Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 454 209
  • 11 600
  •   1
Отговори
# 5 820
  • Мнения: 15
Преди време имах проблеми, не можех да уринирам. И в един момент, докато се напъвах, но не успявах, видях как в урината ми има бели парцалчета, не мога да обясня какви са, защото не знам. Затова си купих контейнерче, напълни го и вътре се виждаха парцалчетата, които явно ми пречиха да уринирам и ме болеше. Занесох го в Зиневест, и всички резултати на урината бяха в нормални стойности и отрицателни. В момента имам други проблеми и се нужда от надежна лаборатория, която да посетя утре и имам нужда да ми помогнете и да незовете такива.

# 5 821
  • Мнения: X
Аз ходя в Бодимед или в лабораторията в Селена.

# 5 822
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Хронолаб явно вече не съществува, а бях дългогодишен техен клиент.
Хронолаб са вече Синево.

# 5 823
  • Мнения: 15
Хронолаб явно вече не съществува, а бях дългогодишен техен клиент.
Хронолаб са вече Синево.
И аз виждам това, като напиша в  гугъл хронолаб. Доста за вишили цените. Те дали работят добре?

# 5 824
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 127
Аз съм доволна от Синево...

Момичета, да попитам имате ли някакви наблюдения за доктор Еленски в Гранда? Почвам да се замислям за личен лекар на децата като се родят и ми го препоръчаха

# 5 825
  • Мнения: 1 669
Аз ходя в Бодимед или ВМИ поликлиниката, рядко в Писанец (в почивни дни) и рядко в Зинвест, но на първите две цените са като на Синево...

# 5 826
  • Мнения: X
Моето мнение за Еленски не е добро. Водеше лекция на училище за родители и мисля, че дойде пиян. Държа се много грубо, крещеше и насълзи едно момиче с държанието си. Каза, че сме много тъпи да ходим да даваме пари за 3D, 4D, фетална морфология и т.н., тези изследвания били пълна простотия и се правили само, за да взимат парите за бейби шоу на родителите. Нямало нужда от ултразвук по време на бременността. Бременността можело спокойно да се води от джипито, не било нужно да ходим на АГ и куп такива според мен откровенни простотии.
Като педиатър може и да е добър, но за мен нещата са комплексни и не бих записала детето си при него  Peace

# 5 827
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Еленски не е педиатър. В неговата практика има педиатър, д-р Делчева, ако не ме лъже паметта. Преди години и д-р Данева ходеше всяка сряда. На практика бебета и деца се преглеждат от тях. Той наистина е странна птица. За ФМ и БХС съм напълно съгласна. Но за УЗД по време на бременността, не. Прав е, че ЛЛ може да пуска всички изследвания по време на бременност и да издава 45-дневен болничен, но повечето джипита си правят оглушки.

# 5 828
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 127
Благодаря много! Значи ще продължавам с търсенето на лл за децата...Вие да ми препоръчате някой, на мен ми трябва само за ваксините и административната част, защото смятам да ги водя на частно ако се разболеят. Но все пак държа да си разбира от работата, заради ваксините

# 5 829
  • Мнения: 1 775
На моя приятелка личен лекар и беше Еленски и изобщо не беше доволна от него.

# 5 830
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Докато децата са малки, Еленски няма отношение. А като пораснат, винаги може да се смени. Към днешна дата ходя само за бележки в началото на учебната година. Но като беше бебе дъщеря ми, ми беше много удобно. Не е поликлиника с много хора. Не чакаш дълго, винаги имаше ваксини при него и се слагаха по график. За Делчева съм чувала хубави отзиви. Ние бяхме при Данева. Еленски почти винаги отсъства. Тази, която го замества, също е леко хахо. Но те не са ми ЛЛ. Моето джипи е по-зле и от тях. Добре че сестрата е в час. Но аз, за съжаление, съм платен пациент и за мен, и за детето. По ЗК нищо не ползвам. Губя време и нерви, и пари, накрая като тегля чергата. Затова направо плащам за специалист. Tired

# 5 831
  • Мнения: 660
За личен лекар бих споменала д-р Кумчева,до автогара Родопи,не се чака ,дават бележки,направления,слагат ваксини.

# 5 832
  • Мнения: X
Аз се ориентирах към Сакутова от ДКЦ1 по ЗК, но мисля и аз на частно да ходя, че има много роми в поликлиниката и се чака много. Моята лична ме насочи към нея - била спокойна, не бързала да засилва с антибиотици и т.н.
Лоли, към кой на частно си се ориентирала, ако не е тайна?

# 5 833
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 127
Ами на частно съм се спряла на Молева и Пепеланов, и на Велата, но ще видим като се родят дребосъците

# 5 834
  • Мнения: X
Д-р Пепеланов е невероятен лекар. Добър избор.

Общи условия

Активация на акаунт