Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1 305-1 319 от 4 184 отговора

до едно тепе

simidka за Маркова-алерголожката,че гледам преди нея са обсъждали друга лекарка със
същата фамилия, работи по ЗК само сутрин.Аз поне така съм ходила.В ДКЦ-то правят тестове за алергии,но се записва предварително час и чакането е доста.Винаги има много деца,а и възрастни отпред.Преди имаше и частен кабинет,но за него не знам нищо newsm78
Цитирай

благодаря pospalancho, a някой не знае ли нещо за Ефтимова?Може да ми препоръчате и други специалисти.....
Цитирай

Момичета помагайте,търся добър детски алерголог за дете на 3 и половина години. По форума прочетох за Маркова,Бакалова, Ефтимова,Бошева.Някоя от тях работи ли в събота или след 17.30 защото съм на работа, правят ли някакви тестове за алергия?
Симидка - глас 2-ри за Д-р Нина Маркова - Алерголог и детски алерголог същата има и други специализации и е добър лекар и като човек е прекрасна.Работи в Дкц Пловдив - бивша поликлиника на Окръжна болница Пловдив.Извършва прегледи,консултации и правят всички тестове които са необходими.Избора на Д-р Нина Маркова е правилен  Peace
Но работи само в дни понеделник-петък в Дкц Пловдив.
Цитирай

Пловдив

Моля, препоръчайте ми съдов хирург Smile!
Със сигурност не бих ти препоръчала д-р Сакакушев.
 /Съжелявам, че  този пост е за "Черния списък", но може да ти е от полза./ Peace
Цитирай

Моля, препоръчайте ми съдов хирург Smile!
Със сигурност не бих ти препоръчала д-р Сакакушев.
 /Съжелявам, че  този пост е за "Черния списък", но може да ти е от полза./ Peace
Защо?
Цитирай

Пловдив

Защо не бих препоръчала доктора ли? - Не е тук мястото да обяснявам, все пак става въпрос за лекарите, от които сме доволни.
Цитирай

гр. Пловдив

Момичета помагайте,търся добър детски алерголог за дете на 3 и половина години. По форума прочетох за Маркова,Бакалова, Ефтимова,Бошева.Някоя от тях работи ли в събота или след 17.30 защото съм на работа, правят ли някакви тестове за алергия?
Ефгимова има доста да поработи над личностното си поведение преди да бъде препоръчана
Цитирай

Момичета, моля ви, препоръчайте добър пулмолог - става въпрос за усложнение след грип.
Цитирай

Моля за съвет за добро Джипи в Кючука-Пловдив-живееме около Старите Хали.
Трябва ми добър доктор и като специалист и като човек(да е спокоен и разбран) за сина ми,който е вече на 16г.,но постоянно боледува и това му действа зле на психиката(сега трябва да е в разцветана силите си),а и на мен ми омръзна да го тъпчат с антибиотици и да не търсят причината!Чудя се и дали да не го заведа при хомеопат,объркана съм!Ще съм ви благодарна за съвети!  bouquet
Цитирай

Момичета, моля ви, препоръчайте добър пулмолог - става въпрос за усложнение след грип.
Д-р Драганова приема в медицински център до р-т Копчето на бул. "Васил Априлов". Добър и подготвен пулмолог е.
Цитирай

Трябва ми добър доктор и като специалист и като човек(да е спокоен и разбран) за сина ми,който е вече на 16г.,но постоянно боледува и това му действа зле на психиката(сега трябва да е в разцветана силите си),а и на мен ми омръзна да го тъпчат с антибиотици и да не търсят причината!Чудя се и дали да не го заведа при хомеопат,объркана съм!Ще съм ви благодарна за съвети!   :bouquet:

Д-р Белишки - http://www.goldenpages.bg/bg/b/70858D38-955F-DC11-AF55-00145E9525E4  Peace
Цитирай

Трябва ми добър доктор и като специалист и като човек(да е спокоен и разбран) за сина ми,който е вече на 16г.,но постоянно боледува и това му действа зле на психиката(сега трябва да е в разцветана силите си),а и на мен ми омръзна да го тъпчат с антибиотици и да не търсят причината!Чудя се и дали да не го заведа при хомеопат,объркана съм!Ще съм ви благодарна за съвети!   :bouquet:

Д-р Белишки - http://www.goldenpages.bg/bg/b/70858D38-955F-DC11-AF55-00145E9525E4  Peace
[/quote]

Емстерс ,благодаря ти,може ли малко отзиви,ако имаш лични наблюдения! Smile
Цитирай

Пловдив

За д-р Белишки само хубави неща мога да кажа,даже сега записах малката при него,компетентен,не си прави експерименти,ако нещо не разбира,праща при специалист!препоръчвам го и аз с 2 ръце,цялата фамилия сме при него,макар,че сме то Тракия и Смирненски,не го сменяме за друг!
Цитирай

Д-р Белишки е личен лекар на съпруга ми от самото начало, вече повече от 10 години сигурно, откакто е системата с Джипитата Laughing Без забележки! Като това мнение е от специалист за специалист.
Скоро имах възможност да контактувам лично с него, и макар и неформално, начинът, по който говори за пациентите си като цяло и това, което сподели за практиката си, ме убеди, че този човек си обича работата и дава всичко от себе си, за да е добър в нея. За едно джипи това е повече от достатъчно, за да можеш да му се довериш.
Цитирай

Д-р Белишки е личен лекар на съпруга ми от самото начало, вече повече от 10 години сигурно, откакто е системата с Джипитата Laughing Без забележки! Като това мнение е от специалист за специалист.
Скоро имах възможност да контактувам лично с него, и макар и неформално, начинът, по който говори за пациентите си като цяло и това, което сподели за практиката си, ме убеди, че този човек си обича работата и дава всичко от себе си, за да е добър в нея. За едно джипи това е повече от достатъчно, за да можеш да му се довериш.
Много ти благодаря за обстойното обяснение,убеди ме newsm10,мисля,че точно това ми трябва за сина ми! bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1 305-1 319 от 4 184 отговора