Моля ви помолете се с нас да не го изгубим....

  • 7 679
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 166
Защото, колкото и странно да звучи, човешките същества се нуждаят от топлината и подкрепата на други човешки същества, и на силата и на тяхната вяра и молитви.
Лекарите лекуват раните, но не и душата  Peace

по-добре не може да бъде изказано  Peace

 млада/стара---мама , един врял и кипял човек трябва да знае това колко нужно е в момент на пълно отчаяние да има с кого да споделиш и кой да предложи и добра дума, и приятелско рамо, на което да поплачеш.

# 61
  • Мнения: 160
Мило Цвете,дано тези 90% от отговорите ни със стиснати палци и молитвите ни,да продължават да бъдат чувани от Господ,и той да помогне да малкото съкровище по-бързо да се възстанови!!!
Господи,продължавай да помагаш на това детенце,бъди с него и родителите му,закриляй ги и им помогни по-бързо да се приберат вкъщи и да се радват на щастието да са здраво и весело семейство!!!
Все така добри новини да четем тук за малкия герой,мили момичета!Дано скоро прочетем и най-добрата новина,и малкото слънчице да е вече здраво и у дома си Praynig Praynig Praynig

# 62
# 63
  • Мнения: 170
...Въпросът ми е...Защо се обърна към този форум в който  в 90% от отговорите, мамите ти стискаха палци и се молиха.Защо не потърси отговор във форумите на лекарите,по-скоро педиатри и хирурзи????
Може би, защото именно "педиатър" е докарал детенцето до тежко състояние?
Може би щеше да си отговориш и ако беше прочела темата "Лекари, причинили смърт на деца поради некомпетентност"?
А може би най-добре ще си отговориш, ако се поставиш на мястото на авторката, но са прави хората... само преживените неща са истински разбрани. Обясненията са излишни.

# 64
  • Мнения: 3 091
 Praynig Praynig Praynig
изпращам ви цялата си положителна енергия и мисли!!! дано!

# 65
  • Мнения: 168
Благодаря на всички които отговориха вместо мен!
Но, искам да допълня, че заглавието ми е да се помолим да не го изгубим, тъй като аз не мога друго да направя освен да се моля да се оправи и тъй като пуснах темата след операцията и не даваха гаранции да се събуди, затова ми оставаше само да се моля да се събуди и да се оправи....... За щастие племеника ми се оправи и сега си похапва. Захраниха го като бебе с по 50мл. днес вече е на 70мл на ядене. И скоро ще го изпишат.
Но, за нещастие доста мами в темата не са имали този късмет да си преберат децата. И дори след всичко пак не мога да почуствам болката която ги изгаря всеки божи ден в живота им.

И ти от къде знаеш, че не съм потърсила отговор от педиатри и хирурзи? И колкото и да си вряла и кипяла щом не си го преживявала подобно нещо не ти е ясно за какво иде реч.


Благодаря на всички който ни подкрепиха newsm20, вярвам, че и вашата положителна енергия спомогна за преживяването на операцията на малкия ми племеник Станимир/Мирко/.

Благодаря ви!

# 66
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
 newsm68 newsm44 smile3501 Браво на малкия герой Мирко.

# 67
  • Мнения: 1 192
Ако се замислите има малко истина в думите на стара/млада мама(независимо дали се съмняваме в достоверността на човека зад ника).Не,че съм против пускането на подобни теми,а в изразяването на самата подкрепа-тя може да се пише и на лични,за да не изобилства от еднакви отговори и ако някой търси отговор на подобен случай да открие информация за себе си,която да му помогне newsm10 Иначе се прекланям пред майки-баби осмелили се на такава голяма разлика между децата си-не заради това,че са вряли и кипяли,а заради увереността в собствените сили.Късмет и хубав ден на всички newsm18

# 68
  • Мнения: 2 270
Много се радвам за малчо! Hug

# 69
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
жалко, че все пак НЕСЕ ПОТЪРСИ И КОМПЕТЕНТНО мнение

успех, радвам се за детето и родителите му, дано всичко лошо е зад гърба им

...................................
ще оставя това от мнението си да се разбере какво съм писала и защо има коментарии

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 18:33 от catnadeen

# 70
  • Мнения: 7 110
Е, пусната е тук темата и е факт. Жената е водена от страха си да не загубят племенничето й. Когато човек е в паника около здравето на близък, прави нещата стъпка по стъпка, но и леко алогично според чуждото мнение. Помолила е други хора да бъдат до нея и семейството й в страховете покрай несигурността. Не виждам нищо лошо в това, че не е записала ускорени курсове, за да кандидатства за влизане в медицински университет.
Наде, знаеш форумите са полезни, но не са мястото за търсене на компетентно мнение.  Peace

Радвам се, че Мирко се подобрява и нещата вървят към добро.
И благодаря на cvetence-stz, че ни информира редовно за състоянието на детето.  Hug

# 71
  • Мнения: 1 163
Е, пусната е тук темата и е факт. Жената е водена от страха си да не загубят племенничето й. Когато човек е в паника около здравето на близък, прави нещата стъпка по стъпка, но и леко алогично според чуждото мнение. Помолила е други хора да бъдат до нея и семейството й в страховете покрай несигурността. Не виждам нищо лошо в това, че не е записала ускорени курсове, за да кандидатства за влизане в медицински университет.
Наде, знаеш форумите са полезни, но не са мястото за търсене на компетентно мнение.  Peace

Радвам се, че Мирко се подобрява и нещата вървят към добро.
И благодаря на cvetence-stz, че ни информира редовно за състоянието на детето.  Hug

 Peace Peace PeaceБраво Ронка
Радвам се,че детенце е по-добре

# 72
  • Мнения: 3 166
Цветенце, браво на малчо.  PeaceБързо възстановяване му желаем и скоро да тича и да прави бели, а случилото се да остане просто лош спомен! Peace

# 73
  • Мнения: 398
Е това си е типично български манталитет.
Аз да попитам какво ще стане ако лелята потърси компетентно мнение, тук във форума?Ще иде при лекаря и ще му натика монитора в лицето ли?
Моля ви се-родителите и детенцето са в болница.Там полагат грижи за състоянието му.А лелята просто е имала нужда от подкрепа, от малко топлина.
Ама не-дай сега да й покажем къде й е мястото и да не търси повече подкрепа. Tired

Цветенце продължавам да стискам палци всичко да се нареди с малчо и скоро да си е у дома.А ти продължавай да ни информираш  Hug

# 74
  • Мнения: 3 621
Радвам се на хубавите новини за малкия, нека да се подобрява с всеки изминал ден  Hug Hug Hug

Колкото до темата , ами авторката е кръстила темата си Моля ви помолете се с нас да не го изгубим...., а не Излекувайте племенника ми, човешко е в труден момент да потърсиш съчувствие ... аз не виждам нищо лошо в постовете със стиснати палци и изказването на радост от подобрението на детенцето.
Лично аз тук съм намерила толкова много съчувствие и подкрепа, от съвсем непознати хора, колкото не съм получила и от близки и приятели ...

Общи условия

Активация на акаунт