Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

пловдив

Здравейте !
Тъй като вече съм на финала,постоянно съм в очакване и направо ще се побъркам  Laughing
Исках да ви попитам колко време преди да родите томбачетата ви се смъкнаха?Моето беше доста високо  и днес мъжлето ми каза,че сега е по-надолу.Чудя се по тази логика колко ли остава? Whistling
Цитирай

София

Като ти гледам лентичката малко ти остава  Laughing Моя корем до края си остана същия. Явно си е слязло бебето, защото родих нормално без някакви намеси от страна на лекарите.
Цитирай

Слязъл, неслязъл - скоро ще родиш Peace. При мен корема си беше ниско по принцип. Правила няма.
Цитирай

София

При всяка бременна е различно. Моят изобщо не слезе.
Цитирай

София

към осмия месец тумбака ми  увисна  35
беше много смешен особено вече на финала, все едно ще "капне". Ама бебо не беше слезнал... родих секцио по неволя  Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Различно е наистина. При една позната още от 7-ия месец си слезе, а при мен 2 седмици преди термина
Цитирай

гр.Съединение -бивша Пловдивчанка

И моето тумбаче беше слезнало две седмици преди термина,уви преносих 5 дни,тъйче не е от голямо значение,но не мисли затова скоро ще се срещнете с малкото човече.Леко раждане и здраво бебче  ти желая .Стискам палци и дано родиш скоро и да се похвалиш Peace
Цитирай

При всяка бременна е различно. Моят изобщо не слезе.

Моят също, а родих в деня на термина. Peace
Леко раждане!
Цитирай

София

Слезе 1 месец преди да родя.При всеки е различно.
Цитирай

София

Няма правила ,както вече са ти казали момичетата PeaceЩерката родих без да ми беше слязъл корема,в деня на термина.Синковеца със смъкнат тумбак преносих 5 дни Smile
Цитирай

моя не слезна.
Цитирай

Варна

Моят се смъкна 5-6 дни преди да родя.
Цитирай

Временно

Моето бебе си остана високо до последно - дори при започнала родова дейност,при достигнато пълно разкритие.
Поради това се наложи секцио по спешност.
Наистина при всички жени е различно.
Леко раждане!
Цитирай

София

ne sam zabeliazala Blush
Цитирай

Към края на 9тия месец слезе.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора