Имате ли си блог?

  • 3 001
  • 53
  •   1
Отговори
Скъпи мами имате ли ваш собствен блог (или общ с детенце  Mr. Green) в Интернет? Аз преди имах свой изцяло мой, но вече не влизам. Напуснах заради многото блогърски групировки така да ги нарека и заради "войната на поетесите" в Блог.бг. Обаче мисля да направя блог на бебчо.

# 1
  • Мнения: 917
каква война? Shocked

# 2
  • Мнения: 2 480
А каква е разликата между форум и блог?

# 3
  • Мнения: 25 447
Разликата е, че форумът е по-скоро диалог, докато блогът - монолог.
Приликата е, че и двете са свърталища на луди.  Laughing

ПП Нямам си блог, ама ми стана интересно за войната на поетесите. Я раздуй малко клюки?

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не бих завъдил такова нещо.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Чак толкова вдъхновена и творчески заредена не съм. Пък и си имам БГ-Мамма! (може би и нарцисизмът не ми е достатъчен  Mr. Green )

# 6
  • Мнения: 1 447
В БГ-Мама ми е добре и времето което прекарвам тук ми е напълно достатъчно.
Не,нямам блог. Wink

# 7
  • Мнения: 27 524
Нямам, не съм им фен  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 370
Блогът е вид виртуален дневник, пак споделяне, но на нещо значимо, представяне на по-различен поглед върху нещата. Чела съм най-различни такива, а някои блогъри просто могат да кандидатстват за награда Пулицър.

Аз си нямам, достатъчно ми е писането тук и на още едно, по-специфично място.

# 9
  • Мнения: 516
Не вярвах, че ще го кажа някога, но да, имам.  Laughing

# 10
  • Мнения: 15 619
 Не изпитвам такава нужда...засега... Mr. Green... ама знам ли накъде ще ми избият чивиите някой слънчев ден... Thinking  

# 11
  • Мнения: 4 290
Нямам от мързел. Понякога хвърлям око на някои блогове, които с времето свикнах да следя по една или друга причина.
На мнение съм, че не всеки има нужния талант, да направи блог, който да се забележи сред останалите.

# 12
  • Мнения: 5 370
Сетих се нещо.
Наскоро в какъв блог влязох-не е истина!!! Само да погледнеш вътре-и си напълнял. Кулинарни произведения на изкуството, дело на съфорумка. Е възхитих се.

# 13
  • Мнения: 27 524
Не вярвах, че ще го кажа някога, но да, имам.  Laughing

Може ли да надникнем  4470

# 14
  • Мнения: 4 585
В Америка много майки на аутисти пишат в блог, и това някак си дава по-точна представа за всяко дете и има препратки, един специалист може да проследи десетки такива. Докато във форум пише ту един ту друг родител, и не всеки споделя всичко по ред причини. Та в тоя смисъл, блогирането с тая цел е полезно. За съжаление, не слушах дядо си, като ми думаше да уча английски.
Иначе в българските трябва да ровиш в плявата, да намериш зърно. Усещанията ми варират от нарцисизъм, националсоциализъм, до саморекламиране самопредлагане на еротика.

# 15
  • Мнения: 3 634
Имам блог за тризнаците, мога да се похваля с известна популярност.  bowuu

Не знам за какви войни говори авторката, но сега сме на мой хост, а преди бяхме на безплатен. От стария "домакин" получих доста гневно писмо, че съм преместила блог-а без да го попитам и изтри личния ми блог.

Редовно посещавам блогове на английски език, защото намирам много интересни материали по темата с тризнаците. На български откривам само вестникарски заглавия.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 09:38 от Михалко

# 16
  • Мнения: 686
Имам в подписа ми е.

# 17
  • Мнения: 2 013
Не, защото вече пиша само за пари:-)

# 18
Разликата е, че форумът е по-скоро диалог, докато блогът - монолог.
Приликата е, че и двете са свърталища на луди.  Laughing

ПП Нямам си блог, ама ми стана интересно за войната на поетесите. Я раздуй малко клюки?

Ами тя е между една жена на име Златка (esen.blog.bg) и една друга поетеса - sekirata.blog.bg Но втората беше изтрита до колкото помня. Всъщност и двете са поетеси-любителки - Златка е счетоводител, а Анита ("секирата") е учителка по музика и майка на поп-фолк певицата Полина.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 575
Не изпитвам нужда да споделям и да се разкривам във виртуалното пространство, а освен това и писането не ми се отдава никак.
Рядко успявам да се изразя по начина, по който искам в писмен вид....

Предпочитам да си бърборя offline и най-важното - пред хора, които познавам!  Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 917
 И коя спечели? И по-важното - как воюваха и за какво?  newsm78

# 22
  • Мнения: 77
И коя спечели? И по-важното - как воюваха и за какво?  newsm78

За чест, за слава, за територия, за мъже, за свобода на словото, за умиращите в Африка, за........  Joy Joy Joy Joy Joy


Иначе сериозно: нямам блог!

# 23
Ами май Есен (жената вляво на снимката) е спечелила, защото другата май вече няма блог или беше изтрита.

# 24
  • Мнения: 19
Имам. Защо да дрънкам глупости само пред близки и познати? Дай да ги разнеса и в блогосферата.
http://smradovrankata.blogspot.com/

# 25
  • Мнения: 25 447
Ами тя е между една жена на име Златка (esen.blog.bg) и една друга поетеса - sekirata.blog.bg Но втората беше изтрита до колкото помня. Всъщност и двете са поетеси-любителки - Златка е счетоводител, а Анита ("секирата") е учителка по музика и майка на поп-фолк певицата Полина.  Simple Smile

Добре де, защо воюваха? Препикаваха си блоговете ли, окачваха си гръбнак от шаран по банерите ли, какво?

# 26
Ами тя е между една жена на име Златка (esen.blog.bg) и една друга поетеса - sekirata.blog.bg Но втората беше изтрита до колкото помня. Всъщност и двете са поетеси-любителки - Златка е счетоводител, а Анита ("секирата") е учителка по музика и майка на поп-фолк певицата Полина.  Simple Smile

Добре де, защо воюваха? Препикаваха си блоговете ли, окачваха си гръбнак от шаран по банерите ли, какво?

Златка плетяля интриги в работата на сина на Анита.

# 27
  • Мнения: 3 634
Ами тя е между една жена на име Златка (esen.blog.bg) и една друга поетеса - sekirata.blog.bg Но втората беше изтрита до колкото помня. Всъщност и двете са поетеси-любителки - Златка е счетоводител, а Анита ("секирата") е учителка по музика и майка на поп-фолк певицата Полина.  Simple Smile

Добре де, защо воюваха? Препикаваха си блоговете ли, окачваха си гръбнак от шаран по банерите ли, какво?

Златка плетяля интриги в работата на сина на Анита.

О-о-о, темата е за ДиС и май няма нищо общо с това кой има блог. Някаква конкретна женска скубня ли ще дискутираме?

# 28
  • Мнения: 826
Имам. В блог.бг. Вярно е това за войната, както е вярно, че няма печеливши страни в една война. Много смешна и жалка история стана вече.
Аз не обръщам внимание, ама `ич! На доста стойностни хора им омръзна и си тръгнаха от там обаче. И аз рядко влизам. Още по-рядко пиша в последно време. БГ-мама повече ме кефи  Grinning На мнение съм, че трябва да имаш да казваш нещо, за да го пишеш. Сега нищо не ми идва на ум... и не пиша. Peace

# 29
  • Мнения: 5 710
Не, нямам. Преди няколко месеца реших, че имам тема, с която да запозная света и дори бях открила акаунт не помня къде, но размишлявайки реших да не се натоварвам, пък и света. Отваряла съм понякога български блогове, но не съм попаднала на нищо интересно.

# 30
  • Мнения: 6 991
Имам, няколко , все по различни теми.
Не държа да ме четат, нито мисля, че пиша нещо кой знае какво, достойно за Пулицър.
Вълкът за някои неща е прав - прекалено много политиканстване, прекалено много нарцисизъм...
Иначе има и полезни неща, да.

# 31
  • Мнения: 5 710
Интересно ми стана за двете женици, които водят война ..

Поздрав към БГ блогерите с едно произведение на Секирата  hahaha Зашеметяващо ниво

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
 

Първи март е, слънце грее,
снегът топи се,сърце копнее
за нов живот и пролет блага,
душата ми е жива, млада!

БАБА МАРТА Е ДОШЛА
И У ВАС, И УДОМА!
СЛЪНЦЕ ДНЕС СНЕГЪТ СТОПЯВА,
ПТИЦАТА ВЪВ МЕН ЗАПЯВА.
НЕЖНОСТТА МИ ДНЕС Е ЖИВА,
НЕЖНОСТТА МИ ДНЕС Е ЖИВА,
НИЩО ЧЕ СЪМ АЗ СЕКИРА,
НИЩО ЧЕ СЪМ АЗ СЕКИРА,
ТОПЛА СЪМ И В ТОЗИ ДЕН-
ПЪРВИ, МАРТЕНСКИ, СТУДЕН
СЪС ЦЕЛУВКА ВИ ДАРЯВАМ,
ВЯРНА, ИСТИНСКА ОСТАВАМ!

 ПП Син ми Петърчо напипал отнякъде една пърдяща възглавничка и по цял ден ни тормози с баба му.


Уточнението за сина Петърчо не разбрах дали е част от поезията на авторката...

# 32
  • Мнения: 15 619
Ох, толкова мелодично и аз не бих могла да го докаросам... Mr. Green Споделих и ми олекна.

# 33
  • Мнения: 3 634
Аз все още не мога да разбера каква е тази война между тези "поетеси" и с какво е толкова популярна?  newsm78

# 34
  • Мнения: 6 991
Ето за това не съм поствала много лично творчество в моя  Mr. Green

# 35
Ето за това не съм поствала много лично творчество в моя  Mr. Green
Да, ще те обвинят че си агент-провокатор на една от двете или пък някой поет или поетеСССа ще те обвини в плагиатство.  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 892
Интересно ми стана за двете женици, които водят война ..

Зашеметяващо ниво

 ПП Син ми Петърчо напипал отнякъде една пърдяща възглавничка и по цял ден ни тормози с баба му.

Уточнението за сина Петърчо не разбрах дали е част от поезията на авторката...

 Joy  Ай, ай, аййййййй, майкооу!

Той Петърчо като спре със сухите тренировки и започне истинското, тогава ше ги питам. Авторката според мен ще започне да пише драма....то с насълзени очи какво друго....... Laughing

Аз си нямам. Няма и да имам, представям си ако взема да се самозаблудя подобно цитираната поетеса...

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 23:37 от NinoTino

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Имам блог, в подписа ми е. Пиша често там. Не е тематичен.

Може да прочетете нещо интересно, за което писах днес и тъкмо се чудех къде точно да го споделя с вас.


http://yboykova.blogspot.com/

# 38
  • Мнения: 106
хей, не съм се сетила. обичам да пиша. пък и  имам мнения по доста въпроси. а и време

# 39
  • Мнения: 2 617
Имам два блога, които не са публични.
Отворих ги не защото ми харесва да пиша, а от чисто документална гледна точка, за да запазвам там неща, които засягат мен.

# 40
  • Мнения: 3
И аз нямам, но намерих нещо интересно за майките и блогването:

http://myblog.bg//news/details/49

Хората са запалени, даже класация са направили, която е доста интересна

# 41
Прочетох статията. Наистина много интересна класация са направили във Великобритания.
Дано някой ден и тука направят нещо подобно.
А гледам, че в този сайт има и доста други интересни статии.

Мерси за линка  Grinning

# 42
Аз си изтрих своя блог, твърдеп много интриги има в Блог.бг.  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 0
Имам блог, който за мое голямо разочарование е спряган тук! Не мисля, че с нещо съм предизвикала или заслужила това! Благодаря ви за "вниманието"!
Регистрирах се тук, защото мисля, че имам какво да споделя, но само ако възприемете истинската ми същност, а не тази насаждана от секирата. Не обичам интригите и ще помоля да не ме замесвате в тях!
Златка

# 44
  • Мнения: 270
Имам два - един в който коучвам, но напоследък нямам време да пиша там защото писах други неща. И другия е свързан с евтините, но качествени къщи, които продаваме в Германия. На детето нищо не съм направила, ако и това напарвя вече ще ми дойде много. Може би като поотрасне ще го правим заедно, по - весело мисля че ще е..

# 45
  • Мнения: 6 039
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323428.0

Имам да, 2 и двата на професионална тема. ИЗобщо не приемам блог-а като личен дневник. И в двата блога публикувам неща, които смятам за интересни, различни, любопитни и полезни. В блога качвам предимно снимки, които се превръщат в архив.
Много обичам да разглеждам блогове с подобна тематика. Блогове с много текст считам за лични и безинтересни / за мен/

# 46
  • Мнения: 24
Нямам...клюкарника ми върши идеална работа.

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нямам. Не съм почитател.

# 48
  • Мнения: 2 978
Нямам, но чета и разглеждам редовно.

# 49
  • Мнения: 7 091
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323428.0

Имам да, 2 и двата на професионална тема. ИЗобщо не приемам блог-а като личен дневник. И в двата блога публикувам неща, които смятам за интересни, различни, любопитни и полезни. В блога качвам предимно снимки, които се превръщат в архив.
Много обичам да разглеждам блогове с подобна тематика. Блогове с много текст считам за лични и безинтересни / за мен/

И аз мисля като Малена Simple Smile Peace
Да, имам блог, но той е по-скоро за рецепти и разни други неща, които правя, рядко споделям нещо лично.

# 50
  • Мнения: X
Да,имам.В подписа ми е .Мисля,че правя нещо красиво и искам да го споделя с повече хора.   

# 51
  • София
  • Мнения: 62
Хмм И аз имам блог , но май от доста дълго не съм поствала нищо  Confused Трябва да се взема в ръце Simple Smile

# 52
  • Мнения: 593
Имам. Защо да дрънкам глупости само пред близки и познати? Дай да ги разнеса и в блогосферата.
http://smradovrankata.blogspot.com/

 Joy  Joy  Joy


По темата - нямам блог.  Peace

# 53
  • Мнения: 2 386
И да, и не. Т.е. пиша в университетски блог седмичните си проекти, но пък само колегите имаме достъп до него..

Не намирам за особено нормално хора без таланти - (включително езикови умения) да си правят блогове и да ги разлепят като афиши из нета. Ексхибиционистично ми е. За дизайнерите, поетите, сладкарките, скрапбукърките и т.н. не отварям дума. Говоря за хора, които си правят блог, просто за да имат блог и да го показват.

Общи условия

Активация на акаунт