Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора
Става въпрос за подложки за обувки. Помагат при носенето на високи обувки, нагаждат се точно по ходилото ... Най-известни са тези на др Шол, ако някой има информация от къде могат да се закупят и дали наистина облекчават ходенето да сподели .
Цитирай

В Била ги има  Peace
Цитирай

Да, помагат! Има ли в аптеките  дрогериите и някои супермаркети
Цитирай

Габрово

Някой може ли да даде снимка на това нещо  Shocked
Цитирай

Цитирай
Хубаво, щом ги има в аптеките. А на каква цена вървят? И само на бос крак ли се носят Thinking
Цитирай

Не си спомням цената, аз ги нося само на високи сандали лятото..т.е да на бос крак.
Цитирай

Преди година ги продавах, когато работех в дрогерия. Също така се предлагат в специализираните ортопедични магазини. Облекчават стъпалото при ходене, особенно на висока подметка или ток, но при мен ги взимаха предимно хора с някакъв вид деформация в областа на ходилото и петата, т.нар. дюстабан. Отзивите бяха положителни Peace На размери са. Чифта струваха 6 лв.
Цитирай

Имам един въпрос не се ли виждат,като се носят със сандал?
Цитирай

Не, те са прозрачни, а и нали се стъпва отгоре.
Цитирай

Ще ги потърся,да си взема,сигурно ще са удобни,лятото винаги ми се натъртват стапалата
Цитирай

София

Има подложки и за пети, както и такива за сандал между пръстите (ако ме разбирате). Днес ги гледах в Пикадили и то на няколко фирми. Цените варираха от 5-6 до 7-8 лв.
п.с. и Avon предлага такава екстра. Peace
Цитирай

София

Простете за невежеството, но могат ли да се носят с чорап  Embarassed
Цитирай

Ами незнам, честно казано...но аз ги нося лятото, и чорапи лятото не нося ( поне не на такива обувки) Иначе си има подобни стелки за зимата.
Цитирай

София

На мен лично тези подложки не ми свършиха работа, а само грижи ми създадоха един ден. Постоянно се изплъзваха от обувките и накрая реших, че просто ще ги махна. И директно в кофата...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора