с.Баните ,Смолянско..идея за хотел моля..

  • 27 475
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 215
Мйка ми и баща ми са в хотела в момента и са много доволни. Казах,че няма много гости  и е перфектно. Не знам за тези 10 дни...Баща ми от края на едната седмица запази на началото на следващата. newsm78
Където и да отидете, приятно изкарване  Peace

# 16
  • Мнения: 779
благодаря ти Олд Спорт! Hug..явно ако отидеш на място няма проблем с резервациите..

# 17
  • Мнения: 8 769
Златина, виждам, че за сега сте се отказали от Баните. Но да имаш предвид хотел Кючуковата къща: http://www.kuchukovata-house.hit.bg/nachalo%20bg.htm
За съжаление не знам цени, защото не съм ходила, но приятели са оставали доволни от там.
Гледах сайта и много странно, цени нямат тия хора. Ако някой има идея, моля да даде инфо за това какви са цените там. Иначе добре изглежда на първо четене и нямам нищо против да го посетим това лято.

# 18
  • Мнения: 1 240
Доня Туфиня, гледам в контактите има телефон, мобилен и мейл. Дали няма да ти кажат цени ако се обадиш или им пишеш? 

# 19
  • Мнения: 8 769
Доня Туфиня, гледам в контактите има телефон, мобилен и мейл. Дали няма да ти кажат цени ако се обадиш или им пишеш? 
Да, обадих се. Просто вчера беше късно, а исках да разбера възможно най-скоро Crazy

Да кажа и за х-л Родопа, защото днес звънях и там. Имат места за  без направление по НОИ от началото на август. Имат много изгодни пакети в момента. За съжаление, мен периода не ме устройва, иначе бих си запазила там!

# 20
  • Мнения: 1 240
А, нетърпелива си била значи!  Laughing А този хотел Родопа не съм го чувала, но не съм ходила там от доста време.

# 21
  • Мнения: 299
Момичета,освен споменатите от вас хотел Родопа и Кючуковата къща,можете ли да помогнете с предложение и за някой друг хотел в Баните?Предстои ми в края на следващата седмица да отида там с детето и исках предварително да се ориентирам в обстановката-хотели,цени,ресторанти,местни забележителности,атракции и пр.(тъй като това ще ни бъде първо посещение в селото).Само да уточня,че ми се ще хотела да е близо да санаториума на НОИ,тъй като по същото време майка ми ще бъде там на почивка и ми се иска да сме близо до нея,понеже ще прекарваме свободното си време заедно.
Благодаря ви предварително!  bouquet
Само са вметна,че в сайта на Кючуковата къща няма изнесени цени- някой може ли помогне с повече инфо и въобще ще ми бъде полезно всичко,за което се сетите.

Общи условия

Активация на акаунт