Имали мами от Радомир,нека да се запознаем

  • 20 604
  • 248
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 525
 Hug

Последна редакция: нд, 03 апр 2011, 00:46 от Lorkaa

# 76
  • Мнения: 183
Лорка, както винаги изглеждаш много добре, а Мони май прилича изцяло на мъжът ти, права ли съм?  Grinning

Деси, ще направя и аз поръчка на Даймънт, реших да си взема един екип и едни маратонки от намалените, защото по принцип не нося спортно облекло, но ни предстои да ходим на почивка, та ще ми влезе в употреба. Направо ти пускам линк към екипа и маратонките:

http://www.diamond-sport.com/bg/products/details/id/35   -  тъй като незнам при линка дали излиза това, което съм въвела като данни, да ти кажа - размер М и цвят т.синьо/т.синьо, модела е К0812

http://www.diamond-sport.com/bg/products/details/id/209    -   маратонките са модел М 210L, 39 номер, цвят тъмно синьо.

Така че ако не си се отказала от поръчката, направо действай, поръчай и моите неща, те са за скромната сума от 34 лв.  Mr. Green Парите за куриер ще си ги поделим, а адреса за доставка можеш да посочиш който си избереш, може твоя в офиса, или моя вкъщи. Ако доставят нещата при теб, трябва да се разберем как да се видим преди доставката, за да ти дам паричките. Ако искаш ми пиши на личния, за да не спамим повече темата.  Embarassed

# 77
  • Радомир
  • Мнения: 627
Lorkaa,  и теб те знам. Браво че пусна снимки да се сетя. Имаш сестра камелия, мой набор е  Simple Smile
Големи сладурани сте и двете  Hug

# 78
  • Мнения: 525
Разпознахте ме!
Сега няма да се подминаваме по улиците.
kiαrrα, да , Мони е на баща си, аз само дето съм я родила.  Laughing

# 79
  • Мнения: 6
Здравейте банда и за много годиниии. Напоследък все не намирам време да вляза в темата Sad. А като гледам доста съм изпуснала. Много се радвам, че сме се понарстнали. Аз май повечето не ви познавам защото като гледам май съм най-дърта от вас ( нищо че съм с най-малко дете) newsm62. И от доста време не живея в Радомир е идвам си понякога ама нашите живеят на края на града и почти не излизам в центъра докато се видим с тях на там на сам и не остава време. Ама може като се пооправи времето да си организираме някоя срещичка ако искате да се поопознаем:))))

# 80
  • Мнения: 6
alley.net/ u/2690/841879282672894511263399486VWWf7cnHBATi29Urg69V_m.JPG[/img][/url]

# 81
# 82
  • Мнения: 6
115860755217517484591263399499jVBZ59D72IJIcYlvKr0O.JPG] [/url]

# 83
  • Мнения: 6
Ето няколко снимки и от мен. Май не се справих много добре с качването та ша ме прощавате Laughing

# 84
  • Мнения: 525
За среща съм за   love001!!!!!!!

# 85
  • Мнения: 183
Добро утро момичета! Аз съм от ранобудните, малкия ме вдига всяка сутрин точно преди да стане време да будим каката за градина. Вече не се притеснявам, че мъжът ми може да се успи и да закъснеят с каката, бебчо се грижи за тях.  Laughing

ansipl пиши по-честичко де... Как сте вие с малката, с какво се занимавате по цял ден? Добре си се справила със снимките, но на първите две за малко да не те позная.  Laughing Виждам, че бързо си влязла във форма, изглеждаш много добре! Поздравления!

Лорка, а твоя термин кога е? Май ще си имаш лятно бебенце а? Предполагам, че Мони очаква с голямо нетърпение появата на бебето.  Grinning Ти в момента ходиш ли на работа или си стоиш вкъщи?

Деска, оставила съм парички на зълва ми, така че можеш да ги вземеш от нея когато искаш.  Wink Нямам търпение да се оправи времето и да си правим разходки с малкия до центъра, така и с теб ще се виждаме често и ще те отвличаме за по едно кафенце.

Гери, показах вашата снимка на мъжът ми и той каза, че познава твоя съпруг. Само не можа да се сети дали познава и теб, но те двамата със сигурност се познават от Дрен.

# 86
  • Мнения: 1 907
Здравейте Радомирки  Hug
Виждам,че темичката все повече напредва,което ме радва много Grinning
ansipl  ,много сте хубави на снимките,но аз не те познавам даже и по физиономия Thinking
Иначе другите всички мами ги познавам  Wink
Lorkaa  вашите снимчици също са супер Peace
Иначе и аз съм съгласна за среща  Peace

# 87
  • Мнения: 525

Лорка, а твоя термин кога е? Май ще си имаш лятно бебенце а? Предполагам, че Мони очаква с голямо нетърпение появата на бебето.  Grinning Ти в момента ходиш ли на работа или си стоиш вкъщи?


Термина ми е на 09.06.2010 г., а Моника се роди на 08.06.2003 г. Голям късмет ще да е ако бебо се роди на деням на каката.
Иначе още съм на работа, но с последни сили. От февруари съм си в къщи. Нямам търпение, но трябва да обуча  човека който ще ме замести.

# 88
  • Мнения: 6
Привет и от нас!
Kiqrra мерси за комплимента. Аз наистина бързо влязох във форма, но бях качила само 9кг, а малката се роди 3кг и така още веднага след изписването си облякох старите дрехи( не бременните) . Имах много леко раждане всичко мина чудесно бързо се възтанових. Пожелавам успех на бъдещите майчета. Много ви се възхищавам, че чакате втори дечица. Живот и здраве и аз си мечтая за второ но нека да порастем малко. Иначе сме добре с малката глеадме се разхождаме се когато времето позволява. Тук иам доста майчета заформили сме една групичка за разходки.
Lorkaa, а ти къде живееш в София, ако си наблизо можем да се видим някои ден аз живея в Люлин.
Много се радвам, че сте навити за срещата да организираме нещо тогагава ама аз предлагам като се постопли времето.
Е, това е от мен за сега целувки на всички!!!!

# 89
  • Радомир
  • Мнения: 627
Здравейте и от мен  Simple Smile
днес не мога да смогна да вляза тук. Много работа много нерви нещо. Не ми е ден днес, гоня срокове, не стигам а си и мам и помощник. През нощта Жори ми вдигна температура без абсолютно никакви други симптоми.  Ииии пропусна детската. Сега май пак ще вдигне  Sad, а иначе си е весел и "пописва" много фактури  Wink работи усилено, но пропусна кукерското тържество в детската, а цяла вечер правихме маска  Confused
 
ansipl и аз май не те познавам, но ще се запознаем  Peace и браво за малкото ти килограми, май рядко се качват по толкова малко

Лили вчера ходих до банката и зълва ти ми каза че си й се обадила. Разбрахме се и с нея. Щом пристигнат ги отнасям. Надявам се утре да дойдат.
И моя жори беше много ранобуден като бебе будеше се към 5-6 и вече в 8 бяхме на разходка лятото, а сега едва го вдигам в 8 и хвърчиме за детска

Lorkaa аз и брат ми сме така той на 20.10 аз на 21.10 с 2 год разлика. Хубаво е, наведнъж ги празнувахме като малки.

Общи условия

Активация на акаунт