Как да се отвори детска градина

  • 62 358
  • 186
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте, сигурно много от вас са си мислили дали да не отворим детска градина, или ясла, или детска къща или каквото и да било там при този недостиг на места в детските градини. Всъщност въпросите са ми много: какво точно трябва да се направи, какви са изискванията, знам, че ако се казва "детска градина" всъщност е много трудно - какво друго може да е, лицето собственик какво образование трябва да има, тези които гледат децата какви трябва да са, изобщо имам нужда  от всякакъв род информация, даже има и неща, за които в момента не се сещам.  Много ще съм благодарна ако ми помогнете с каквото и да било Simple Smile

# 1
# 2
  • Мнения: 3 634
Аз помислих, че по форумски ще си правим градина за тези, които ще останат извън класиранията.  Thinking

# 3
  • Мнения: 36
инка62
Всички тези неща ги изчетох, и честно казано малко се отчаях, и именно за това си мислех, дали не може да се води детски център, къща, парти клуб или нещо подобно, а всъщност да е като градина.
Никъде не намерих ако е център какви са изискванията - предполагам не са толкова строги Rolling Eyes

Ако наистина е толкова сложно, тогава как ги и ма всичти тези частни градини - само където са в покрайнините на София и са доста скъпи

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 21:44 от mim043

# 4
  • Мнения: 36
Аз помислих, че по форумски ще си правим градина за тези, които ще останат извън класиранията.  Thinking

а и това не е изключено Grinning, накрая може и това да стане

# 5
  • Мнения: 102
И аз ще следя темата,че и мен ме вълнува.

# 6
  • Мнения: 36
Колкото повече идеи и информация, толкова по-добре

# 7
  • Мнения: 4 560
варианта е да се ползва като детска градина , а да се води с друг статут

# 8
  • Мнения: 36
Именно това ми е идеята и на мен, само че никъде не намирам, това нещо с друг статут - като какво точно трябва да бъде и какви са изискванията.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз се записвам да следя темата, защото заедно с други майки сериозно започнахме да се замисляме по въпроса.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз го мисля. Ще ми реши два проблема наведнъж. Доколкото разбрах детските центрове не са добре регламентирани още и ако не се приготвя и сервира храна, почти няма изисквания.

# 11
  • Мнения: 3 634
Луда Мара, каква ще е тази градина без храна? Дори и с кетъринг от детска кухня пак си има изисквания.

Аз имам помещение с вътрешен двор, което е иделано за детска градина за 10 деца. Мислила съм го много пъти, проучвах идеята, но не е рентабилно според мен. Който го интересува мога да му разкажа в детайли.

Приятелки ми споделят за няколко деца, които се гледат в апартамент, но това не бих причинила на моето.   Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 064
Ами, до нас се гледат в апартамент, етаж от къща 3 групи от по 7 деца, имат си и спални и това се нарича "детски център", при това в него няма места за година напред... Ходих да проуча заради нашите минимални шансове за градина. Става дума за "Sweet, sweet home" на Мърфи. Не знам, наистина какви са изисканията, когато храната само се сервира, не съм навътре в нещата, а и когато бъда, едва ли ще го споделям Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 634
Завиждам ви за оптимизма! Аз не бих затрила 50 бона, за да превърна етажа от къщата в детска градина, ако ще се уча от форума как стават нещата.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 064
Завиждам ви за оптимизма! Аз не бих затрила 50 бона, за да превърна етажа от къщата в детска градина, ако ще се уча от форума как стават нещата.

А , хич и не мисля да се уча от форума, нито пък имам оптимизъм. Просто и на мен ми е минала през главата тая мисъл. Но като знам, че обичам да играя по правилата, едва ли ще го направя. У нас всички правила са създадени да унищожават дребния бизнес и предприемачество още на етап идея.

Общи условия

Активация на акаунт