информация за начални учители в 74 соу - Надежда и 102 оу- Надежда

  • 23 521
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 53
Непрекъснато ми излиза това съобщение :    "1045: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)" някой ако знае нещо, да каже

# 31
Непрекъснато ми излиза това съобщение :    "1045: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)" някой ако знае нещо, да каже

Вероятно сайта е в процес на обновяване и на мен ми излиза така, а преди не беше. Давидова е много добра с много стаж, моето дете веше при нея,  тази, която вече я няма няма смисъл да я коментирам.

# 32
  • Мнения: 5
Добър педагог във 74 СОУ е госпожа Цветелина Тончева - Един уникален педагог тя беше класна  на братовчет ми от 1-4класи и досега те много я обичат като имат проблеми все тя им ги решава. Тя беше класна на бившия 7г клас сега мисля че са 8в но не съм сигурна.

# 33
  • Мнения: 27
Здравейте мами,имате ли информация за госпожата която ще води английската паралелка Симеонка Чапанова.На мен на родителсата среща тя  ми направи много добро впечатление.

# 34
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Непрекъснато ми излиза това съобщение :    "1045: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)" някой ако знае нещо, да каже

Вероятно сайта е в процес на обновяване и на мен ми излиза така, а преди не беше.

Доста дълго го обновяват този сайт... Поне от две-три седмици излиза това съобщение...  newsm78

# 35
Учителка в 74СОУ с име Цветелина Тончева няма.Съществува госпожа с име Ваня Тончева и тя учи паралелки-В.Сега преподава в трети клас.

# 36
Посетих сайта на 74соу и забелязах,че в страницата за прием на първокласниците са пропуснали паралелката по математика.Аз лично подадох молба синът ми да учи при госпожа Нели Цветкова.Разпитах достатъчно родители и знам,че детето  ми трябва да учи там. smile3530

# 37
  • Мнения: 53
SNAKE32 какви отзиви имаш за Нели Цветкова? Защото и ние, ако няма рисуване ще сме там. На родителската казаха че ще има Математика, но Рисуването е под въпрос.....Колкото до сайта явно нещо не е наред, или наистина го обновяват, а информацията е от 2005г., тъй че може тогава да не е имало математика

# 38
  • Мнения: 53
В сайта може да се влиза вече!!!!! Току що пробвах на преподаватели и влезнах.

# 39
SNAKE32 какви отзиви имаш за Нели Цветкова? Защото и ние, ако няма рисуване ще сме там. На родителската казаха че ще има Математика, но Рисуването е под въпрос.....Колкото до сайта явно нещо не е наред, или наистина го обновяват, а информацията е от 2005г., тъй че може тогава да не е имало математика


Госпожата е Цв. Тонева, другата е Ваня Тончева. Чапанова и Атанасова и Нели Цветкова са прекрасни педагози. При която и да сте решили няма да сгрешите. Въпросната г-жа, за която пише, че е библиотекар изпълнява временно длъжността. Тя си е начален учител - Андреева се казва. Информирайте се добре преди да вярвате на "квартална информация" и да пишете.

# 40
  • Мнения: 53
manichak  явно имаш добра представа за у-щето и преподавателите, ако Поли Андреева води по принцип паралелките с музика, кой води тези с изобразително изкуство

# 41
Здравейте мами,имате ли информация за госпожата която ще води английската паралелка Симеонка Чапанова.На мен на родителсата среща тя  ми направи много добро впечатление.


записах детето си в английската паралелка при Чапанова. Посъветва ме съседката ми на която сина е при нея. Каза че е сериозна и умеела да мотивира децата да учат.

# 42
manichak  явно имаш добра представа за у-щето и преподавателите, ако Поли Андреева води по принцип паралелките с музика, кой води тези с изобразително изкуство


За тази година не знам кой ще води изобразителното. Н.Атанасова, сега изкарва хореографската,Н. Цветкова -математическата, а колкото до заложбите на П.Андреева, ако някой е бил на родителска среща в стая 202 на 2 етаж, то да ви кажа че рисунките по стените на Мечо Пух и др. приказни герои са именно на въпросната г-жа Андреева. Embarassed Ако мога да помогна с друго - питай и аз съм родител, знам какво е  newsm78

# 43
manichak като сте толкова информирани,защо не обясните на хората,че въпросната госпожа сега трябва да води четвърти клас,но тя ги остави ,за да смени професията си с продавач в Mtel.Явно и там не и хареса и реши пак да пробва с учителството.Като сте толкова информирани,колко завършени випуска има досега?Освен да рисува,може ли да бъде учител?Клюките в кафетата са обикновено 90% верни.

# 44
  • Мнения: 4
здравейте.искам да ви кажа,че в 74 соу има много добри учители,особено началните.наистина са хора с голям трудов стаж.знам го,защото аз самата бях учителка там.всичко щеше да е наред,ако не криеха някои неща обаче.стават много работи,за които не се дава гласност.а и учителите имат страх от директорката.тя е на принципа "разделяй и владей".ако това не беше така,щеше да е далеч по-добре.за учителите,които сега ще водят първи клас,мога да ви кажа,че са много добри.но за мен нели атанасова е най-добрата,най-всеотдайната,най-изпълнителната.и един съвет,ако ще пускате детето си на занималня,нека да е при госпожа давидова.тя е учител с дълъг стаж и много обича децата,а и те нея.

Общи условия

Активация на акаунт