Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

Бургас

Момичета,от месец май започвам да провеждам boot camp( тренировки на открито в Бургас).За всички,които искат да се включат и обичат да стават рано и да тренират навън това е една добра възможност за бързо влизане във форма за лятото.Буут кемп е високо интензивна тренирока,която е абсолютно различна и разнообразна от всички тренировки провеждани във фитнес залите.Ако проявявате интерес можем да коментираме. Cool Very Happy
Вие сте ! Very Happy
Цитирай

Бургас

Не мога да повярвам,че никой не проявява интерес. Sad
Цитирай

Дай малко повече инфо - час , място времетраене и т.н.
Цитирай

Бургас

Здравей, и аз искам повече информация - какво представлява тренировката горе-долу, къде ще се провеждат, в колко часа и разни такива общи неща  Wink
Цитирай

Бургас

Така радвам се,че  все пак някой прояви интерес. Very Happy
Какво е буут кемп?
Буут кемп е високоинтензивна тренировка за хора,които искат да повишат своята физическа активност.За хора,които искат да влязат бързо във форма за летните месеци.Увеличава и подобрява всички физически показатели като сила,издръжливост,гъвкавост,бързина и координация.
Тренирането е в група,което ги прави интересни и забавни.Всяка една от 12-те тренировки в месеца ще бъде различна.Всяка тренировка включва различни компоненти, ето някои от тях:
тичане, спринтове (заедно с групата и индивидуално), изкачване на стълби, трениране по наклон, лицеви опори, мостове, коремни преси, подскоци, атаки, специални игри.

Тренировките се провеждат винаги навън,специално при нас теренът е доста разнообразен за тренировки по буут кемп.Ще се провеждат в морската градина.Винаги сутрин най-вероятно от 7 часа.3 пъти седмично.Една тренировка е около час и половина. Very Happy

В България все още буут кемп не е толкова популярна тренировъчна система,но в Щатите както и в много държави от Западна Европа буут кемп е доста разпространен.

Хубавото е,че денят ви остава свободен .И вложената енергия рано сутрин ви зарежда с положително настроение за целият ден. Very Happy
Цитирай

Бургас

kloie, супер е като идея, но за съжаление няма да мога да се включа за сега  Sad. Няма кой д гледа децата толкова рано, а и мисля, че все още не съм подготвена за такава физическа активност. Пожелавам ти успех   bouquet Ще ти пиша на лични след време, ако се реша да опитам.
Цитирай

Бургас

viv-miv за да се включиш в буут кемп не ти е необходимо да си подготвена физически.В крайна сметка това е нашата цел.Тренировките са съобразени с нивото на трениращите като
се има  предвид ,че в буут кемп има прогресии.
Друг е въпросът за това,че няма кой да гледа дечицата.Но това според мен е най-подходящият час за тренорвки навън в летните жеги. Very Happy
На теб ти благодаря за проявеният интерес и те каня на една промо тренировка в средата на месец април тя ще бъде в подходящ час(не толкова рано сутрин  Wink) за да се запознаеш с естеството на тренировъчната програма от близо. Peace
Иначе сериозните тренировки ще започнат от месец май и ще продължат надявам се до края на лятото.
Надявам се като морски град да можем да въведем нещо различно и приятно за да разнообразим тренировъчните си програми. Very Happy
Цитирай

Варна

Идеята е много интересна, жалко че не съм чула във Варна някой да организира нещо подобно. С удоволствие бих се включила въпреки годините си.
Цитирай

Бургас

От кога започва и каква е цената ?
Цитирай

Бургас

Ще поканя всички ,които проявяват интерес на промо тренировката.За нея ще пиша когато се уточни точно кога ще е .Който иска ще може да заповяда да потренира навън,най вероятно ще бъде през уикенда в подходящ час за всички около 9-10 часа.Тя е безплатна.На който му допадне ще коментираме и точно как ще продължим. Peace

vessit до калкото съм запозната единствено в София се провежда буут кемп за сега от Спайдър спорт.Дано някой направи и във Варна ако обичаш предизвикателства и разнообразие ще ти хареса. Hug
А за годинките това е излишно да споменаваш, сега съм инструктор в зала ако ти кажа,че хора на средна възраст са физически много по издръжливи и упорити от младите жени и момичета. Wink Всичко е въпрос на желание и хъс. Hug
Цитирай

Бургас

Я да си побуутна темичката малко. Mr. Green
Цитирай

Бургас

Супер, браво за инициативата! Ще следя темата за промо тренировката.
Цитирай

Бургас

Супер, браво за инициативата! Ще следя темата за промо тренировката.

оппа,спечелих още един ентусиаст  Wink   Peace Hug

Няма да изоставя темичката ще продължавам да ви надъхвам. Wink
Цитирай

Бургас

Аз съм първа! С удоволствие ще посещавам тренировките , особено в събота и неделя. Ще чакам отн теб подробности около провеждането и всичко останало. Hug
Цитирай

Бургас

Свирнах на три- четири дружки.Имаш групичка от мен.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора