До кога пластмасова лъжичка?

  • 3 284
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 185
Започнах да го храня с метална от около 11 месец!

# 31
  • Мнения: 6 713
Откъм 10-ия месец взех да давам с метална, но все още давам и пластмасова

# 32
  • Мнения: 2 374
Мисля,че преди годинката и дадох вече от метална лъжичка да се храни.

# 33
  • Мнения: 99
Спрях да храня сина ми с и в пластмасови прибори от момента, в който прочетох, че пластмасата отделя някакви отровни вещества в храната. Той нямаше 1 год.

# 34
  • Мнения: 73
Ползваме и силиконовата и метална, ай на принципа която хвана smile3521. Вече сме на 11 месеца.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз си я храня с метална още от началото на захранването.
Не виждам проблем.


Аз също  Peace

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
мами,мои приятелки ми развиват едни теории,че металните лъжици били вредни за децата,окислявали се и ред подобни..нали и ние възрастните цял живот ядем с такива... newsm78
пластмасовите пък имали канцерогенни и други вредни свойства...
е питам аз тогава,какво да правя?с ръце ли да ядем? #Crazy Thinking

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
а и някои ми препоръчват сребърни лъжици.някой от вас храни ли децата си с такива?

# 38
  • София,
  • Мнения: 4 267
а и някои ми препоръчват сребърни лъжици.някой от вас храни ли децата си с такива?
Ами точно сребарните прибори се окисляват и печерняват, хващат една такава плака, която постоянно трябва да се чисти и да се лъска. Аз имам еднатакава лъжичка , но не храня с нея малката  newsm78, а за горното си права, то с какво да ядем тогава  ooooh!

# 39
  • Мнения: 2 587
Хранех дъщеря ми с метална още от самото начало.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 271
От 7-8 месечна възраст

# 41
  • Мнения: 552
След годинката започнах да храня с метална.По-удобна е за супите.

# 42
  • Мнения: 74
Храним се и с пластмасова и с метална .Яде без значение каква му е лъжичката Hug

# 43
  • Мнения: 58
и големия ми син и малкото сега още от началото си ги храня с метална лъжичка и не виждам да има никакъв проблем Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 415
До 1 годинка бяхме с пластмасови. Сега използваме вече метална, защото е по -голяма  Peace

Общи условия

Активация на акаунт