Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 248 отговора

Имали във форума мами от гр.Радомир,нека да се представим и запознаем Hug
Цитирай

В свой собствен свят

Здравей, май не сме много тук. Казвам се Лилия, с дъщеричка Християна. Живеем в кв.Гърляница. А вие от кой квартал сте?
Цитирай

Здравей Лилия,много ми е приятно че се включи в темата HugАз се казвам Елица,а моето детенце се казва Иван и живеем в къща в близост до пощата.От втората ти лентичка виждам,че вашето семейство ще се увеличи,за което те поздравявям  bouquetРазкажи и нещо повече за теб,аз също мога да разкажа за мен каквото те интересува.Мога да ти кажа че аз съм на 23г. и в момента още пазя малкия вкъщи,затова и не работя.Но от есента може би ще го пратя на детска,а твоето детенце ходили на детска?А ти работиш ли и къде?
Надявам се ако има и други мами от Радомир да се включат ще ми бъде много приятно Hug
Цитирай

В свой собствен свят

Здравей отново! Много се чудех дали всъщност не сме се виждали, което е много вероятно за нашия малък град, но така и не се сетих. Може би ако се видим на снимка ще се познаем, въпреки че аз съм по-голяма от теб - на 27 години съм (да не говорим че септември ще стана на 28  Embarassed) Правилно си разбрала за това, че след няколко месеца нашето семейство ще се увеличи с още един член. Аз също съм много щастлива от това. Дъщеря ми ходеше на детска градина до миналото лято, когато се разболя доста тежко и полежахме в болница. Поради тази причина аз спрях да ходя на работа и си останах вкъщи да я гледам. Но сега, живот и здраве, след седмица мисля да я пускам отново, защото й е писнало вкъщи. Тя ходи в ЦДГ Слънце и сме много доволни. Аз принципно работя в София, но както вече казах от миналото лято съм в отпуски и болнични заради малката, а сега пък заради бременността ми, тъй като се водя рискова. И така, това е общо взето при нас.

Ти по принцип работиш ли или сега си в етап на търсене на работа? Наесен къде ще записваш малкия на детска? Разкажи ми повече за вас, ще ми бъде приятно. Сега те оставям, че трябва да тръгвам за Перник, че ходя на курсове по английски. До скоро!
Цитирай

София

Здравейте момичета, аз също съм от Радомир, но от години живея в София. Всяка събота и неделя обаче се прибирам. 82-ри набор съм.
Цитирай

Lorkaa здравей,кажи нещо повече за теб,каде живееш в Радомир ?
Цитирай

София

Точно до полицията
Цитирай

София

Хайде, само ние ли сме
Цитирай

София

Дайте снимки за да се разпознаваме когато се разминаваме по улиците на Радомир
Цитирай

В свой собствен свят

Охоо не съм видяла, че имаме още една мама! Здравей Лорка, незнам обаче си мисля, че с теб се познаваме лично! Играла ли си преди години народни танци? Ако си, значи със сигурност се познаваме.  Very Happy
Цитирай

София

Охоо не съм видяла, че имаме още една мама! Здравей Лорка, незнам обаче си мисля, че с теб се познаваме лично! Играла ли си преди години народни танци? Ако си, значи със сигурност се познаваме.  Very Happy

Много си права, познаваме се, разгледах снимките ти!
Цитирай

София

Здравейте радомирски майчета!!!! Аз също съм от Радомир, от доста време живея в София, но често идваме в Радомир на гости при нашите. Ще се радвам да се запознаем Smile
Цитирай

София

Hug
Цитирай

Добре дошла ansipl  Hug
Здравейте и на останалите мами,как сте вие и вашите малчовци? Smile
Желая ви хубав и успешен ден  Hug
Цитирай

Перник

Здравейте и аз съм от Радомир! Smile жк .Автогарата с момиченце на 5 год. Рая
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 248 отговора