Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

София, България

Здравейте кърмещи и кърмени, бъдещи и бивши такива  Very Happy

За да поддържаме огъня докато в София пак има Ла Лече срещи, предлагам да си направим една срещичка в събота, 14 март от 11.30 часа, в Докторската градинка. Надявам се времето да бъде приятно, защото точно за този уикенд няма къде да направим срещата на закрито.
Ако времето е лошо и вали, ще отложим срещата за следващата събота, 21.03, от 11.30 часа в Център "Съвременни Родители".
Намира се на ул. Русалийски проход 15–17, вх. 3, офис 41. Може и Ла Лече среща да се получи, ако Бу успее да пристигне в София  Smile

На срещата, както знаете, са добре дошли всички. Можем да обсъдиме всичко, което ви вълнува. Или просто да се запознаем. Ако имате въпроси или предложения за тема, пишете.
« Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 14:33 от Шаманката »
Цитирай

В чуден свят с четири Слънца

Много се радвам, че ще има среща Very Happy
Нали това е въпросната Докторска градинка?
Цитирай

София, България

Да, това е градинката. Гледах току що, че прогнозата не е обещаваща. Ако в времето е лошо, срещата се отлага за следващата събота.
Цитирай

София

Супер, там съм! Дано времето е хубаво, тъкмо ще се накичим с новите блузки и ще се запознаем!  Very Happy
Цитирай

на запад

И аз съм на линия, стига сняг да не забръска  Crazy
Цитирай

portus mihi expectat

Момичета, момичета, нека е друг ден  ooooh!

http://www.dnes.bg/article.php?id=67374
Цитирай

София

Още не мога да кажа нищо за този уикенд, но ако се отложи за другата седмица, ще заповядаме с Бучкозавъра.

П.С. Родена съм до Докторската градинка - защо ми причинявате страданието да се сещам, че вече не съм на 5 г. и на 5 мин. от нея?!  Crying or Very sad
Цитирай

София, България

Другата седмица със сигурност ще има среща и надявам се ще е с присъствието на Бу.
А тази, ако стане, стане.
Цитирай

Там сме.Дано тогава времето е хубаво.
Галка ,благодаря за "римайнда"   Hug
Цитирай

София

Добре де, ако стане стане, ама как да стигна до там от Руски паметник?
Цитирай

София, България

От Руски може с тролей 1 до университета и после пеша по Шипка, градинката е след Кра Кра от ляво. Абе мало преди ателието на Шоши от миналата среща.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Още не мога да кажа нищо за този уикенд, но ако се отложи за другата седмица, ще заповядаме с Бучкозавъра.

П.С. Родена съм до Докторската градинка - защо ми причинявате страданието да се сещам, че вече не съм на 5 г. и на 5 мин. от нея?!  Crying or Very sad

За тази събота и неделя ако ви уплаши дъжда и се отложи, да знаете от мен, че за 21-ви можем да спретнем една ЛЛЛ кърмаческа среща предиобед  Hug
Цитирай

София, България

За тази събота и неделя ако ви уплаши дъжда и се отложи, да знаете от мен, че за 21-ви можем да спретнем една ЛЛЛ кърмаческа среща предиобед  Hug
Залата в Центъра е запазена, само чакаме една предиобедна Бу да доде  Mr. Green
Цитирай

До хладилника, който обичам

Ще се дотъркалям... 35
Цитирай

София

С най-голямо удоволствие ще гледам сеир. Тази гледка не е за изпускане!  smile3533
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора