Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте,

не искам да отделям детето от бащата и от родителите му и не го и направя - за малко повече информация може да видите предният ми постинг http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353725.0

Но това, което нямам желание е да оставя детето в ръцете на свекървата да го гледа за по-дълго време, защото съм на мнение че няма да помогне с нищо във възпитанието му, както не е научила на почти нищо и сина си. Да го види за малко и да му се порадва - нямам нищо против, но за по-дълъг период от време изпитвам някаква огромна заплаха и страх за него. Искам да го възпитам и да стане истински мъж, добър и възпитан човек, какъвто очаквах че е и баща му. Кажете права ли съм или греша някъде с това, че не искам да го оставям на свекървата? Нека допълня и това, че тя знаеше за голяма част от проблемите между нас и какъв е синът й, но не направи абсолютно нищо за подобряване на нещата между нас, все едно ни лук яла, ни лук мирисала. Та нали сина и е на топло, подслонен, нахранен и спокоен, какво и пука за мен...
Цитирай

ами в крайна сметка си останала с бащата, нали така....майка му там във Франция ли ще идва!? Нещо не разбирам много.... имаш право да не я даваш за гледане разбира се, радва и се малко и дотам, след като не ти харесва.... и готово! Ти си майката, ти преценяваш и решаваш относно това кой да гледа евентуално детето ти, щом мислиш че ще има негативно влияние, стоп и това е! Лошо няма да му порадва, но дотам  Smile
Цитирай

През девет форума в десети

Изобщо не схващам проблема. Не искаш свекърва ти да ти гледа детето - ами не и го давай. Мислиш ли, че може да ти го вземе насила?
Цитирай

Stara Zagora

И аз нещо не разбрах  newsm78 неговите родители нали са в България.За какво гледане говориш.
Ако жената е дошла за известно време да види внучето си не виждам нищо лошо в това.За кратко време
няма как да повлияе на възпитанието на детето.
По принцип ти си тази която решава на кого да остави детето си.
Цитирай
здравейте,

не искам да отделям детето от бащата и от родителите му и не го и направя - за малко повече информация може да видите предният ми постинг http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353725.0

Но това, което нямам желание е да оставя детето в ръцете на свекървата да го гледа за по-дълго време, защото съм на мнение че няма да помогне с нищо във възпитанието му, както не е научила на почти нищо и сина си. Да го види за малко и да му се порадва - нямам нищо против, но за по-дълъг период от време изпитвам някаква огромна заплаха и страх за него. Искам да го възпитам и да стане истински мъж, добър и възпитан човек, какъвто очаквах че е и баща му. Кажете права ли съм или греша някъде с това, че не искам да го оставям на свекървата? Нека допълня и това, че тя знаеше за голяма част от проблемите между нас и какъв е синът й, но не направи абсолютно нищо за подобряване на нещата между нас, все едно ни лук яла, ни лук мирисала. Та нали сина и е на топло, подслонен, нахранен и спокоен, какво и пука за мен...

Ах, бедната тя. Драми големи. Жива да те ожали човек . Може ли толкова да се излагате? И това са големи уж интелигентни и възпитани Жени  Sick
Къде се намирате такива?
Цитирай

Zeist, NL

За упрекване си, защото не можеш да обясниш с думи прости какъв точно е проблема...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.