Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

София- Wien

Добро утро и от мен, момичета! Пожелавам ви само хубави емоции тази седмица и много  EFP! Дано и дъжда да спре вече, много се напатиха хорицата, много, много вода...

Незная дали да се похваля или не. Тази сутрин имам втора леееека чертичка.
Цитирай

Бледа, ама я има Wink Хайде едно неофициално ЧЕСТИТО!  bouquet Като го потвърди лекар, тогава голямата честитка Very Happy
Цитирай

Пловдив

Ти обаче наистина не се задържа дълго тук Mr. Green Супер новинка за новата седмица Flutter
Цитирай

София

Честита втора чертичка! Утре да е по-плътна!!! И лека бременност! Желая ти още едно такова сладко детенце  bouquet
Цитирай

София

michel,  стискам ти палчета тез дни да видиш една дебелаааа втора чертичка! и 9 месеца да те посещава лелята, а след това - пухкав бебешор!   Hug
Цитирай

Варна

Ти обаче наистина не се задържа дълго тук Mr. Green

Определено! Браво на теб (и на таткото  Flutter) и дано чертичката се задържи 9 месеца  Cool
Цитирай

София

Похвали се, похвали!!! Има защо. Дано скоро да видиш по- плътна втора черничка, а след 9 месеца да вдиш едно сладко бебче.
Цитирай

Варна

Честито и от мен!
Цитирай

София

Ами ако не знаеш дали да се похвалиш, ние няма да знаем дали да ти честитим Laughing Шегичка.

Ай стискаме сега палци и докторчето да се изкаже положително и че всичко е наред. fingerscrossed
Цитирай

Sofia

А дано!А дано! Стискам Палцииииии:-)))
Цитирай

Las Vegas

Страхотна новинка за началото на седмицата ! Честито и от мен, леко бременеене preggo да повличаш крак сега и ние да се хвалим скоро с  EFP
Цитирай

NL

Честита ви чертичка!Мноко сладко бебе след 9 месеца,повличай крак ,сега вече никакви диети!:love:
Цитирай

Честито Мишел, радвам се много 4е запо4ваш седмицата щастлива.Лека бременност и 4акаме здраво и красиво бебе през април, нали така?  Love
Цитирай

София- Wien

Ами, ако всичко е наред и тази блееееда, блеееда чертичка се окаже пухкаво, розово бебче трябва да се роди на 15 април, естествено ако съм изчислила правилно.
Много ви благодаря за пожеланията, но аз още не смея да се радвам, утре ще повторя теста.
Цитирай

Честито! Желая ти също толкова сладурско бебе като Ема!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора