Клуб "Парфюмен ценител"-6

  • 21 014
  • 372
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 116
1.   В клуба важат общовалидните правила за форума. Това е уважение към хората, които са го създали и ни дават възможност да общуваме. Да се придържаме към тях!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0
2.   Да бъдем толерантни едни към друг

Цитат
Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, ще бъдат предупреждавани.
3.   Моля, без обидни твърдения, в това число и към определени аромати, защото не сме достатъчно квалифицирани, за да го правим. Не можем да се мерим с „носовете” в парфюмерията, така че - да си знаем мястото. Да се отнасяме с уважение и да подбираме термините с които се изразяваме!
4.   Моля, да помним, че сме тук, за да се забавляваме и да се учим една от друга, а не да се „надиграваме”!
5.   Моля, дискусиите да се водят интелигентно и обосновано, както се полага между хора, споделящи една и съща красива страст.

Старата тема
http://www.osmoz.com/




# 1
  • Мнения: 2 768
Ууу, Денси, все бабешки си ги наредила тука  Laughing Имам ли честта да съм първа?

# 2
  • Мнения: 2 590
Аз втора  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 31 116
Подаръка ми към всички баби! Hug Който не ползва бабешки, за него няма от това бижу. Wink Шегувам се за всички има. Да ви се множат придобивките като пролетни цветя, целунати от слънце!  bouquet

# 4
  • Мнения: 289
Ета, дай малко повече отзиви за Ambre Gris - набелязала съм го от известно време за покупка на сляпо, ама нещо се колебая  Crazy

# 5
  • Мнения: 152
Ууу, Денси, все бабешки си ги наредила тука  Laughing Имам ли честта да съм първа?
Първом прочетох-,,Ууу, Денси, все бЕбешки си ги наредила тука''.И си казах ,че се е обърнала темата и ще видим нещо различно.Бабешки ,бебешки-какви са тези квалификации  Stop
Уж нова тема,а със стар привкус Rolling Eyes
А и да не съм съвсем off-Моя,3-годишния ползва ,,Spiderman" Cologne by Marvel и не излиза без да се фъсне на всякаде с него.

# 6
  • Мнения: 3 094
Айда, цоп и най-големия бабишкер тука Mr. Green......

# 7
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Айде на Алегориите, в синхрон с настъпващата пролет. Peace

# 8
  • Мнения: 338
Иси, синът ми другата седмица навършва 6 и от много време мрънка за парфюма Spiderman. С приятелката ми го поръчахме от Фрагранс и тя ще му го подари Mr. Green. С нетърпение очаквам да видя реакцията му, когато го отвори.
Иначе той от време на време тайничко се пръска с парфюмите на мъжа ми  Peace.

# 9
  • Мнения: 152
Pelagia,да е жив и здрав  bouquetи моята племеница другата седмица навършва 2  baby_neutralи мисля а й купя някой бебешки спрей,че тя ходи и на ясла-да й завиждат другите бебета Joy
А да ти кажа честно и аз понякога си фъскам от Спайдърмена,много е хубав!

# 10
  • Мнения: 3 094
Днес съм с Амбр дьо Кабошар на Гре......Харесва ми - нещо ми се вижда едно към едно с Мобусен. Thinking

# 11
  • Мнения: 1 645
Айде на Алегориите, в синхрон с настъпващата пролет. Peace

Не познавам нито една от тях за съжаление...но пък съм любопитна Mr. Green
Някой ще ги опише ли набързо ?!

# 12
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Супер свежи, феерични аромати. Идеални за пролетта.

# 13
  • Мнения: 178
Имам си нова придобивка Амариж-Мариаж  newsm44 .Много ми харесва ! Обичам Givenchy !!!

# 14
  • Мнения: 2 768
lalique не го помня съвсем Ambre Gris, защото беше проба. Топъл, не натрапчив, ориенталски определено. Заприлича ми много силно на Англомания (това вече го писах) - наред със сладостта се усещат много меко и цветя. Зимен като че ли, някак не ми стои за топло време.

Искра, да не ти е нещо оперирано чувството за хумор днес?  Laughing

Честитка, Вал! Grinning  Аз с Мариаж не се спогодих, за разлика от първият Амариж. С него, смея да твърдя, сме в абсолютна симбиоза.

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 16:38 от eta

Общи условия

Активация на акаунт