При какви обстоятелства отказвате секс на мъжете си?

  • 1 395
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 593
Ми как - с възможно най-широката усмивка и голяма доза гушкания Crazy Репликите ми са обикновено доста провлаачени и така..

September, като ти гледам графиката, не мисля, че си в положение да отказваш.  Naughty Все пак, бебетата не ги носи щъркела  Wink
Пожелавам ти късмет! Скорошно забременяване, лека бременност и бързо раждане на едно живо и здраво бебче!  Hug

# 16
  • Мнения: 3 675
Според мен всичко опира до желанието, ами като не ти се прави секс, защо да го правиш насила.Същото важи и за мъжете.Определено по време на цикъл не правим и когато сме скарани.

# 17
  • Мнения: 2 759
                       Когато не искам нищо. Случва се изключително рядко. Бтв, само за личните мъже говорим, нали?

# 18
  • Мнения: X
Питането ми звучи сякаш съм длъжна винаги да се съгласявам и за отказ са необходими наистина основателни причини.

 
newsm10

# 19
  • Мнения: 1 437
годишно приключване . заспивам като талпа  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 447
Когато сме скарани и когато съм в цикъл.

# 21
  • Мнения: 2 401
Когато съм болна или ако сме скарани. При всички останали случаи имам желание за секс. Когато сме скарани също може да имам, но го наказвам.   Twisted Evil

Как точно го наказваш, дай малко подробности, че да стане интересно в темата накрая.   Wink

# 22
  • Мнения: 2 448
Когато съм болна или ако сме скарани. При всички останали случаи имам желание за секс. Когато сме скарани също може да имам, но го наказвам.   Twisted Evil

Как точно го наказваш, дай малко подробности, че да стане интересно в темата накрая.   Wink

Не мисля, че ще стане интересно, аз за отказ говоря. А то интересното става като кажа "да".  Mr. Green  При "не" освен да иде и да си удари една ..... , не виждам какво може да му е интересното.  Laughing

# 23
  • Мнения: 202
Когато ме ядосва и се прави на много оборотен.

# 24
  • Мнения: 581
 Когато съм в цикъл и когато просто не ми се прави, ей така без причина.

Общи условия

Активация на акаунт