене все се оказва вкиснало или най-много на другия ден вече да е вкиснало  Sick А толкова много го обичах преди, но вече не смея да взимам  #Cussing out

И аз Peace! Преди години купувах крема сирене почти всеки ден! А вносното е със съвсем друг вкус и не може да го замести.

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 14:24 от tania tda67

# 48
  • София
  • Мнения: 34
много мразя някой топени сирена, синьо сирене, гъби, сърми също не обичам  Sick

# 49
  • Мнения: 577
Етка , в грешка си  с темата.Тук не говорим кой какво не обича а за продукти от чието качество сме разочаровани и т.н.

# 50
  • Мнения: 97
Сетих се и за българското крема сирене. Не мога да си спомня каква е марката, но колкото пъти си купя българско крема сирене все се оказва вкиснало или най-много на другия ден вече да е вкиснало  Sick А толкова много го обичах преди, но вече не смея да взимам  #Cussing out

И аз Peace! Преди години купувах крема сирене почти всеки ден! А вносното е със съвсем друг вкус и не може да го замести.

И на мен ми се е случвало ... Значи каузата за бг крема сиренето е изгубена!  Weary Само че някой наистина помни ли марката  smile3502 ?

# 51
  • София
  • Мнения: 13 122
Опитвала съм с поне 4-5 марки - нямаха нищо общо със старото крема сирене и всички се вкисваха много бързо/ако не са били такива още в магазина/.

# 52
  • Мнения: 9 776
И на мен ми се е случвало ... Значи каузата за бг крема сиренето е изгубена!  Weary Само че някой наистина помни ли марката  smile3502 ?

Може би това търсиш:

# 53
  • Мнения: 97
И на мен ми се е случвало ... Значи каузата за бг крема сиренето е изгубена!  Weary Само че някой наистина помни ли марката  smile3502 ?

Може би това търсиш:



Ето го и него!  tantrum

# 54
  • София
  • Мнения: 13 122
 Polin a, това сирене от Пазарджик ли е? Защото си спомням, че едното, което изхвърлих беше от там. Последния ми опит беше от Кауфланд и мисля, че беше произведено за тяхната верига - то беше малко по-добро, но пак трудно го изядохме.

# 55
  • София
  • Мнения: 10 858
Купих пушено сирене в черво на Бор чвор - за готвене е добре, но така като го опитах от опаковката, все едно имаше някакви песъчинки вътре. Няма да купувам повече от него  Naughty

# 56
  • Мнения: 9 776
Polin a, това сирене от Пазарджик ли е? Защото си спомням, че едното, което изхвърлих беше от там. Последния ми опит беше от Кауфланд и мисля, че беше произведено за тяхната верига - то беше малко по-добро, но пак трудно го изядохме.

Амиии, кракът ми не е стъпвал там Joy. Не се сещам точно, но понеже пазарувам от Кауфланд и Метро, от едното от двете места е. По-скоро Кауфланд. Хубаво си беше. Тогава го снимах по друг повод.

# 57
  • София
  • Мнения: 13 122
Става въпрос за производител от Пазарджик. Аз си пазарувам в София. Но щом си го снимала отдавна няма как да прочетеш.

# 58
  • Мнения: 677
Топено сирене на "Бор Чвор".

# 59
  • Мнения: 157
Шпек салам на фирма "Центромес", Велико Търново.
При отварянето на вакуумната опаковка се разнесе воня на мърша, а до края на срока на годност остава доста време.

Общи условия

Активация на акаунт