Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 - тема 24

  • 13 814
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 635
Добро утро и от мен.. Simple Smile

Да си призная успях тази сутрин да се паркирам в офиса в прилично време, обаче... довечера съм на ФМ и нямам нищо друго в главата си. Стискайте ми палци всичко да е наред с бебето, моля. Praynig

От няколко дни насам забелязвам, че и моите глезени започват да изчезват. Лошото е, че и сутрин е така, след като цяла нощ са почивали. Май повечко разходки са необходими, ама как като цял ден съм пред компа.

sisko_75, съжалявам за проблемите с кръста, обаче страшно ме разсмя с "Българката е една силна жена".. егаси коментара от лекар.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 025
Добро утро и от мен  Grinning

Stef, dzimbi, Safo, благодаря ви за подкрепата и споделеното!!! Hug
Отивам да пазарувам из нета Party по случай петък 13ти.

# 32
  • Мнения: 179
Пъзелче това със секса ми хареса еми да действаме Joy

# 33
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз пък днес има повод да черпя, че мъжлето става на 35 и понеже е юбиляр и е петък 13 ми е още по-празнично някак.

За това скромна почерпка



Сега чакам да се събуди малката и отивам да ми вземат кръв и да дам урина за изследвания.

# 34
  • Мнения: 32
Здравейте в новата тема.
Някой питаше за facebooka, аз съм регистрирана ако мога ще помагам.
За болките в кръста не коментирам, по- точно мен ме тормози опашката и като ходя ме схваща понякога, а като лежа доста често ми изтръпват все едно краката и място не мога да си намеря.

# 35
  • Шумен
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен

Отдавна не съм писала нищо! Все има много работа! Аз вчера ходих на док и въпреки питанките ми не ми каза какъв ще е пола на бебчето- рано било още! Инъче всичко е наред-само дето все ме пращат на някакви изследвания заради тази   "А  - " мисля!

Честно да Ви кажа  забелязвам от една седмица и моите крака и ръце започнаха да се подуват , което е неприятно и особено ръцете ми сякъш са напомпани с нещо вътре! А как изтръпват но цели дни не ги усещам! Направо кошмар! Но доки  каза- това е нормално! #Crazy

Хубав ден на всички!  bouquet
и много усмивки днес на 13 петък

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 10:40 от recito

# 36
  • Мнения: 425
Добро утро и от мен. Мойте глезени тази сутрин си бяха на мястото, след като снощи и мъжа ми им приложи малко масаж, след това лежах цял час на пода с вдигнати върху дивана крака, после се сетих, че имам едно кремче на Clinians за уморени крака и се намазах (то е с охлаждащ ефект и за около час се чувствах направо страхотно) и след това цяла нощ спах с едно одеяло сгънато на мах под краката  ooooh!  Ако трябва да правя тази процедура всяка вечер, не знам до кога ще издържа, но поне ме облекчи. Ама какво да се прави, ще търпя за каузата  Mr. Green
Хайде лек ден на всички.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 893
Вчера четох интересна статия за контракциите. Трябвало за да се намалят, да се увеличи секса.  Joy Просто като се прави повече секс, пада нивото на някакъв хормон, който предизвиква нервност и напрежение и от там контракции. Когато любовта е повече нивото на хормона е ниско, жената е спокойна, щастлива, усмихната и без контракции. Така че може да се пробва, чакам да споделите резултатите.  Mr. Green


пък докторите казват че е противопоказно да се прави секс защото оргазмът предизвиква контракции  Rolling Eyes като бях с кръвоизливи миналия път, АГ-то ми каза - използвайте алтернативни методи Rolling Eyes
идеята беше че трябва да правим секс едва ли не само колкото мъжа ми да си начеше крастата #2gunfire на мен ми беше забранено да изпитвам удоволствие  Tired

# 38
  • Мнения: 253
Добрю утро и от мен  Hug
Имам един въпрос към всички мами- представяте  ли си как ще изглежда вашето бебче,когато се роди;как си го гушкате,как му се радвате и т.н. newsm78 защото аз почти всяка вечер си мисля такива работи Mr. Green
Виржинити аз съм чувала за оргазма,че влияел добре на бебо-нали на мама като и е хубаво на бебо също Heart Eyes незнам така беше писал някой в по-стара тема

# 39
  • Мнения: 9 091
дарка - аз веднъж го сънувах моето бебе, как го гушкам, как изглежда...беше много странно и приятно Simple Smile
Вече за не знам кой път обаче сънувам, че го кърмя или как ми тече кърма Rolling Eyes Това пък какво е...

За секса - и аз знам, че предизвиква контракции, поради тази причина е забранен при патологична бременност Thinking
Ние досега 3 пъти сме правили, честно казано, мъчение е за мен Rolling Eyes Имам желание, преди повече имах - сега почти не..но сексът е гаден, за мен.

# 40
  • София
  • Мнения: 493
 newsm44 Момичетааааа....днес съм най-щастливата майка на света!!!!! Взех си резултатите от амниоцентезата-всичко е ок!!!!
Ще си имаме МОМЧЕ!!!!!!!!!!!!  Петък 13 е супер ден,поне за мен! Направо летя от щастие! Само майките могат да ме разберат! Мислех си,че ще е момиче,ноо..ДНК анализа казва със сигурност,че е момче. Черпя ви всички!  newsm18

# 41
  • Мнения: 9 091
Еее, разгеле, Куки, супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
как се радвам за теб ако знаеш Hug Hug Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 61
Браво, кукумявче, добре че не даде да те побъркат докторята...
Тичай да купуваш сини гащи Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 1 635
Кукумявче - супер, много се радвам.. Hug

# 44
  • Мнения: 425
Браво Кукумявче, много се радвам за теб. Като че ли имах някакво вътрешно усещане, че всичко ще е наред с теб. Сега спокойно се наслаждавай на бременността си и честит ти мъж.

Общи условия

Активация на акаунт