плачат ли бебетата ви и навън в количката?

  • 11 289
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте,
моята Криси се оказа голяма ревла, сега поредния проблем, започна да реве и навън в количката...
Досега поне там бяхме малко спокойни, ама край и с това.Все нещо не и е наред и пищи, не я интересува нито играчка, нито водичка, нито биба!
Храня я,поразсъблякох я, понадигнах я, няма промяна...
Моля ви, имама ли е някоя мама такъв проблем и решихте ли го по някакъв начин?

# 1
  • Мнения: 267
Ох какво да ти кажа-и ние имахме същия проблем преди време.Взимах го на ръце,а количката си я бутах празна.Вече премина надявам се и при вас да мине бързо.Според мен е период някакъв,а и времето се затопля и ще свикнете да сте навън в количката.Да не би да не и е удобно нещо newsm78

# 2
  • Мнения: 1 632
Ако изобщо е решение, бутах количката празна, а бебето в ръцете ми.
Това е период и ще отмине!

# 3
  • Мнения: 958
Здравей, мойто беше много ревливо, но в момента в който излезеше навън, спираше.
Почна да реве и навън, когато искаше да я вадя от количката да си гледка. Имаше моменти, в които си тръгвам от градинката да ен буди другите деца.
Може още да има колики знам ли, или да е такъв момент...  newsm78
Като я гушнеш навън, да гледа "от високо" плачка ли пак?

# 4
  • Мнения: 2 110
Мисля, че всички дечица минават през подобен проблем. Дано да е до време и при вас и скоро да си се возите на количката.

# 5
  • Мнения: 1 629
И аз имах такива проблеми, дори и сега ги имам понякога. Както се разхождаме и започва да реве, но може би се стряска от многото непознати хора Thinking Преди директно се прибирах като зареве. Вдигах, люшках, друсках и няма оправия. За това на балкона в къщи прекара доооста време.

# 6
  • Мнения: 8 999
Моите деца мрънкаха, ако им се спи. С една бърза обиколка заспиваха.
За твоето дете, не знам. Може би си я свикнала да я носиш на ръце и сега негодува, когато се наложи да си стои в количката.

# 7
  • Мнения: 125
 ooooh! Случвало се е...и продължава да се случва. Ама не плаче, а пищи кански.
Повдигам, давам вода, гушкам, люшкам с количката...

# 8
  • София
  • Мнения: 7 019
Като си спомня колко пъти съм бутала количка с бебе на ръце... ooooh!, синът ми плачеше денонощно и спеше максимум по 4-5 часа разпокъсани в денонощието. Бях решила, че нещо му има на това детенце, колко доктори обиколихме, ужас, за щастие просто си беше безумно ревливо бебе. Бъди спокойна всичко отминава.

# 9
  • Мнения: 1 558
Ако изобщо е решение, бутах количката празна, а бебето в ръцете ми.
Това е период и ще отмине!
Абсолютно същото беше и с мен със сина ми.Наистина е период,който ще отмине Peace

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Голямата въобще не плачеше,но малката ревеше истерично,защото обича да спи по корем,а като съвсем мъничко бебенце не можеше да се обръща и докато усетя за какво става въпрос се скъсваше да реве.След това като излизахме я слагах по коремче и си спеше спокойно.

# 11
  • Мнения: 1 155
В началото и дъщеря ми плачеше много като излезнехме на разходка, направо незнаех как да я занимавам, но този период отмина от само себе си. Моя съвет е да не я свикваш на ръце в парка, защото така ще свикне и после няма съвсем да иска в количката.

# 12
  • Мнения: 121
моят син вкъщи беше много кротък-гласеца не можеш да му чуеш,обачееее изведа ли го навън с количката и то не бяха писъци то не беше чудо  Mr. Green,ще мине ,но дотогава много срам има да береш с него по улиците  Joy

# 13
  • Мнения: 9 973
не,много се кефи

# 14
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 862
Да, имахме такъв период. Проблемът се реши, когато дъщеря ми стана на четири месеца и, с разрешение на педиатърката, повдигнах положението на гръбчето. Стана й интересно да гледа и вече не плаче. Гледам, че и твоята бебка е горе-долу на тази възраст. Говори с лекаря и дано се оправи ситуацията.
Забелязала съм и че ако детето е с гръб към мен в количката е по-спокойно. Започва да мрънка, ако я возя с лице към мен по-продължително.

Общи условия

Активация на акаунт