Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора

Здравейте ! бременна съм във втория месец . Страшно ми се спи постоянно . Вечер заспивам рано , сутрин едва ставам . Интересно ми  е какво показва вашия опит и дали се чувствате по подобен начин .
Цитирай

Малко са бременните, които в началните месеци да не са сънливи.
Цитирай

И с двете си бременности бях много, ама много сънлива през деня и много незаспиваща през нощта.
Цитирай

София

Ох да.Страшно много.Най-лошото е,че нямам тая възможност заради малката иначе бих спала по цял ден.
Цитирай

Варна

С първата ми бременност спях много.
Докато седнех, ми падаха клепачите.
Цитирай

Боже, аз не ставах от леглото. Не работих и си седях вкъщи. За да сготвя нещо се разхождах права и гледах да готвя в огромни количества та да не ми се налага да го правя всеки ден, а поне през ден. Мъжа ми се мрънкаше, че вечер заспивам в 21ч., а цял ден не съм ставала от леглото  Embarassed. Да те успокоя с края на 3тия месец нещата се понормализират  ooooh! и вече се чувстваш по-добре. Може би всичко е от бошуващите хормони и разтроения организъм
Цитирай

Пловдив

Аз до 4-ти месец спях по 12 часа на ден. Very Happy Най-гадното беше че до 3ти месец работех в едно заведение като сервитьорка. Много често ми се случваше след 2ра смяна да съм първа на следващия ден (втора смяна е до 12 и 30 часа ,а първа започва в 7.00 сутринта),често ми се случваше да забравям поръчките,защото се носех като като призрак. 35 hahaha
Цитирай

София

Аз по принцип съм много сънлива, чувствам се добре след 10 часов сън. А по време на бременността, имах чувството, че и 15 часа ще са ми малко /ако имаше как да се случи, разбира се - с първата бременност ходих на работа до последния ден, а с втората си имах едно малко момиченце, което не ми даваше да си поспя сутрин до късно/.
Цитирай

В началото много ми се спеше,може би до 3 месец продължи това,но аз бях  болничен и си спинках по цял ден.
Цитирай

София

До четвъртия месец ужасно ми се спеше, после ме погна безсъние. Добре, че родих та да си отспя.
Цитирай

гр.Съединение -бивша Пловдивчанка

с първата си бременност заспивах права Mr. Green(това беше докъм 4 месец)после всичко се нормализира,сега с втората нямах такива проблеми.
П.П. Съвет от мама на две деца поспете си сега да си наваксате че после дълго време няма да можете Mr. Green
Цитирай

На седмото небе!!!

И при мен беше така и с двете ми бременности през първите месеци.За компенсация,в края на бременността изобщо не можех да спя Rolling Eyes
Цитирай

Пловдив

Когато бях бременна с второто дете така ми се спеше непрекъснато ,че си навивах часовник  да ме събужда от следобеден сън ,за да мога да отида да взема детето от градина.така бях до 4 месец ,след това нещата бях нормални.
Цитирай

Mars Hotel

О, да. Можех да спя постоянно. Продължи до около четвъртия месец.
Цитирай

София

i men me izbiva na san
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 66 отговора