Озонова терапия и лекуване на ошипяване

  • 6 279
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Наш познат много ми хвали този метод на лечение пред мъжа ми.Понеже и двамата страдат от ошипяване и болки в кръста доста споделят.Та този познат ходи при някакъв лекар в Пловдив, който го лекува с акупунктура и разни инжекции в гръбначния стълб.Въпросът ми е, дали такова лечение наистина дава резултат или трябва да се доверим на традиционната медицина.Има ли някакви странични ефекти озоновата терапия?Мерси

# 1
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
Майка ми също страда от шипове само че на вратът,но едва ли ще се съгласи да и бият инжекции във гръбначният стълб.Ще следя темата да видя има ли лечение на тези гадости. Sad

# 2
  • Варна
  • Мнения: 129
Нямам лични наблюдения! Мога да помогна само с един линк http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php/topic,2693.0.html, на който попаднах преди време и си го сложих във фаворити с цел да се върна да чета подробно. Има много информация и се разискват доста въпроси по озоновата терапия. Дано ви е от полза!

# 3
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 478
Аз си лекувам ошипяване на 6 и 7 прешлен с електроакупунктура, но отскоро. Като първи впечатления мога да кажа, че болката и дискомфорта намаляват, също както и отточността на дясната ръка(заради радикулоплексит) Процедурите не са от най-приятните, обаче Confused

# 4
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
Аз си лекувам ошипяване на 6 и 7 прешлен с електроакупунктура, но отскоро. Като първи впечатления мога да кажа, че болката и дискомфорта намаляват, също както и отточността на дясната ръка(заради радикулоплексит) Процедурите не са от най-приятните, обаче Confused
Би ли дала малко повече информация за процедурите,къде и как се правят и евентуално цени. Praynig

# 5
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 478
Ами правя ги в един медицински център в Младост 1, процедурата представлява пускане на ток с електроди, които допират по проблемните области, трае около 30-на минути, в началото е болезнено(както ЕМГ), но бързо настъпва подобрение. Лекарката е била дълги години шефка на санаториум в с.Баня, Панагюрско, първо е практикувала акупунктура, след това електроакупунктура. Струва 16 лв., работи до 20ч.  Трябва да се направят около 10 процедури поне, за да има трайно подобрение.

# 6
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
Много ти благодаря!!!
Още довечера ще кажа на майка ми,но може ли да ми дадеш някакви координати на лични.

# 7
  • Мнения: 3 675
Този наш приятел, който ходи на тези процедури дава по 20 лева на сеанс, но засега не вижда кой знае какъв ефект от лечението.Споделя, че сестрата в клиниката е много смотана и некадърна, но не вярвам причината да е в нея. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт