Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Сигурно сте ги виждали по улиците, колело с дръжка отзад за бутане. Изглеждат малко прекалено шаренки, нещо като подвижно стрелбище, но децата изглежда че се кефят, а също и родителите, защото са по-лекички от количките. Яна малка ли е за такова колело или да ходя да проучвам пазара? Вие имате ли и кога го купихте?
Цитирай

Sofia

На такива колела съм виждала качени и 8- мес. бебета и 3- годишни момиченца и момченца. Просто бебоците само се возят, а по-големите дечица въртят педалите и като се поуморят мама или тате ги возят. Приятно возене в случай, че решите да си купите такова колело! Very Happy
Цитирай
Еда съседка използва такова колело от миналия месец.Неиното дете беше на 8месеца.Мисля,че ти трябва си прецениш.Има седалки направени като проходилките.
Цитирай

Цитат на: vilito
На такива колела съм виждала качени и 8- мес. бебета и 3- годишни момиченца и момченца. Просто бебоците само се возят, а по-големите дечица въртят педалите и като се поуморят мама или тате ги возят. Приятно возене в случай, че решите да си купите такова колело! Very Happy

Ами в такъв случай ще вземем още тази седмица, защото както е при всички бебешки инвестиции, колкото по-рано се купят - толкова по-рентабилно, при положение че могат да се ползват не по-късно  от 3 годишна възраст.
Цитирай

Цитат на: Spasena
Еда съседка използва такова колело от миналия месец.Неиното дете беше на 8месеца.Мисля,че ти трябва си прецениш.Има седалки направени като проходилките.

Аз ги разглеждах и точно защото видях, че имат такива "гащи" ми хрумна, че може вече и да ни е време. Иначе като съм ги гледала по улиците все ми се струваше, че са за много големи деца. Още ми е трудно на моменти да свикна с мисълта, че бебето ми вече не е пеленаче, а поодъртя Very Happy

Благодаря ви за мненията!
Цитирай

UK, Harlow/София

Вчера видях моя приятелка с такова колело.Дъщеря и е на 1г.,попитах дали е удобно,тя каза че много доволна била.Малката беше много щастлива возейки се на него.
Цитирай

Варна

Такова колелце подарихме на нашата принцеса, когато стана на 1г., но докато започне интензивно ползване навън минаха 2-3 месеца. Дотогава си играеше с него у дома-натискаше му бутоните да свирят, по малко я повозвах из коридора. Сега вече не ползваме количка при излизането ни по разходки-или с колелцето, или пеш! Cool
Цитирай

София

И Емо има такова колело, много съм доволна. Само дето нали съм свикнала на бойна и яка количка, като го юрнах, на 5-ия ден го счупих на едно място /т.е. скъсах една заварка/, та го носихме да го заваряват и сега е ОК. Абе ОК, ама дръжката се изкриви. Всъщност тези колелета са китайски и най-точното определение е "вършат работа". Жълтоликите братя пак са проспали някои детайли, ама може пък и аз да съм карък, знам ли... Confused  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Та, купихме го когато Емо беше на година и половина, имахме такава седалка да бебе, но я махнахме естествено. Има и сенник с едни къдрииииии... не ти е работа... махнах и него. И с това шарениите свършиха - те са на плата, не на самото колело. Всъщност може и да има такива, маскирани като папагали, но нашето е в комбинация, напомняща екипите на Барса. Повечето са комбинация от два цвята. Скъсахме се от обикаляне, докато намерим нещо по-различно от розово-лилаво, жълто-червено и синьо-жълто /тази комбинация не влиза вкъщи, болезнено напомня говеждо месо Very Happy /.

Да не забравя - нашият вариант е най-големият на пазара, понеже дребните колелца не виджам да свършат по-дълго време работа. Иначе от дребните има едноцветни - розови, зелени, но пък гумите им са еднииииии... точно ми напомнят карусел... Very Happy

Дано все пак ти е било полезно това, което писах със сънената си глава... нямам кафе... обличам се и излизам...
Цитирай

София, Дървеница

Здравей!
Да колетата са хубави, при нас почти всички деца между 1-3г. ги имат...
Обаче мисля, че не са много издържливи, защото в разстояние на 1-2 седмици, на 4 колела видях как им се "отчупи" дръжката и сега майките се чудят какви майстори да търсят.  Sad  
Внимавай какво купуваш, не е важното да е шарено, а да е здраво...
Успех!
Цитирай

София

Цитат на: iva_top
Здравей!
Да колетата са хубави, при нас почти всички деца между 1-3г. ги имат...
Обаче мисля, че не са много издържливи, защото в разстояние на 1-2 седмици, на 4 колела видях как им се "отчупи" дръжката и сега майките се чудят какви майстори да търсят.  Sad  
Внимавай какво купуваш, не е важното да е шарено, а да е здраво...
Успех!

Отиват майките в един автосервиз, питат дали заваряват с телоподаващо, показват проблема и колелетата се оправят.
Цитирай

София, Дървеница

Цитат на: bobolenta

Отиват майките в един автосервиз, питат дали заваряват с телоподаващо, показват проблема и колелетата се оправят.

202uu  
 applauseuu   applauseuu   applauseuu   applauseuu   applauseuu
Цитирай

София

Цитат на: _kalina_k
Сигурно сте ги виждали по улиците, колело с дръжка отзад за бутане. Изглеждат малко прекалено шаренки, нещо като подвижно стрелбище, но децата изглежда че се кефят, а също и родителите, защото са по-лекички от количките. Яна малка ли е за такова колело или да ходя да проучвам пазара? Вие имате ли и кога го купихте?

Имаме, но още не сме излизали с него. Може би днес ще го сефтосаме  Smile
Иначе и нашето е голяма шарения. Доста от частите се махат, така че, ако държиш може и да заприлича на нещо по-нормално. Борис не стига до педалите още. Хубавото е, че освен стандартната седалка има и една от плат за по-малки бебета, която се закача на една рамка и няма начин и по-малко дете да изпадне.
Ето снимка:

Кога го купихме? Подарък е за Коледа, но нали пак ти казвам, не сме излизали с него навън все още. Само вкъщи си го "карахме" до сега  Wink
Цитирай

Варна

Аз купих на Сиси когато беше на година и 5 месеца. Сега е на 3, колелото е изкарвано само веднъж навън, ползвано е от нея 200метра и не пожела да седне повече в него Evil or Very Mad
Не дава да се изкарва навън категорично, у дома си го ползва за игра, но общо взето стои в хола като мебел и ужасно ми пречи...
Както и да е, дано не се окажете трагичен случай като нея, ходи пеша като кон часове наред но колелото не и е присърце!
Цитирай

Цитат на: bobolenta
И Емо има такова колело, много съм доволна. Само дето нали съм свикнала на бойна и яка количка, като го юрнах, на 5-ия ден го счупих на едно място /т.е. скъсах една заварка/, та го носихме да го заваряват и сега е ОК. Абе ОК, ама дръжката се изкриви. Всъщност тези колелета са китайски и най-точното определение е "вършат работа". Жълтоликите братя пак са проспали някои детайли, ама може пък и аз да съм карък, знам ли... Confused  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Та, купихме го когато Емо беше на година и половина, имахме такава седалка да бебе, но я махнахме естествено. Има и сенник с едни къдрииииии... не ти е работа... махнах и него. И с това шарениите свършиха - те са на плата, не на самото колело. Всъщност може и да има такива, маскирани като папагали, но нашето е в комбинация, напомняща екипите на Барса. Повечето са комбинация от два цвята. Скъсахме се от обикаляне, докато намерим нещо по-различно от розово-лилаво, жълто-червено и синьо-жълто /тази комбинация не влиза вкъщи, болезнено напомня говеждо месо Very Happy /.

Да не забравя - нашият вариант е най-големият на пазара, понеже дребните колелца не виджам да свършат по-дълго време работа. Иначе от дребните има едноцветни - розови, зелени, но пък гумите им са еднииииии... точно ми напомнят карусел... Very Happy

Дано все пак ти е било полезно това, което писах със сънената си глава... нямам кафе... обличам се и излизам...

Много свежо, като за непила кафенце още  superuu  Very Happy
Обаче не разбрах коя от всички цветови комбинации е говеждото месо 35 , а може би и трите според зависи кога е прибрано в хладилник  smiley_57uu

Ще пообиколя, цените им са общо взето твърди - 52-55лв, независимо от модела, визирам китайските красоти Wink
На едно съседче, на 2 години, му купиха джип от тези с акумулаторните батерии /за 300 лв. май/ да си джитка из квартала. Разминахме се оня ден, аз с количката, то с джипчето. На Яна й се изкриви врата да го гледа. Аз й викам "Хич недей гледа, баща ти такава кола няма да ти купи" Тя не че ме разбра де, ама да си знае Very Happy
Приятно Coffee - мафенце!
Цитирай

Букурещ

Цитат на: _kalina_k
Ще пообиколя, цените им са общо взето твърди - 52-55лв, независимо от модела, визирам китайските красоти Wink
На едно съседче, на 2 години, му купиха джип от тези с акумулаторните батерии /за 300 лв. май/ да си джитка из квартала. Разминахме се оня ден, аз с количката, то с джипчето. На Яна й се изкриви врата да го гледа. Аз й викам "Хич недей гледа, баща ти такава кола няма да ти купи" Тя не че ме разбра де, ама да си знае Very Happy
Приятно Coffee - мафенце!

какви 300 лева, бе хора Shocked  Shocked  Shocked аз ли живея на Луната, или.....какво Shocked  Shocked  Shocked на мен и 55 лева за такава пластмаса ми се виждат много, при положение, че ще се качи 2-3 пъти и ще и омръзне Shocked  Shocked Ако е подарък- ОК, ама иначе не бих го купила. Още повече, че до този момент (след 2 месеца дъщеря ми става на 2 годиини) сме издържали без това технологично чудо, значи може и да минем без това.

Толкова ли е необходимо това?
И къде да го сложа това в нашия бих казала по-скоро малък апартамент Shocked

Моята дъщеря много се заглеждаше по бебешките колички, които карат другите деца, и решихме да и купим и на нея - влизам в най-близкия магазин - колко струва ? ами от 18-до 36 лева Shocked  Shocked това за една бебешка количка -играчка, количката на Baby Born - 120 лева Shocked  Shocked , в крайна сметка, и купихме една количка, розова да се радва за 9 лева, която е прилична, и си вози куклите в нея и е много щастлива нищо, че не е от 30,40, или 120 лева.

Та лично за мен, това т.н. колело с дръжка е излишна инвестиция, освен, ако нямаш асансъор, живееш на висок етаж, детето е под или около годинка, не можеш да качваш всеки пък количка и т.н.

Но разбира се решението е изцяло ваше, на семейството.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора