за упрекване ли съм?

  • 1 302
  • 5
  •   1
Отговори
здравейте,

не искам да отделям детето от бащата и от родителите му и не го и направя - за малко повече информация може да видите предният ми постинг http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353725.0

 Но това, което нямам желание е да оставя детето в ръцете на свекървата да го гледа за по-дълго време, защото съм на мнение че няма да помогне с нищо във възпитанието му, както не е научила на почти нищо и сина си. Да го види за малко и да му се порадва - нямам нищо против, но за по-дълъг период от време изпитвам някаква огромна заплаха и страх за него. Искам да го възпитам и да стане истински мъж, добър и възпитан човек, какъвто очаквах че е и баща му. Кажете права ли съм или греша някъде с това, че не искам да го оставям на свекървата? Нека допълня и това, че тя знаеше за голяма част от проблемите между нас и какъв е синът й, но не направи абсолютно нищо за подобряване на нещата между нас, все едно ни лук яла, ни лук мирисала. Та нали сина и е на топло, подслонен, нахранен и спокоен, какво и пука за мен...

# 1
  • Мнения: 158
ами в крайна сметка си останала с бащата, нали така....майка му там във Франция ли ще идва!? Нещо не разбирам много.... имаш право да не я даваш за гледане разбира се, радва и се малко и дотам, след като не ти харесва.... и готово! Ти си майката, ти преценяваш и решаваш относно това кой да гледа евентуално детето ти, щом мислиш че ще има негативно влияние, стоп и това е! Лошо няма да му порадва, но дотам  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 25 400
Изобщо не схващам проблема. Не искаш свекърва ти да ти гледа детето - ами не и го давай. Мислиш ли, че може да ти го вземе насила?

# 3
  • Мнения: 1 447
И аз нещо не разбрах  newsm78 неговите родители нали са в България.За какво гледане говориш.
Ако жената е дошла за известно време да види внучето си не виждам нищо лошо в това.За кратко време
няма как да повлияе на възпитанието на детето.
По принцип ти си тази която решава на кого да остави детето си.

# 4
здравейте,

не искам да отделям детето от бащата и от родителите му и не го и направя - за малко повече информация може да видите предният ми постинг http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=353725.0

 Но това, което нямам желание е да оставя детето в ръцете на свекървата да го гледа за по-дълго време, защото съм на мнение че няма да помогне с нищо във възпитанието му, както не е научила на почти нищо и сина си. Да го види за малко и да му се порадва - нямам нищо против, но за по-дълъг период от време изпитвам някаква огромна заплаха и страх за него. Искам да го възпитам и да стане истински мъж, добър и възпитан човек, какъвто очаквах че е и баща му. Кажете права ли съм или греша някъде с това, че не искам да го оставям на свекървата? Нека допълня и това, че тя знаеше за голяма част от проблемите между нас и какъв е синът й, но не направи абсолютно нищо за подобряване на нещата между нас, все едно ни лук яла, ни лук мирисала. Та нали сина и е на топло, подслонен, нахранен и спокоен, какво и пука за мен...

Ах, бедната тя. Драми големи. Жива да те ожали човек . Може ли толкова да се излагате? И това са големи уж интелигентни и възпитани Жени  Sick
Къде се намирате такива?

# 5
  • Мнения: 2 723
За упрекване си, защото не можеш да обясниш с думи прости какъв точно е проблема...

Общи условия

Активация на акаунт