Отговори
# 60
  • Мнения: 1 817
Сърфи, аз разбрах, че според теб не може да се живее с тях и за това ти писах, че може.  Wink А за леглото спор няма!  Peace Нали са рогати, няма как да не могат да си използват рогата по предназначение!  Mr. Green
Деси, консултирай се и с друг лекар. Аз АБ не тача! Но когато има нужда, няма как! Дано бъзро се оправи хлапето!  Hug

Между другото най-накрая открих оригинална швейцарска рецепта за рюбли кухен. Който я иска, да пише на лични.

Айде изчезвам на бач, че кой знае колко много работа ме чака... Tired

# 61
  • Мнения: 2 567
Наистина е ад. Нали преди 3-4 седмици и аз минах оттам, вила съм от болки, докато подейства АБ, място не можех да си намеря. Абе сравнимо е само с непрестанни контракции  Twisted Evil

# 62
  • Мнения: 11 306
Деси, аз писах по принцип, не разбрах, че вече сте лекували (май пак съм минала по диагонала).Може би трябва да продължите АБ до 10 дни? Или да го смените? Непременно консултация с друг лекар.

# 63
  • Мнения: 1 610
АБ пие детето, докато свърши бурканчето, не докато отшумят симптомите. Особено при инфектоцефа.

с никой не може да се живее.Ни рогати, ни космати,
 "Мъжът е естествен враг на жената."казва моя светъл пример в живота . Нал' тей?
Вечке, имам супер рецепта за фондан, с глюкозка е, разточва се леко и тънко и в домашни условия приготвен не излиза скъп. трябва ли ти още,  да ти пусна лс?

# 64
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ами то бурканчето свърши точно на 7-мия ден - той нашия ги изчислява до последната капчица .... сега викате е момента да пробвам другия прехвален лекар в района  Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 3 521
Сърфи, аз разбрах, че според теб не може да се живее с тях и за това ти писах, че може.  Wink

 Mr. Green Хер Сърфов също е рогач Wink

Риенска, аз не съм Вечка,но моля за рецептата за фондана, че след 2 седмици и аз трябва да правя торта...за рогатия. Mr. Green Twisted Evil

# 66
  • Мнения: 1 049
Абе кога успяхте да изпишете старата тема, че и сумати страници от новата..   #Crazy

Уфф, ние пак сме болни и не ставаме за никакви срещи...  ooooh! малката уж изкара magen-darm вируса и след 5 дена диета май избьрзах като й дадох пак мляко. Вчера беше пак голямото поврьщане, че и днес с durchfall.  Confused

Момичета, кажете какво давате при разстройство? Засега нищо не иска да яде и не я насилвам, но гледам поне да пие достатьчно.   smile3541

Татяна, ти и мен ме запали с този лаптоп и ще взема да купя и аз на малката. Току виж се задьржала малко на едно място. Ти на кой точно модел се спря?  Hug

# 67
  • Мнения: 7 605
Милена имаШе 2 пъти отит. Първия път го раzбра лекаря, имаШе Т и zа това я zаведох, ина4е не я е боляло и zа товане подоzирах. Иzписаха й Отофовен и си мина.
Втория път пла4еШе жално от болка, когато легна да спи. Обадих се на педи, каzаха ми да й давам Нурофен zа да може да спи и да я водя след обяд. Тогава й иzписаха АБ, zаради болките и zаЩото 1 седмица след товани предстоеШе пътуване със самолет.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 153
Мате,къде ще ходите да гледате зайчета,че нещо не разбрах.
Може и ние да се присъединим,ако малката принцеса приема мъжка компания Wink
А иначе за твое(е и мое де) щастие Тихуана има огромна градина,която е затворена и е топло,
и се пафка.Ама и аз тая седмица съм пас,че татито ни зачезва за Бг.

Риен,би ли ми метнала и на мен рецептата,че и при мен положението е сериозно от към
рогатите-3броя ooooh!Благодарско Hug

# 69
  • Мнения: 3 521
Момичета, кажете какво давате при разстройство? Засега нищо не иска да яде и не я насилвам, но гледам поне да пие достатьчно.   smile3541

Перентерол, оризова вода за пиене, банани, обикновени бисквити и солети.

# 70
  • Мнения: 1 329
Ама ние АБ-то вчера го свършихме бе хора....аз днес отидох, защото не ми се вижда здрав след АБ  Confused Колко АБ да пием....ИнфектоЦеф го пихме 7 дни....

Значи Аб е бил слаб или не за вашата инфекция. Отивай на друг доктор.

# 71
  • Мнения: 1 610
Цитат
. Слушай сега за тестото:
1 с.л. желатин
3 с.л. вода
2 с.л. лимонов сок
1 ч.л. глюкоза
500 г пудра захар
 Оставяш желатина да поеме водата и след това добавяш другите две течни съставки, разтапяш на слаба топлина и замесваш със захарта. Лимоновият сок може да е и такъв... от шишенце, купен. При него предимството е, че няма частици от пулп, но пък...знам ли, не  е фатално и с натурален: отстраняваш ако име нещо след изцеждането  и това е. Може и лимонтозу, разтворено в същото количество вода вместо сока от лимон. Тетсото съхне бързо, веднага трябва да го увиеш добре. Количеството на захарта е трудно да се определи до грам: там е до налучкване. За всеки случай не замесвай цялото количество в началото или по_точно не го изсивпай наведнъж преди замесване. Добавяй си постепенно до достигане на необходимата твърдост. Вероятно е да ти е нужно и повече от половин килограм захар...ще видиш как ще дойде. За покритие оставяш по_ меко, за фигурки добавяш повечко захар. Разбира се, може и да не ти допадне изобщо. Мисля, че като всяко нещо е въпрос на предпочиатнеие и на навик. Харесваме си нещо и постепенно на неговата база си изработваме нашите си методи за работа.

Ето това е, аз го облагородих с няколко капки бадемова есенция , при течните съставки , една лъжица Gelier Zucker / в разтопения желатин/ и понеже ми беше малко пудрата захар реших да сложа една лъжица Мондамин/ светъл естествено/ . За покриване на торта ви препоръчвам да не слагате мондамин. Тестото съвсем малко се втвърдява като изстине. Може да точиш докато е топло. Правиш и точиш, покриваш.

# 72
  • Мнения: 1 049
Боже ква сьм завеяна... как не се сетих сутринта да й дам перентерол, хем ми седи в шкафа от последния пьт! Ей сега като се сьбуди веднага ще й дам...

Сьрф, мерси   newsm51

# 73
  • Мнения: 1 242
Нали си имахме една кулинарна тема? Давайте и там рецептите. Като се разкулинарствам в новата кухня, да не мислите, че ще имам време да се връщам 346 теми назад?

# 74
  • Мнения: 11 306
Риен, аз си поръчах вече от бакфън. Тия дни ще се похваля - смятам да изпробвам една идея за локомотив. Ама да не ми се смеете, че сефте ще докарвам фигурална торта.
Иве, при нас изписват един гъст сироп с пектин за диария при децата, защото имодиум не става за тях. Ако трябва да погледна точното название на опаковката?

Общи условия

Активация на акаунт