Clinique или Avene -за проблемна кожа

  • 2 027
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
 Здравейте
Моята кожа е мазна и е склонна към пъпчици ,но НЕ по цялото лице-предимно по челото  и брадичката.
Досега съм ползвала Vichy-Normaderm,но искам да сменя с друга марка-по точно една от двете,които съм писала в заглавието.
За Avene  прочетох доста мнения и повечето са положителни отзиви,вече съм се навила за тази марка,но искам и мнения за Clinique-според вас подходящи ли са ,имат ли ефект?Малко е относително за ефекта,защото всеки има специфична кожа,но ще се радвам да споделите и вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 202
Като за всичко противоречиви мнения--мъжът ми е много доволен от Авен--аз-не.А за Clinique--доволна съм от някои от нещата-а пък от едни кремчета така се изринах... Sick--ако си в Сф иди в магазина им на Витошка и поискай дават едни тестерчета на 3 Step системата им-пробвай.А пък и двете марки са в вразлични ценови категории Confused

# 2
  • Мнения: 4 984
На Клиник съм ползвала 3 степ системата и Супер дефенса крем, доволна бях. И аз като теб имам малко пъпчици, сега почнаха да ми излизат повече от бременността, взех си серията им за проблемна кожа, страшно много ми изсуши кожата, сега я ползвам само вечер. Иначе има ефект, вече почти не ми излизат пъпки.
На Авен имам крем Клинианс К и ми харесва и той.


# 3
  • Мнения: 2 936
Авен  Peace

п.п.аз от 3-те стъпки на Клиник не съм доволна...

# 4
  • Мнения: 3 675
Аз съм пуснала тема за козметиката на Авен за проблемна кожа, там има доста полезни мнения.

# 5
  • Мнения: 56
Клиник на каква цена са ?-серията за проблемна кожа
Клиник мед. козметика ли е? Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 4 984
Клиник на каква цена са ?-серията за проблемна кожа
Клиник мед. козметика ли е? Rolling Eyes
Мисля че не се водят медицинка козметика.
От серията за проблемна кожа, измиваща пяна, тоник и крем бяха към 150 лв, на 3те стъпки и другия крем който съм ползвала не им помня цените.

# 7
Авен  Peace

п.п.аз от 3-те стъпки на Клиник не съм доволна...

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт