Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора

Здравейте, мами!
От скоро, моето момиченце, само като ме види, че се насочвам към вратата на стаята, започва един неистов рев. Чак започва да трепери и след това едва я успокоявам. Не мога и до тоалетната да отида. Дебна я като се е заиграла набързо да изляза, но тя веднага забелязва и се почва Sad. Чудя се период ли е, или така ще е занапред? Въпроса ми е как се справяхте вие при такава ситуация?
Благодаря ви  Hug
Цитирай

Велико Търново

Никога не е плакала.
Цитирай

Не е плакал така като изляза Thinking
Цитирай

Мдааа,много ми е познато.Като беше по-малък просто го оставях да пореве малко поне да ида до тоалетната.Сега вече сам тръгва след мен.
Цитирай

Пловдив

Не никога не е плакала ,просто тръгва след мен.
Цитирай

На седмото небе!!!

Да,плачат и двамата ooooh!
Цитирай

MA

Нормален период е, нарича се страх от изоставяне и е естествена фаза от психологическото развитие на бебето. Може да продължи както няколко седмици, така и повече от година.

Моето бебе също започна наскоро да плаче когато излизам от стаята, а и когато го взима някой друг от ръцете ми.
Цитирай

гр.Пловдив

Зависи.Ако е решила,че ще идва с мен и затръшна "мазно" вратата под носа и,плаче естетствено . Но в повечето случаи си играе  Peace
Цитирай

Sandanski

аз не съм имала такъв проблем никога не е плакала дъщеря ми за мен 
Цитирай

София

Понякога.Но по-скоро ако го оставя в креватчето му.Ако го оставя на спалнята и излеза не.Обаче пък засега леглото му е най-безопасното място за него и се надявам скоро да спре да плаче и от там.
Цитирай

Да.И ние сме така, за да мога да изляза от стаята пускам музика на компютъра или телевизора иначе нямам шанс, но и това не е за дълго.Е, поне мога да отида до WC. Mr. Green
Цитирай

Телевизора е пуснат, пея песни от другата стая, обяснявам и къде отивам- нищо не помага. Допреди седмица не беше така Sad В чудо се виждам.
Цитирай

София

Да, доста често се случва. Дори в тоалетната трябва да ме придружава. Smile Но като беше по-малък, не помня да се е случвало.
Цитирай

На Края На Вселената

Ако ревне някой път ще е изключение!Ревем само като сме гладни!  Peace
Цитирай

Не до сега никога не е плакала като изляза от стаята ,но аз още от по малка я научих от време на време да седи сама в стаята именно за да го нямам този проблем след време. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 78 отговора