Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Здравейте!

Бих искала да ви препоръчам един много добър очен специалист в София - д-р Здравко Цонев. С дългогодишна практика е и съм много доволна от отношението и професионализма.

Той се премести в друга болница наскоро. В момента е в Очен център "Vision" - това се намира точно срещу "Пирогов" (ул. "Виктор Григорович" 8 ).

Цитирай

sofiq

Препоръчвам  Hug ВИЖЪН
направиха ми операция и на двете очи и съм много доволна.едното око беше с Д(-11,5)  bouquet за д-р Елена Пешева
Цитирай

Аз изобщо не съм доволна от Вижън,имам лоши впечатления,водех си детето там и лекарите са под пълна критика,никакви специалисти не са.Съжалявам ,че толкова време ме мотаеха и трябваше да се принудя да потърся друг очен лекар ,който да ни разреши проблема.
Цитирай

И аз не съм доволна от Вижън. Мърляво отношение и печалбарство.
Цитирай

София

Здравейте!

Бих искала да ви препоръчам един много добър очен специалист в София - д-р Здравко Цонев. С дългогодишна практика е и съм много доволна от отношението и професионализма.

Той се премести в друга болница наскоро. В момента е в Очен център "Vision" - това се намира точно срещу "Пирогов" (ул. "Виктор Григорович" 8 ).

Аз пък не го препоръчвам Wink
Цитирай
Здравейте!

Мнението ти на база лични впечатление ли е изградено?
Цитирай

София

Здравейте!

Мнението ти на база лични впечатление ли е изградено?
Естествено,защо иначе да го споделям с вас Wink
Цитирай

София

И аз не съм доволна от Вижън. Мърляво отношение и печалбарство.

Intuition, моля те, освободи си пощенската кутия. Извинявам се, че ползвам темата.
Цитирай
доц.Маринова е страхотен специалист и работи в частния си кабинет.Това е телефона0888236556.
Цитирай

в капчица роса

аз съм разочарована  от отношението на д-р Чарита Ранкова, уж прехвален специалист. направо не ми се разказва на какво се нагледах.

Препоръ4аха ми д-р Руслан Янакиев от Окръжна болница, нпкой има ли впе4атления от него?
Цитирай

Планетата Земя /засега/

Здравейте!

Изключителен специалист е Д-р Здравко Цонев!!! Жалко, че се премести от 18-та Поликлиника във Вижън, че не ни е много близко сега....
Той помогна на моята бебка когато беше току що родена, със съмнения за толкова "модерната" диагноза - запушен слъзен канал...
Ако не беше той да открие, че миглите на долното клепаче на едното оченце просто и растат навътре и затова сълзи, другият "специалист" беше готов да оперира защото "нямало друг изход"...
И втората щерка ще водя профилактично при него, дано не се налага да имаме проблем, които да решаваме - пу пу пу  Laughing
Цитирай

Планетата Земя /засега/

Аз изобщо не съм доволна от Вижън,имам лоши впечатления,водех си детето там и лекарите са под пълна критика,никакви специалисти не са.Съжалявам ,че толкова време ме мотаеха и трябваше да се принудя да потърся друг очен лекар ,който да ни разреши проблема.

Извинявайте мили дами,
Съвсем добронамерено да вметна  Laughing
В случая никой не обсъжда и не прави препоръки за мед. център Вижън, а конкретен детски офтамолог, който се е преместил и работи вече там  bouquet
Мисля ще се съгласите с мен, че е по-важно при кой лекар отиваш, а не в коя болница, клиника и т.н. Прекрасната атмосфера сама по себе си не може да гарантира качествено обслужване, за съжаление...
Цитирай

А кой се води за най добър детски очен който прави операции на деца? Също ми е чудно колко струва операция на очите в БГ (без здравна каса) просто ориентировачни цени?
Цитирай

София

А кой се води за най добър детски очен който прави операции на деца? Също ми е чудно колко струва операция на очите в БГ (без здравна каса) просто ориентировачни цени?
А каква операция на очи,щото от ретина до запушен слъзен канал има разлика колкото от небето до земята Wink
Цитирай

А каква операция на очи,щото от ретина до запушен слъзен канал има разлика колкото от небето до земята Wink

Операциа на очи за коригиране на Duane's syndrome
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора