Къде ще е по - добре за плаж в Гърция от 1-6 май на Халкидики или островТасос???

  • 7 433
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 209
В началото на май в Катерини Паралия и около Солун се пекат само руснаците с моржови наклонности. Става за кратък плаж 4ас-два и то ако здраво напе4е. Но водата е студена- само за джапане.   Grinning

# 16
  • Мнения: 934
Никой ли не е ходил на плаж началото на май на Халкидики??? Mr. Green
Кажете бе хора на зор съм! Grinning

Казах, в началото на май съм била на плаж на Халкидики, но водата е студена.
А в края на май е вече чудесно и за плаж и за море.
На Олимп. ривиера е същото.
Никой не може да ти гарантира плажа, както във Варна сега ме вали дъжд, а имах други очаквания Laughing

# 17
  • Мнения: 674
Щом става за печене аз и без това не съм по къпането!!! Peace Peace Peace

# 18
  • Мнения: 637
И двете не са кой знае колко далеч от България. Ако имате късмет, времето ще е за питниче, но за плаж-не. Освен ако си падате моржове и не ви плаши студената вода.

# 19
  • Мнения: 11 747
Най- вече зависи какви фронтове ще се довеят от запад  Wink Може и 15градуса да е по това време, може и 28. Северна Гърция си е все едно България. Аз и във Варна съм се пекла края на април и съм изгаряла, ама такова време се е случило...
Със сигурност ще става за плаж в Египет, Тунис и прочие, още по- далечни дестинации. Северна Гърция - ако имаш късмет - може, но няма начин да се предвиди.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 724
Крит, Малта

# 21
  • София
  • Мнения: 6 626
Била съм за 6 май в Халкидики - беше идеално за плаж - топло, само 1 ден от четири беше полудъждовен, но морето беше студено /не че не се топнахме  Grinning/. Иначе басейна ставаше - там все пак подгряват водата.

# 22
  • София
  • Мнения: 676
Щом става за печене аз и без това не съм по къпането!!! Peace Peace Peace

 Отговорих, че става за плаж на Халкидики, веднага след пуснатата от теб тема  Peace. Водата е студеничка.

# 23
  • Мнения: 674
Значи става защото мамите от Гърция ми писаха на лични че щяло да бъде студено...
Дано наистина да е добре за плаж защото така ми се ходи.... Grinning Peace

Общи условия

Активация на акаунт