Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 453 484
  • 11 596
  •   4
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 6 206
д-р Арнаудова е номер 1!

# 1 261
  • Мнения: 959
Някакви координати на д-р Арнаудова ще може ли?

# 1 262
  • Мнения: 2 212
Както казах работи в МЦ "Аврора" намиращо се на ул. Ален Мак 2 малко вдясно от първото колело на панаира се пада. Телефони в центъра, където да си запишеш час:
94 33 75, 96 15 98 и GSM: 0888 527 507, 0878 527 501

# 1 263
# 1 264
  • Мнения: 660
Може ли да ми препоръчате детски ортопед,искам да прегледа раменната става на бебе на 1 месец,мисля,че е изместена?Няма значение дали работи с касата или не.

# 1 265
  • Мнения: 1 230
По ЗК - д-р Чолаков (ние сме ходили в МЦ Аврора).

# 1 266
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
По ЗК - д-р Чолаков (ние сме ходили в МЦ Аврора).


и от мен един глас и препоръка за него  Peace

# 1 267
  • Мнения: 1 277
Моля, да ми препоръчате добър АГ за лечение/операция на киста на яйчникаPraynig

# 1 268
  • Мнения: 534
Моля, да ми препоръчате добър АГ за лечение/операция на киста на яйчникаPraynig
д-р Стратев  Peace

# 1 269
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Моля, да ми препоръчате добър АГ за лечение/операция на киста на яйчникаPraynig

Щом се касае за оперативна намеса - с две ръце гласувам за Пелев!

# 1 270
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Зависи каква е кистата, ако е ендометриозна, аз препоръчвам лекар от клиника по стерилитет, защото е важно какво ще бъде лечението след това. Ако е функционална киста, зависи от размера, може и от лекарства да се повлияе, а ако е параовариална, аз имам операция на такава киста. Просто като ми проверяваха проходимостта на тръбите, са я махнали и после тя пак се появи. Последната не ми попречи на забременяването, още си я имам и така си стои и лекарят ми и дума не обелва за друга операция. Затова да потърси второ мнение и тогава да решава какво да прави. Иначе за лапароскопия, ако не държи да е безплатно, за "Селена" съм. Лапароскопът им е последна дума на техниката, след 5-6 часа ставаш и след седмица все едно не си оперирана.

# 1 271
  • Мнения: 1 230
Добавям проф. Павлов - ендокринолог.
Опитът си казва думата - от две думи и три изречения закова диагноза, която се потвърди от ехография и кръвни изследвания. Изключително внимателен, позитивен и спокоен - старата школа - за съжаление вече не ги правят такива  Crossing Arms - нямам спомен от лекар последните 20 години, който да ме е успокоявал, че всичко ще е наред и да не се притеснявам - това ме трогна  Peace

# 1 272
  • Мнения: 19
Ако все още се интересувате от добър ендокринолог - д-р Ботушанов. Работи в Клиника по Ендокринология на УМБАЛ "Сб. Георги". Има и частен кабинет.  Перфектен специалист е. Обяснява много обстойно. Работи с добра апаратура. И не на последно място - не е на преклонна възраст. В лекарските среди се ползва с изключителен авторитет.

# 1 273
  • Мнения: 1 230
Ако не ме лъже паметта д-р Ботушанов и д-р Троев от Клиниката по ендокринология  са били стажанти на проф. Павлов - с добри впечатления съм от тях, но определно няма сравнение. За преклонната възраст мога само да кажа, че се радвам, че не се подведох по коментарите за нея  Peace

# 1 274
  • Мнения: 1 277
Благодаря за отговорите!
razel dazel, не знам каква точно е кистата на познатата ми - казали й, че е над 50 мм, не се повлиява от лекарствата, не било добре да се пука сама, можело да увреди яйчника, ако не се махне оперативно, била зад матката и не можело с лапароскопия. И сега ще ходи  на 2-ро мнение.

Общи условия

Активация на акаунт