Аз и милото на пазар...

  • 3 868
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 759
                       ... или кой какво трупка в количката. Какво избира мъжът и какво жената?

# 1
  • Мнения: 2 070
ако си с чужда карта,нищо.прочетох го в другата ти тема

# 2
  • Мнения: 2 759
ако си с чужда карта,нищо.прочетох го в другата ти тема
                      Хахаха... Тази си е съвсем отделна, моля да не свързвате нещата . Blush

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Гледаме да не демонстрираме хармоничните си отношения в такива начинания.

# 4
  • Мнения: 2 759
                        Да бе, да: в МЕТРО и БИЛЛА може да демонстрирате, във форума не може  Crossing Arms.

# 5
  • Мнения: 4 785
Тъкмо щях да питам какво имаш предвид клато пазаруване

Той - водка, уиски, чипс и ядки и разни други простотии

Аз - Шоколад, 3в1, някоя смотана и ненужна козметика, натурални сокове, плодове...

Излизаме до паркинга и се сещаме, че сме тръгнали за ядене не за купон - връщаме се и пазаруваме.... нещо дето кат му сипеш вода то става готово. Или нещо лесно за готвене - пържоли, картофи... Зелена салата /щото салати мога да правя почти всякакви -то голяма гордост, ама.... Crazy/. И ако съм в настроение продукти за палачинки - тука вече съм горда  Mr. Green Peace


пп - страшно "кифленски" теми - тамън ми отговарят на кифленското настроение ахахахаха

# 6
  • Мнения: 738
Ххохохо и аз като Трейсито горе-долу Mr. Green Само че пиячката я взимам аз, че той не пие...
Той набляга на: пържоли, овкусени задължително, Корни-та, кола, банани, картофено пюре, пуканки...
Аз- вода, корнфлейкс, грейпфрути, помело, сирена всякакви, бонбони, кафе, филета разни, пушени риби, енерджи дринкс...

# 7
  • Мнения: 46 436
Купуваме, каквото ни трябва, няма как да е рязлично, все пак го ползваме заедно Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 517
Обикновено той хуква като кон измежду рафтовете, аз се моткам и зяпам с часове навсякъде, разделяме се по живо по зфдраво и накрай си звъним по телефона на коя каса ще се чакаме.
Относно продуктите: той е по ежедневните, аз по "пикантните".
Деца отдавна не мъкна, защото или пълнят количките и не смогваме да връщаме по рафтовете или изчезват някъде.

# 9
  • Мнения: 4 785
Ххохохо и аз като Трейсито горе-долу Mr. Green Само че пиячката я взимам аз, че той не пие...
Той набляга на: пържоли, овкусени задължително, Корни-та, кола, банани, картофено пюре, пуканки...
Аз- вода, корнфлейкс, грейпфрути, помело, сирена всякакви, бонбони, кафе, филета разни, пушени риби, енерджи дринкс...

Мдаааа половината неща съм ги изпуснала, ама присъстват. Ти кво си мислиш, че аз не пия - пия, ма после като му викам, че е пияница, а той казва, че не е, му напомням кой слага алкохола в количката и спора приключва в моя полза  Mr. Green /всъщност ква ми е ползата.... newsm78/

# 10
  • Мнения: 738
 Mr. Green И естествено като се приберем след 1 час няма нищо за ядене, защото не взимаме големи количества...И поради тази причина всеки божи ден сме в Пикадили и висим един час в чуденка кво да ядеме днеска... Той все не знае, пък аз му обяснявам, че аз няма да ям, а после омитам всичко... Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 759
Купуваме, каквото ни трябва, няма как да е рязлично, все пак го ползваме заедно Rolling Eyes
                       Така деееее, но кой избира месата? А шоколада? А картофите? Вкъщи например той купува шоколадите, мартинито и маслините. Аз пък в същото време слагам черешките за бианко. Той черешки никога няма да вземе иначе. Също така, той избира мезетата. Аз взимам суровото месо. Той е по сирената, аз избирам плодовете.И т.н.т...
                      Обещавам, ако темата се развие да пусна и продължение: Какво той слага в количката, а аз след него вадя.  Twisted Evil  Whistling

# 12
  • София
  • Мнения: 1 176
Обикновено той хуква като кон измежду рафтовете
Laughing

Аз избирам плодовете и зеленчуците, той опипва хляба. Винаги.
По допир, мекост го избира явно.

# 13
  • Мнения: 4 785
Mr. Green И естествено като се приберем след 1 час няма нищо за ядене, защото не взимаме големи количества...И поради тази причина всеки божи ден сме в Пикадили и висим един час в чуденка кво да ядеме днеска... Той все не знае, пък аз му обяснявам, че аз няма да ям, а после омитам всичко... Mr. Green

Пак ли имам раздвоение на личността?! Подяволите.... Crazy 1:1... особено частта с яденето - аз никога няма да ям!  Laughing

# 14
  • Мнения: 7 474
В количката трупкам само аз, мъж на пазар не водя  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт