Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 434 233
  • 11 542
  •   3
Отговори
# 4 470
  • Мнения: 9 063
Благодаря!За час -натоварен ли й е графика,за след ден,два дали дава часове,или за след по-дълго време?
Много й е натоварен графика, няма да получите час скоро...Когато й звънях, и то по спешност (беше преди два месеца) - ми каза: обадете ми се след 2 седмици, тогава ще записвам часове за началото на другия месец Rolling Eyes

# 4 471
  • Мнения: 1 230
В момента не е така - в понеделник се чухме и ми даде час за четвъртък  Peace

# 4 472
  • Мнения: 9 063
В момента не е така - в понеделник се чухме и ми даде час за четвъртък  Peace
Късметлии  bouquet
Успех на прегледа Simple Smile

# 4 473
  • Мнения: 726
Момичета, препоръчайте ми добър педиатър в "Кършияка".

# 4 474
  • Мнения: 3 459
Трябва ми читав алерголог за дребосъчковата ! Препоръки ?  Rolling Eyes

# 4 475
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Наскоро търсих алерголог за сина на моя приятелка. Препоръчаха ми д-р Нина Маркова. Работи към ДКЦ на Окръжна болница. Останаха много доволни.
Ето тук намирам кординатите й Simple Smile

# 4 476
  • Мнения: 5
Здравейте,
Д-р Мариана Георгиева-Джеглова и Д-р Христо Генов от УМБАЛ"КАСПЕЛА", МОЛЯ, КАЖЕТЕ ВАШИТЕ МНЕНИЯ ЗА ТЕЗИ ЛЕКАРИ.

Предстои на сина ми, който е на 12г., ЯМР на глава. Има чести болки в главата и не мога да разбера защо! Насочиха ме към УМБАЛ "КАСПЕЛА" ПЛОВДИВ.
    Моля , изкажете мнения за болницата и за специалистите там!
Кой и как определя дали ще е нужно контрастно вещество?
БЛАГОДАРЯ ВИ!

Последна редакция: вт, 14 апр 2015, 18:52 от nikolai_d13

# 4 477
  • Пловдив
  • Мнения: 586
nikolai_d13 за Каспела не мога да ти кажа, правила съм в Окръжна болница лаборатория "Русев" при д-р Димитрова. Препоръчаха ми я и не ме разочарова. ЯМР-то там е 1,5 тесла, ако в Каспела е с по-голяма резолючия е по-добре. Важното е лекаря, който прави и разчита изследванията да е опитен. Дано да му няма нищо на детето.

# 4 478
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
Приятелка иска препоръки за ендокринолог - има съмнения за Хашимото. Бихте ли препоръчали някого, моля.  Praynig

# 4 479
  • Мнения: 1 844
За ЯМР аз също препоръчвам Др. Димитрова в лаборатория Русев. Апаратът там е чито нов и много добър, а др. Димитрова е изключително компетентен специалист.
Колкото до контрастното вещество - обикновено се процедира така - започва се да се снима и в последствие ако операторът прецени се поставя и контраст.

# 4 480
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Приятелка иска препоръки за ендокринолог - има съмнения за Хашимото. Бихте ли препоръчали някого, моля.  Praynig
Не съм го посетила,но преди няк.сраници го препоръчаха - др.Иван Нончев 032/25-82-89
0889/310-409 ул.Ангиста 3/до ВМИ/.Не знам обаче дали работи с касата,прегледа бил 20лв.

# 4 481
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 047
Ще й предам, благодаря!   bouquet

# 4 482
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте,
Д-р Мариана Георгиева-Джеглова и Д-р Христо Генов от УМБАЛ"КАСПЕЛА", МОЛЯ, КАЖЕТЕ ВАШИТЕ МНЕНИЯ ЗА ТЕЗИ ЛЕКАРИ.

Предстои на сина ми, който е на 12г., ЯМР на глава. Има чести болки в главата и не мога да разбера защо! Насочиха ме към УМБАЛ "КАСПЕЛА" ПЛОВДИВ.
    Моля , изкажете мнения за болницата и за специалистите там!
Кой и как определя дали ще е нужно контрастно вещество?
БЛАГОДАРЯ ВИ!

Добри лекари са. С доста стаж зад гърба си. Но все пак вие имате избор, между няколко лечебни заведения, разполагащи с ЯМР в Пловдив.
Поздрави!

# 4 483
  • Пловдив
  • Мнения: 238
Здравейте.Имам проблем с бъбреците и ми препоръчаха да отида в Транспортна болница.Може ли препоръка към кого да се обърна там -имам предвид добър специалист?

# 4 484
  • Мнения: 5
Здравейте,
Д-р Мариана Георгиева-Джеглова и Д-р Христо Генов от УМБАЛ"КАСПЕЛА", МОЛЯ, КАЖЕТЕ ВАШИТЕ МНЕНИЯ ЗА ТЕЗИ ЛЕКАРИ.

Предстои на сина ми, който е на 12г., ЯМР на глава. Има чести болки в главата и не мога да разбера защо! Насочиха ме към УМБАЛ "КАСПЕЛА" ПЛОВДИВ.
    Моля , изкажете мнения за болницата и за специалистите там!
Кой и как определя дали ще е нужно контрастно вещество?
БЛАГОДАРЯ ВИ!

Добри лекари са. С доста стаж зад гърба си. Но все пак вие имате избор, между няколко лечебни заведения, разполагащи с ЯМР в Пловдив.
Поздрави!

БЛАГОДАРЯ  ВИ!!

Общи условия

Активация на акаунт